VI Niedziela Wielkanocy 9.05.2021

 1. Bardzo dziękuję, za ofiary w kopertach na remont kościoła i wpłaty na konto. Dziękuję też Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za nowe mikrofony bezprzewodowe.
 2. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe z modlitwą o urodzaje.
  – we wtorek po nabożeństwie majowym spotkanie grupy modlitewno-biblijnej.
  – w środę nowenna do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. wieczornej połączona z majówką i modlitwami o urodzaje, na którą zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VII, przynosimy indeksy.
  – w czwartek(14) Święto św. Macieja, Apostoła. O 16:30 pierwsze spotkanie dla kandydatów na ministranta w salce pod kościołem.
  – w piątek godzinna adoracja przed Mszą św. od 17:00 do 18:00. To też początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  – w sobotę Msza św. z Uroczystości Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Taca z przyszłej niedzieli na potrzeby parafii.
 3. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
 4. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię i za ofiarę na kwiaty w kwocie 130 zł, a o nowy dyżur proszę: Kingę Ziaja, Reginę Smolarz, Justynę Wałęsa, Zofię Ziaja, Grażynę Żurek, Lidię Sobczyk.
 5. Polecam przeczytać w tygodniu w „Niedziela” artykuły: „Trzeba być znakiem sprzeciwu”, „Weź się pomódl”, „Litania to nie tylko maj”, Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
Ks. Robert Świtalski