Msze święte w całym tygodniu od 10.06. do 16.06.2024  
Poniedziałek 10.06.
7:00
1) +Marian Baran
– od int. OSP Dylągówka(1);
18:00
1) +Marian Baran
 – int. od Lucyny i Aleksandra Kawalec(1); 
2) +Eugeniusz Gwizdała 
– greg.(10);
3) 
+Cecylia Paściak  – int. od Zakład. Pogrzb. „Winiarski” – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof;

  Wtorek 11.06.
18:00
1) +Marian Baran
– int. od Lucyny i Aleksandra Kawalec(2);
2) +Eugeniusz Gwizdała 
– greg.(11);
3) 
+Cecylia Paściak – int. od Zofii i Krzysztofa Paściak – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof;

 Środa 12.06.
18:00
1) +Jan, +Józefa, +Mieczysław Pałac
;
2) +Eugeniusz Gwizdała – greg.(12);
3) +Cecylia Paściak – int. od Dyrek. i Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podst. w Hyżnem(1) – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P. 

 Czwartek 13.06. 
18:00
1) +Marian Baran
– int. od Haliny Godziec;
2) +Eugeniusz Gwizdała – greg.(13);
3) +Cecylia Paściak – int. od Dyrek. i Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podst. w Hyżnem(2)  – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P.

Piątek 14.06. 
7:00
1) +Marian Baran – int. od OSP Dylągówka(2);
18:00
1) +Eugeniusz Gwizdała 
– greg.(7);

 Sobota 15.06. 
18:00
1) +Jan Jamrozik – 11. r. śm. – int. od córki z rodziną
2) +Eugeniusz Gwizdała – greg.(15);

 Niedziela XI zwykła  16.06.
7:30
1) +Jakub, +Aniela, +Stefania Słupek
– int. do siostry z rodziną;
2) +Eugeniusz Gwizdała
– greg.(16);
10:30
1) +Stefania Stachura
– int. od wnuków;
15:00
1) za parafian 
pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 3.06. do 9.06.2024 
Poniedziałek 3.06.
7:00
1) +Marian Baran
– int. od syna Adama(2);
18:00
1) +Maria Krężel
 – int. od Zofii Król z rodzina; 
2) +Eugeniusz Gwizdała
– greg.(3);
3) 
+Danuta Smalarz  – int. od chrześniaka Andrzeja z rodziną – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof;

  Wtorek 4.06.
18:00
1) +Maria Krężel
– int. od przyjaciółek córki Grażyny(1);
2) +Eugeniusz Gwizdała
– greg.(4);
3) 
+Danuta Smalarz – int. od Lucyny i Krzysztofa Janik – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof;

 Środa 5.06.
18:00
1) +Katarzyna Baran
– int. od rodziny rodziny;
2) +Eugeniusz Gwizdała – greg.(5);
3) +Cecylia Paściak – int. od pracowników ZOL-u w Hyżnem(1) – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P. 

 Czwartek 6.06. 
18:00
1) +Maria Krężel – int. od przyjaciółek córki Grażyny(2);
2) +Eugeniusz Gwizdała – greg.(6);
3) +Cecylia Paściak – int. od pracowników ZOL-u w Hyżnem(2) – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P. 

Piątek 7.06. 
7:00
1) +Maria Krężel
– int. od sąsiadów(1);
18:00
1) +Eugeniusz Gwizdała – greg.(7);
3) +Cecylia Paściak
– int. od pracowników ZOL-u w Hyżnem(3) – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P. ;

Sobota 8.06. Uroczystość Niepokalanego Serca NMP
10:30

1) za parafian pro populo – bp Edward Frankowski;
2) +Wanda Nowak – 23. r. śm. – int. od dzieci i wnuków – ks. Proboszcz;
3) 
+Artur Zawora int. od pracowników Poczty w Błażowej  – ks. Marian;
4) +Artur Zawora – int. od kolegów i koleżanek Mateusza(1) – ks. Adam;
5) +Bolesław Dziegło – int. od Zarządu Druhów OSP Dylągówka(1) – ks. Krzysztof;
6) +Krystyna Paściak – int. od wnuka Darka z rodziną(1) – ks. Dziekan;
18:00
1) +Marian Baran
– int. od syna Adama(3);
2) +Eugeniusz Gwizdała – greg.(8);

 Niedziela X zwykła  9.06. 
7:30
1) +Edward Trzyna – 2. r. sm. – int. od Żony;
2) +Eugeniusz Gwizdała – greg.(9);
10:30
1) +Kazimiera Winiarska
– int. od Bogusławy i Mariusza;
15:00
1) za parafian 
pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 27.05. do 2.06.2024  
Poniedziałek 27.05.
18:00
1) +Anna Pałac
– int. od syna Zygmunta z rodzina(2); 
2) +Krystyna Paściak
– greg.(26);
3) 
+Stanisława Mitręga  – int. od Bolesława – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof;

 Wtorek 28.05.
18:00
1) +Artur Zawora
– int. od koleżanek Agnieszki z obsługi Szkoły Pdst. w Dylągówce(3);
2) +Krystyna Paściak 
– greg.(27);
3) 
+Stanisława Mitręga – int. od Firmy Pogrzb.”Winiarski” – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof;

 Środa 29.05.
18:00
1) +Józef Baran
– int. od rodziny Ciupak;
2) +Krystyna Paściak – greg.(28);
3) +Danuta Smalarz – int. od Edwarda Chciuk z Małówka – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P. 

Czwartek 30.05. Uroczystość Bożego Ciała
10:30
1) za parafian pro populo;
2) +Krystyna Paściak – greg.(29);
15:00
1) +Artur Zawora
– int. od koleżanek Agnieszki z obsługi Szkoły Pdst. w Dylągówce(4);

Piątek 31.05. 
7:00
1) +Artur Zawora
– int. od Żony z Synami(1);
18:00
1) +Artur Zawora
– int. od Żony z Synami(2);
2) +Krystyna Paściak – greg.(30);
3) 
+Danuta Smalarz – int. od Zofii i Krzysztofa Sowa z Małówka – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P.;

Sobota 1.06. 
18:00

1) +Maria Krężel – int. od Andrzeja Dziak;
2) +Eugeniusz Gwizdała – Msze gregoriańskie(1) – int. od Żony z dziećmi;
3) 
+Danuta Smalarz – int. od siostry Krystyny z rodziną  – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P.;

Niedziela Zwykła  2.06. 
7:30
1) W int. Róży św. Stanisława Kostki o błog. Boże. i op. MB, a dla zmarłych o życie wieczne;
2) +Eugeniusz Gwizdała – greg.(2);
10:30
1) Dzięk. za 18 lat życia Doriana z prośb. o zdrowie i bł. Boże i opiekę M.B. w dorosłym życiu
– int. od Rodziców i Babci;
15:00
1) +Stefania, +Henryk Pałac
– int. od Stanisławy Bober;

Msze święte w całym tygodniu od 20.05. do 26.05.2024  
Poniedziałek 20.05.
7:30
1) +Stefania Słupek
– int. od sąsiadów(5);
18:00
1) +Artur Zawora
– int. od Jadwigi z rodziną; 
2) +Krystyna Paściak 
– greg.(19);
3) 
+Artur Makara  – int. od kuzyna Stanisława Gwizdała z rodziną(2) – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof;

Wtorek 21.05.
18:00
1) +Anna Pałac
– int. od córki Agnieszki z rodziną(3);
2) +Krystyna Paściak 
– greg.(20);
3) 
+Artur Makara – int. od Moniki i Krzysztofa Szymaczek – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof;

Środa 22.05.
18:00
1) +Agnieszka Gołąb
– 4. r. śm. – int. od Męża i Córki;
2) +Krystyna Paściak – greg.(21);
3) +Stanisława Mitręga – int. od Andrzeja i Bogusławy Staszczak – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P. 

Czwartek 23.05. 
18:00
1) +Anna Pałac
– int. od córki Agnieszki z rodzina(4);
2) +Krystyna Paściak – greg.(22) – int. od rodziny;
3) +Stanisława Mitręga – int. od Marleny i Kamila Rumak – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P.;

Piątek 24.05. 
7:00
1) +Anna Pałac
– int. od dr Luci Zelonki(1);
18:00
1) +Anna Pałac
– int. od dr Luci Zelonki(2);
2) +Krystyna Paściak – greg.(23);
3) 
+Stanisława Mitręga – int. od wnuka Wiktora z rodziną(1) – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P.;

Sobota 25.05. 
18:00

1) +Anna Pałac – int. od syna Zygmunta z rodziną(1);
2) +Krystyna Paściak – greg.(24);
3) 
+Stanisława Mitręga – int. od wnuka Wiktora z rodzina(2)  – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P.;

Niedziela  Uroczystość Najświętszej Trójcy  26.05. 
7:30
1) za parafian pro populo;
2) +Krystyna Paściak – greg.(25);
10:30
1) +Aniela, +Wojciech, +Rozalia Dziak
– int. od rodziny;
15:00
1) +Stanisława, +Henryk Płac, +Władysława, +Stanisław Kalandyk
;

Msze święte w całym tygodniu od 13.05. do 19.05.2024  
Poniedziałek 13.05.
18:00
1) za parafian 
pro populo;
2) +Krystyna Paściak 
– greg.(12);
3) 
+Cecylia Paściak – int. od Alicji i Krzysztofa Chohura – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Wtorek 14.05.
18:00
1) +Cecylia Paściak
– 2. r. śm. – int. od Męża;
2) +Krystyna Paściak 
– greg.(13);
3) 
+Cecylia Paściak – int. od rodziny z Błażowej(1) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

 Środa 15.05.
18:00
1) +Janina, +Mieczysław Trzyna
;
2) +Krystyna Paściak – greg.(14);
3) +Cecylia Paściak – int. od rodziny z Błazowej(2) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;
4) +Artur Makara – int. od Beaty Tadli z rodziną – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P. 

 Czwartek 16.05. 
18:00
1) +Kazimiera, +Stanisław Winiarscy
– int. od swatowej Kazimiery;
2) +Krystyna Paściak – greg.(15) – int. od rodziny;
3) +Artur Makara – int. od rodziny Dyklów – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P.;

Piątek 17.05. 
7:00
1) +Stefania
 Słupek – int. od sąsiadów(2);
18:00
1) +Stefania Słupek
– int. od sąsiadów(3);
2) +Krystyna Paściak – greg.(16);
3) 
+Artur Makara – int. od syna Kacpra – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P.;

Sobota 18.05. 
18:00

1) +Stefania Słupek – int. od sąsiadów(4);
2) +Krystyna Paściak – greg.(17);
3) 
+Artur Makara – int. od kuzyna Stanisława Gwizdała z rodziną(1)  – poza parafią – Rzeszów – ks. Krzysztof P.;

Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego  19.05. 
7:30
1) Dzięk. za 18 lat Pawła z prośb. o zdrowie i bł. Boże i opiekę M.B. w dorosłym życiu – int. od Matki Chrzestnej;
2) +Krystyna Paściak – greg.(18);
10:30
1) za parafian 
pro populo;
15:00
1) +Kazimiera Winiarska
– int. od wnuków;

Msze święte w całym tygodniu od 6.05. do 12.05.2024
Poniedziałek 6.05.
18:00
1) +Rozalia, +Stefania, +Alina
;
2) +Krystyna Paściak
– greg.(5);
3) +Danuta Smalarz
– int. od Ewy i Wiesława Mazur z Mogielnicy – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Wtorek 7.05.
18:00
1) +Stanisław Tadla
– int. od wnuka Bartka z rodziną;
2) +Krystyna Paściak
– greg.(6);
3) +Danuta Smalarz
– int. od Stanisławy i Jerzego Ślemp – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Środa 8.05.
7:00
1) +Ryszard Magryś
– int. od Adama Piorun;
18:00
1) O wiarę w żywego Boga pod postacią chleba i wina dla dzieci komunijnych i ich rodziców
– int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Krystyna Paściak – greg.(7);
3) +Danuta Smalarz – int. od firmy Pogrzb. „Winiarski” – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

 Czwartek 9.05. 
18:00
1) +Eugeniusz, +Augustyna, +Mieczysław Ślemp
;
2) +Krystyna Paściak – greg.(8) – int. od rodziny;
3) +Danuta Smalarz – int. od Sławomira Piorun z rodziną – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Piątek 10.05. 
7:00
1) +Stefania
Słupek – int. od sąsiadów(1);
18:00
1) +Kazimiera Winiarska
– int. od Córki z rodziną;
2) +Krystyna Paściak – greg.(9);
3) 
+Cecylia Paściak – int. od rodziny Ślemp – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

 Sobota 11.05. 
18:00
1) +Kazimiera Winiarska – int. od Córki z rodziną;
2) +Krystyna Paściak – greg.(10);
3) 
+Cecylia Paściak – int. od Małgorzaty Pelc z rodzina(1) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Niedziela Uroczystość Wniebowstąpienie Pańskie  12.05. 
7:30
1) +Franciszek, +Magdalena, +Katarzyna;
2) +Krystyna Paściak
– greg.(11);
10:30
1) Za Dzieci z IV klasy w dniu rocznicy I Komunii św. I  ich rodziców i chrzestnych
;
15:00
1) ++ z rodzin  Bialic, Karczmarz
;
2) +Cecylia Paściak – int. od Małgorzaty Pelc(2) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Msze święte w całym tygodniu od 29.04. do 5.05.2024
Poniedziałek 29.04. 
18:00
1) +Eugeniusz Gwizdała
– int. od żony Zofii(1);
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(29);
3) +Krystyna Jaworska – int. od Firmy „Art – Form” koleżanek i kolegów syna Andrzeja(3) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Wtorek 30.04.
18:00
1) +Eugeniusz Gwizdała
– int. od żony Zofii(2);
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(30);
3) +Danuta Smalarz – int. od Ewy i Ryszarda Cieślak – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Środa 1.05. 
18:00
1) +Franciszek Paściak
– 47. r. śm. – int. od Jana;
2) +Jan Kmiotek – 2. r. śm.;
3) +Danuta Smalarz – int. od rodziny Dziura(1) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

 Czwartek 2.05. 
18:00
1) +Eugeniusz Gwizdała
– int. od córki Renaty z rodziną(1);
2) +Krystyna Paściak – Msze św. gregoriańskie(1) – int. od rodziny;
3) +Danuta Smalarz – int. od rodziny Dziura(2) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Piątek 3.05. Uroczystość M.B. Królowej Polski
10:30
1) za strażaków o bł. Boże i op. M.B. a dla zmarłych o życie wieczne
;
18:00
1) +Krystyna Jaworska
– int. od Mamy;
2) +Krystyna Paściak – greg.(2);
3) 
+Danuta Smalarz – int. od Marii i Zbigniewa Marszałek – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

 Sobota 4.05. 
7:00
1) +Eugeniusz Gwizdała
– int. od córki Renaty z rodziną(2);
18:00
2) +Krystyna Paściak – greg.(3);
3) 
+Danuta Smalarz – int. od koleżanek i kolegów Grzegorza i Reginy z klasy Szk. Podst. w Dylągówce(1) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Niedziela VI Wielkanocy 5.05. 
7:30
1) +Stefan Kuszek – 26. r. śm.;
2) +Krystyna Paściak
– greg.(4);
10:30
1) Za Dzieci Pierwszokomunijne ich rodziców i chrzestnych o bł. Boże i op. M. B.
;
15:00
1) W int. Róż Żywego Różańca w parafii o łaskę i wierność modlitwie a
dla zmarłych o życie wieczne;
2) +Danuta Smalarz – int. od koleżanek i kolegów Grzegorza i Reginy z klasy Szk. Podst. w Dylągówce(2)– poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Msze święte w całym tygodniu od 22.04. do 28.04.2024
Poniedziałek 22.04. 
18:00
1) +Stanisław Kusz
– int. od koleżanek Grażyny;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(22);
3) +Maciej Ślemp – int. od Pracowników Firmy „BOKARO”(3) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Wtorek 23.04.
18:00
1) +Stanisław Kusz
– int. od siostry Zofii z mężem;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(23);
3) +Maciej Ślemp – int. od rodziny Kudłów – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Środa 24.04. 
7:00
1)  O powrót do zdrowia 2 – letniej Emilki po ciężkiej operacji
– int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(23);
3) +Maciej Ślemp – int. od cioci Wandy Błońskiej – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Czwartek 25.04. 
18:00
1) +Stanisław Kusz
– int. od chrześnicy Lucyny z rodziną;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(25);
3) +Maciej Ślemp – int. od Magdaleny Kiełtyka – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Piątek 26.04.
7:00
1) +Stanisław Kusz
– int. od siostry Genowefy Paściak z mężem(1);
18:00
1) +Artur Zawora
– int. od Koleżanek Agnieszki z Obsługi Szkoły Podst. w Dylągówce(2);
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(26);
3) +Krystyna Jaworska
 – int. od Haliny Paściak z rodziną(2) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Sobota 27.04. 
7:00
1) +Stanisław Kusz
– int. od siostry Genowefy Paściak z mężem(2);
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(27);
3) 
+Krystyna Jaworska – int. od Firmy „Art – Form” koleżanek i kolegów syna Andrzeja(1) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

 Niedziela V Wielkanocy 28.04. 
7:30
1)  +Stanisław Rybka – int. od Rodziców;
2) +Bolesław Dzięgło
– greg.(28);
10:30
1) za parafian 
pro populo;
15:00
1) Dziękczynna Msza św. za op. M. B. nad rodziną
;
2) +Krystyna Jaworska – int. od Firmy „Art – Form” koleżanek i kolegów syna Andrzeja(2) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Msze święte w całym tygodniu od 15.04. do 21.04.2024
Poniedziałek 15.04. 
18:00

1)
+Krystyna Paściak – int. od wnuczki Iwony z rodzina(1);
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(15);
3)
+Maciej Ślemp – int. od Adama i Justyny Dziura z rodziną – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Wtorek 16.04. 
18:00
1)
Dzięk. za 30. lat sakram. małżeństwa Witolda i Barbary z prośb. o dalszą op. Bożą i wstawiennictwo NSNMP nad rodziną;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(16);
3) 
+Maciej Ślemp – int. od pracowników WSIZ w Kielnarowej – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Środa 17.04. 
18:00

1) 
O łaskę zdrowia dla Wiesława – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(17);
3) 
+Maciej Ślemp – int. od Krzysztofa – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

 

 Czwartek 18.04. 
18:00
1)
+Krystyna Paściak – int. od wnuczki Iwony z rodziną(2);
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(18);
3) 
+Maciej Ślemp – int. od Wiesława i Teresy Telesz – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Piątek 19.04.
7:00
1) +Bogdan Pałac – int. od Zofii Gwizdała;
18:00
1)
+Edward Dziopak, +Władysław, +Andrzej, +Julia, +Tadeusz Paściak;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(19);
3)
+Maciej Ślemp
– int. od Marty Sobczyk z rodziną – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

 

Sobota 20.04. 
18:00
1) +Stanisław Kusz – int. od Zarządu i Druhów OSP Dylągówka(2);
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(20);
3)
+Maciej Ślemp
– int. od Pracowników firmy „BOKARO” (1) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

 

Niedziela IV Wielkanocy 21.04. 
7:30
1)  Za nowych kierowców i bezpieczeństwo na drogach – int. od kierowcy;
2)
+Bolesław Dzięgło – greg.(21);
10:30
1)
+Małgorzata Walas – 4. r. śm. – int. od Męża;
15:00
1)
za parafian pro populo;
2) +Maciej Ślemp – int. od Pracowników firmy „BOKARO” (2) – poza parafią – Tarnobrzeg – ks. Jan;

Msze święte w całym tygodniu od 8.04. do 14.04.2024
Poniedziałek 8.04. 
18:00
1) za parafian pro populo – bp Stanisław;
2) +Bogdan Pałac
– int. od Stanisławy Drewniak – ks. Robert;
3) +Bolesław Dzięgło – greg.(8);
4) +Artur Zawora – int. od koleżanek Agnieszki z obsługi Szkoły Podst. w Dylągówce(1);
5) +Maria Krężel – int. od Lucyny Król z rodziną – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

Wtorek 9.04. 

18:00
1) +Bogdan Pałac
– int. od sąsiadów z Rzeszowa;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(9);
3) +Maria Krężel – int. od rodziny Kościółek – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

Środa 10.04. 
18:00
1) O udana operację i powrót do zdrowia Danusi
– int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(10);
3) +Maria Krężel – int. od Stefanii i Zdzisława z rodziną – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

 Czwartek 11.04. 
18:00
1) +Bogdan Pałac
– int. od Danuty i Stanisława Bazan;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(11);
3) +Maria Krężel – int. od Renaty i Janusza Dziak – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

Piątek 12.04.
7:00
1) +Maciej Ślemp 
– int. od kolegi Grzegorza Wójcik;
18:00
1) +Adam Paściak 
– int. od kuzyna Marka Tadli z rodziną;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(12); 

Sobota 13.04. 
18:00
1) +Krystyna Paściak
– int. od Stanisławy Paściak(1);
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(13); 

 Niedziela III Wielkanocy 14.04. 
7:30
1) +Krystyna Paściak– int. od Stanisławy Paściak(2);
2) +Bolesław Dzięgło
– greg.(14);
10:30
1) +Julka
– int. od kolegi Rafała;
15:00
1) za parafian 
pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 1.04. do 7.04.2024
Poniedziałek Wielkanocny 1.04. 
7:30
1) +Mieczysław Pałac – int. od siostry;
2) +Bolesław Dzięgło 
– Msze św. gregoriańskie(1) – int. od Rodziny;
10:30
1)
 +Jan Gajewski – 23. r. śm. – int. od rodziny;
15:00
1) +Adam Paściak
– int. od koleżanek Iwony z sklepu „Biedronka” (2);

Wtorek Wielkanocny 2.04.
 

18:00
1) +Adam Paściak
– int. od Zofii Prokop;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(2);
3) +Danuta Smalarz – int. od brata Antoniego z rodziną – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

Środa Wielkanocna 3.04.
 
18:00
1) +Jan Kasiak
– 3. r. śm. – int. od Rodziny;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(3);
3) +Danuta Smalarz – int. od Basi i Marka Smalarz – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

Czwartek Wielkanocny 4.04. 
18:00
1) +Adam Paściak
– int. od Elżbiety i Krzysztofa Baran;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(4);
3) +Danuta Smalarz – int. od Krystyny i Romana Chyła(1) – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

Piątek Wielkanocny 5.04.
7:00
1) za chorych i cierpiących w parafii
– o potrzebne pomoce boże;
18:00
1) 
+Adam Paściak – int. od kuzyna Marka Tadli z rodziną;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(5);
3) +Danuta Smalarz – int. od Krystyny i Romana Chyła(2) – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

 Sobota Wielkanocna 6.04. Wielka
18:00
1) +Adam Paściak
– int. od rodziny Makarskich;
2) +Bolesław Dzięgło – greg.(6);
3) +Maria Krężel – int. od Heleny Walas z rodziną – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

 Niedziela Miłosierdzia 7.04
7:30
1) Za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny a dla ++ o życie wieczne;
2) +Bolesław Dzięgło
– greg.(7);
10:30
1) +Julian Marcinek
– 8. r. śm. – int. od Rodziny;
14:00
1) +Andrzej Pałac – 5 r. śm.;

Msze święte w całym tygodniu od 25.03. do 31.03.2024

Poniedziałek 25.03. Wielki
7:00
1) +Józefa, +Jan, +Mieczysław Pałac;
2) +Anna Pałac – greg.(25);
3) +Maciej Ślemp – int. od rodziny Pratko – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

Wtorek 26.03. Wielki
7:00
1) +Jarosław Bator
– int. od rodziny Świdrów(1);
2) +Anna Pałac 
– greg.(26);
3) +Maciej Ślemp – int. od rodziny Ziajów – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

Środa 27.03. Wielka

7:00
1) – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Anna Pałac 
– greg.(27);
3) +Danuta Smalarz – int. od syna Mariana z rodziną – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

Czwartek 28.03. Wielki
18:00
1) +Adam Paściak
– int. od koleżanek Iwony z sklepu „Biedronka”;
2) +Anna Pałac – greg.(28);

Piątek 29.03. Wielki
18:00
1) 
Liturgia Męki Pańskiej;

Sobota 30.03. Wielka
19:00
1) za parafian 
pro populo;
2) +Anna Pałac – greg.(29);

Niedziela 31.03. Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
6:00
1) +Stanisław, +Helena;
2) +Anna Pałac 
– greg.(30);
10:30
1) +Aleksandra, +Stanisław Majchrowscy 
– 5. r. śm. – int. od dzieci;
2) +Tadeusz Gajewski – int. od żony, córki i syna z rodzina;
15:00
Nie ma Mszy świętej;

Msze święte w całym tygodniu od 18.03. do 24.03.2024

Poniedziałek 18.03.
17:00
1) +Maria Warchoł – int. od rodziny Ślemp z Harty;
2) +Anna Pałac – greg.(18);
3) +Maciej Ślemp int. od Alicji i Krzysztofa Góra – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;
4) +Krystyna Paściak – int. od uczestników pogrzebu(1) – poza parafią – WSD w Przemyśl;

Wtorek 19.03. Uroczystość św. Józefa
7:00
1) +Kazimierz Tadla
;
2) +Anna Pałac – greg.(19);
17:00
1) +Michalina, +Józef, +Zygmunt Hałdys
;
2) +Maciej Ślemp
int. od Angeliki i Grzegorza Kiełtyka – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;
3) +Krystyna Paściak – int. od uczestników pogrzebu(2) – poza parafią – WSD w Przemyśl;

Środa 20.02.
7:00
1) O prawidłowe leczenie i powrót do zdrowia Miłosza
– int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Anna Pałac – greg.(20);
3) +Maciej Ślemp -int. od Joanny Bieszczad – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek,
4) +Krystyna Paściak – int. od uczestników pogrzebu(3) – poza parafią – WSD w Przemyśl;

Czwartek 21.03.
17:00 
1)
 +Józef Tadla;
2) +Anna Pałac – greg.(21);
3) +Maciej Ślemp – int. od rodziny Smalarz – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

 Piątek 22.03.
7:00
1) +Maria Warchoł 
– int. od brata Józefa z Szklar;
17:00
1)
 +Alina Tadla;
2) +Anna Pałac – greg.(22);
3) +Maciej Ślemp – int. od Pracowników Urzędu Pocztowego w Tyczynie – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

 Sobota 23.03.
18:00
1) +Maria Warchoł
– int. od Zięcia z Dylągówki;
2) +Anna Pałac – greg.(23);
3) +Maciej Ślemp – int. od koleżanki Moniki z szkoły podstawowej – poza parafią – Słupia Nadbrzeżna – ks. Marek;

Palmowa Niedziela 24.03.  
7:30

1) +Stanisława, +Michał Bukała – int. od rodziny;
2) +Anna Pałac – greg.(24);
10:30
1) +Adam Paściak
– 1. r. śm. – int. od Żony;
15:00
1) za parafian 
pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 11.03. do 17.03.2024

 Poniedziałek 11.03.
17:00
1) +Tomasz Trzyna – int. od Agnieszki Trzyna – Bielańskiej(2);
2) +Anna Pałac – greg.(11);

 Wtorek 12.03.
17:00
1) +Jarosław Bator
– int. od Barbary Urban-Opalińskiej z mężem;
2) +Anna Pałac – greg.(12);

 Środa 13.02. 
17:00
1) +Józef, +Barbara Prokop
– int. od rodziny;
2) +Anna Pałac – greg.(13);

 Czwartek 14.03.
17:00 
1)
 +Jarosław Bator – int. od Sylwii i Michała Komanieckich;
2) +Anna Pałac – greg.(14);

Piątek 15.03.
7:00
1) +Maria Warchoł
– int. od koleżanek Joli z pracy;
17:00
1)
+Jarosław Bator – int. od chrześniaka Przemka Falińskiego;
2) +Anna Pałac – greg.(15);

 Sobota 16.03.
17:00
1) +Jarosław Bator
– int. od Alicji i Rafała Falińskich;
2) +Anna Pałac – greg.(16);

 Niedziela 17.03. V Wlk. Postu 
7:30

1) +Stanisław, +Bogdan Paściak – int. od rodziny;
2) +Anna Pałac – greg.(17);
10:30
1) za parafian 
pro populo;
15:00
1) +Józef Pałac
(za Przylaska), +Zbigniew Kalandyk, +Edward Pomianek;

Msze święte w całym tygodniu od 4.03. do 10.03.2024
Poniedziałek 4.03.
17:00
1) +Antoni Kurzydło – int. od kuzynki Marii z mężem;
2) +Anna Pałac – greg.(4)
;

 Wtorek 5.03.
17:00
1)
+Tomasz Trzyna– int. od Marii i Bogdana(1);
2) +Anna Pałac – greg.(5)
;

 Środa 6.02. 
17:00
1)
 O udaną operacje i powrót do zdrowia i otwarcie na głos Boga dla Dagmary – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Anna Pałac – greg.(6);

Czwartek 7.03.
17:00 
1)
 
+Tomasz Trzyna – int. od Marii i Bogdana(2);
2) +Anna Pałac – greg.(7);


Piątek 8.03.

17:00
1)
W int. wszystkich Kobiet w Dylągówce – int. od Koła Gospodyń w Dylągówce
;
2) +Tadeusz Zawora – 11. r. śm. – int. od Żony;
3) +Anna Pałac
 – greg.(8);

Sobota 9.03.
9:00

1) 
+Tomasz Trzyna – int. od Stanisława Trzyna;
2) 
+Anna Pałac – greg.(9);
3) +Krystyna Jaworska – int. od Krystyny i Stanisława Pękala – ks. Adam Pietrucha;
17:00
1) +Tomasz Trzyna
– int. od Mariusza Trzyna;

Niedziela 10.03. IV Wlk. Postu 
7:30

1) +Tomasz Trzyna – int. od Agnieszki Trzyna – Bielańskiej(1);
2) 
+Anna Pałac – greg.(10);
10:30
1) Dziek. za wszystkie otrzymane łaski  Grupy Modlitewnej Domowe Jerycho Różańcowe,
z prośb. o dalsze błog. Boże i op. NSNMP w 5. r. założenia;
15:00
1) za parafian pro populo
;

Msze święte w całym tygodniu od 26.02. do 3.03.2024

 Poniedziałek 26.02.
17:00
1) +Edward Trzyna – int. od sąsiadów(1);
2) +Kamil, +Józef, +Józefa Piorun;

 Wtorek 27.02.
17:00
1) +Edward Trzyna 
– int. od sąsiadów(2);
2) +Marianna, +Florian, +Jan Wróbel;

Środa 28.02. 
17:00
1) O zdrowie dla Mariana
 – int. od sąsiadów;
2) +Maria Rożek – int. od brata Edwarda;

Czwartek 29.02.
17:00 
1)
 +Edward Trzyna – int. od sąsiadów(3);
2) +Franciszek, +Józefa Komurek;

Piątek 1.03.
7:00
1) za chorych i cierpiących w parafii
– o potrzebne pomoce boże;
17:00
1)
 +Władysław Marcinek – int. od rodziny;
2) +Anna Pałac – Msze św. gregoriańskie(1) – int. od Dzieci;

Sobota 2.03.
17:00

1) +Antoni Kurzydło – int. od bratowej Barbary;
2) +Anna Pałac – greg(2);

 Niedziela 3.03. III Wlk. Postu 
7:30

1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;
2) +Anna Pałac – greg(3);
10:30
1) +Łukasz Tadla 
– 3. r. śm. – int. od rodziców;
15:00
1) Dzięk. za pielgrzymkę do różnych miejsc we Włoszech prośb. o bł. Boże i op. M.B. dla pielgrzymów
;

Msze święte w całym tygodniu od 19.02. do 25.02.2024

 Poniedziałek 19.02.
17:00
1) +Stanisława Mitręga – int. od Ryszarda i Marii Hadała z Rzeszowa;
2) +Maciej Ślemp – int. od Działu Tech. Szpital. Woj. nr 2 w Rzeszowie(2);

 Wtorek 20.02.
17:00
1) +Stanisława Mitręga 
– int. od  z rodziny Krajewskich;
2) +Maciej Ślemp – int. od Działu Tech. Szpital. Woj. nr 2 w Rzeszowie(3);

 Środa 21.02. 
17:00
1) O zdrowie dla Moniki i jej nienarodzonego dziecka i szczęśliwe rozwiązanie
 – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Maciej Ślemp – int. od Działu Tech. Szpital. Woj. nr 2 w Rzeszowie(4);

 Czwartek 22.02.
17:00 
1)
 +Edward Trzyna – int. od rodzin Dziadura i Surówka;
2) +Maciej Ślemp – int. od Działu Tech. Szpital. Woj. nr 2 w Rzeszowie(5);

 Piątek 23.02.
7:00
1) +Antoni Kurzydło
– int. od Elżbiety i Benedykta Kuźniar;
17:00
1)
+Aneta Rożek – int. od Alicji Chohura;
2) +Maciej Ślemp – int. od Działu Tech. Szpital. Woj. nr 2 w Rzeszowie(6);

Sobota 24.02.
17:00

1) +Antoni Kurzydło – int. od brata Józefa z żoną i chrzestną Natalią;
2) +Józef, +Maria, +Józefa, +Stanisław, +s. Kinga Andranowscy

Niedziela 25.02. II Wlk. Postu 
7:30

1) +Edward Trzyna – int. od sąsiada Jerzego;
2) O Miłosierdzie Boże dla osoby polecanej;
10:30
1) +Bolesław Dziegło 
– int. od Ewy i Andrzeja z rodziną(2);
15:00
1) za parafian 
pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 12.02. do 18.02.2024

  Poniedziałek 12.02.
17:00
1) +Artur Makara – int. od kuzyna Grzegorza z rodziną(1);
2) +Maciej Ślemp – int. od Zakł. Pogrzeb. „Winiarski”;
3) +Bolesław Dzięgło – int. od uczestników pogrzebu(7) – poza parafią – WSD w Przemyślu;

 Wtorek 13.02.
17:00
1) +Artur Makara
– int. od kuzyna Grzegorza z rodzina(2);
2) +Maciej Ślemp – int. od Sławomira Dziura(1);
3) +Bolesław Dzięgło – int. od uczestników pogrzebu(8) – poza parafią –  WSD w Przemyślu;

 Środa 14.02.
7:00
1) +Stanisława Mitręga – int. od bratanicy Krystyny i Jana;
17:00
1)
– int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Maciej Ślemp – int. od Sławomira Dziura(2);

 Czwartek 15.02.
 17:00 
1)
 +Artur Makara – int. od chrzestnej z rodziną(1);
2) +Maciej Ślemp – int. od Jana Ślemp z Krasnego;

 Piątek 16.02. 
7:00

1) +Artur Makara – int. od chrzestnej z rodzina(2);
17:00
1) +Stanisława Mitręga – int. od bratanicy Janiny z rodziną;
2) +Maciej Ślemp – int. od rodziny Szpyrka;

Sobota 17.02.
17:00

1) +Stanisława Mitręga – int. od Marii Pieniążek;
2) +Maciej Ślemp – int. od rodziny Łojków;

 Niedziela 18.02. I Wlk. Postu 
7:30
1) +Adam Wróbel – w 12. r. śm. – int. od żony;
2) +Maciej Ślemp – int. od Działu Tech. Szpital. Woj. nr 2 w Rzeszowie(1);
10:30
1) +Bolesław Dziegło
– int. od Ewy i Andrzeja z rodziną(1);
15:00
1) za parafian 
pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 5.02. do 11.02.2024

 Poniedziałek 5.02.
17:00
1) +Ryszard Magryś – int. od Gosi Kowal z rodziną;
2) +Krystyna Jaworska – int. od swatów z Dobkowidz;
3) +Bolesław Dzięgłoint. od uczestników pogrzebu(1) – poza parafią WSD w Przemyślu;

 Wtorek 6.02.
17:00
1) +Ryszard Magryś
– int. od Asi i Jarka Klęk;
2) +Krystyna Jaworska – int. od Firmy „Art – Form” koleżanek i kolegów syna Andrzeja(1);
3) +Bolesław Dzięgło – int. od uczestników pogrzebu(2) – poza parafią WSD w Przemyślu;

 Środa 7.02.
17:00
1)  O cud uzdrowienia dla Łucji i Kai – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Krystyna Jaworska – int. od Firmy „Art – Form” koleżanek i kolegów syna Andrzeja(2);
3) +Bolesław Dzięgło – int. od uczestników pogrzebu(3) – poza parafią WSD w Przemyślu; 

 Czwartek 8.02.
 17:00 
1)
 +Ryszard Magryś – int. od Cecylii Jaworskiej;
2) +Krystyna Jaworska – int. od Firmy „Dip -Mar”;
3) +Bolesław Dzięgłoint. od uczestników pogrzebu(4) – poza parafią WSD w Przemyślu;

 Piątek 9.02. 
17:00

1) +Ryszard Magryś – int. od Iwony i Tomasza Szura;
2) +Maciej Ślemp – int. od Lidii i Bogusława Sobczyk(1);
3) +Bolesław Dzięgło int. od uczestników pogrzebu(5) – poza parafią WSD w Przemyślu;

 Sobota 10.02.
17:00

1) Dzięk. za 20. lat sakram. małżeństwa Sławomira i Magdaleny z prośb. o dalszą op. Bożą i wstawiennictwo NSNMP nad rodziną;
2) +Maciej Ślemp – int. od Lidii i Bogusława Soczyk(2);
3) +Bolesław Dzięgło int. od uczestników pogrzebu(6) – poza parafią WSD w Przemyślu;

 Niedziela 11.02. VI zwykła 
7:30

1) +Tadeusz Walas – 28. r. śm. – int. od siostry;
2) +Maciej Ślemp – int. od brata Tomka i żony Kasi;
10:30
1) +Marian Baran
– int. od syna Adama(1);
15:00
1) Dzięk. za 18 lat Michała z prośb. o zdrowie i bł. Boże w dorosłym życiu i op. M.B.
– int. od rodziców;

Msze święte w całym tygodniu od 29.01. do 4.02.2024

 Poniedziałek 29.01.
7:00
1) za parafian pro populo;
2) +Domicela Tadla – Msze św. greg.(29);

 Wtorek 30.01.
7:00
1) +Marian Baran 
– int. od syna Tadeusza z rodzina(3);
2) +Domicela Tadla – greg.(30);

 Środa 31.01.
7:00
1) +Cecylia Paściak – int. od Tadeusza Paściaka z Hyżnego(2);
2) +Jan Jamrozik – int. od Marleny Rumak;

 Czwartek 1.02.
 7:00 
1)
 +Cecylia Paściak – int. od Czesławy Bukały;
2) +Zenon Krzywdziński – int. od uczestników pogrzebu(2);

 Piątek 2.02. 
17:00

1) +Teresa, +Julian Makara – int. od córki;
2) +Zenon Krzywdziński – int. od uczestników pogrzebu(3); 

 Sobota 3.02.
17:00

1) +Cecylia Paściak – int. od Piotra i Urszuli Bukały;
2) +Krystyna Jaworska – int. od swatowej Jadwigi Szura; 

 Niedziela 4.02. V zwykła 
7:30

1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;
2) +Krystyna Jaworska – int. od syna Andrzeja z rodziną;
10:30
1) +Cecylia Paściak
– int. od Agnieszki i Andrzeja Wróbel;
15:00
1)za parafian 
pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 22.01. do 28.01.2024

Poniedziałek 22.01.
17:00
1) +Danuta Smalarz – int. od wnuka Szczepana Smalarz(2);
2) +Domicela Tadla – Msze św. greg.(22);

Wtorek 23.01.
17:00
1) +Danuta Smalarz – int. od wnuka Szczepana Smalarz(3);
2) +Domicela Tadla – greg.(23);

Środa 24.01.
17:00
1) Dzięk. za otrzymane łaski w rodzinie Pałac z prośb. o dalszą op. Boża i orędownictwo MB.;
2) +Domicela Tadla – greg.(24);

Czwartek 25.01.
 17:00 
1) +Danuta Smalarz – int. od wnuka Szczepana Smalarz(4);
2) +Domicela Tadla – greg.(25);

Piątek 26.01. 
17:00
1) +Danuta Smalarz – int. od wnuczki Katarzyny Smalarz(1);
2) +Domicela Tadla – greg.(26); 

Sobota 27.01.
17:00
1) +Danuta Smlarz – int. od wnuczki Katarzyny Smalarz(2);
2) +Domicela Tadla – greg.(27); 

Niedziela 28.01. IV zwykła 
7:30
1) +Stanisław Piorun – 7.r.śm. – int. od Żony;
2) +Domicela Tadla – greg.(28);
10:30
1) +Józef Dziura
– 4. r.śm. – int. od rodziny;
15:00
1)
+Stanisław, +Stanisława Szczepańcy;

Msze święte w całym tygodniu od 15.01. do 21.01.2024

Poniedziałek 15.01.
10:00
1) za chorych i cierpiących w parafii o potrzebne pomoce boże;
2) +Domicela Tadla – Msze św. greg.(15);
12:00
1) w int. dzieci i młodzieży, nauczycieli i pracowników szkoły;
16:30
1)
+Franciszek, +Katarzyna Pałac;
2) +Artur Zawora – int. od Pracowników Obsługi Szkół w Hyżnem(1) – poza parafią – Korczyna – ks. Stanisław P.;
3) +Marian Baran – int. od uczestników pogrzebu(8) – poza parafią – WSD Przemyśl;

Wtorek 16.01.
7:00
1) +Kazimierz Trzyna – int. od rodziny Kmiotków z Rzeszowa;
2) +Domicela Tadla – greg.(16);
3) +Artur Zawora – int. od Pracowników Obsługi Szkół w Hyżnem(2) – poza parafią – Korczyna – ks. Stanisław P.;

Środa 17.01.
7:00
1) +Stanisław Kmiotek – 12. r. śm. – int. od córki z rodziną;
2) +Domicela Tadla – greg.(17);

Czwartek 18.01.
 7:00 
1) +Danuta Smalarz – int. od wnuka Damiana Kalandyka;
2) +Domicela Tadla – greg.(18);

Piątek 19.01. 
7:00
1) +Danuta Smalarz – int. od wnuka Szczepana Smalarz(1);
2) +Domicela Tadla – greg.(19); 

Sobota 20.01.
7:00
1) +Tadeusz Tadla – int. od siostry;
2) +Domicela Tadla – greg.(20); 

Niedziela 21.01. III zwykła Słowa Bożego
7:30
1) za parafian pro populo;
2) +Domicela Tadla – greg.(21)
10:30
1) +Kamil
Baran – 11. r. śm. – int. od Rodziców;
15:00
1)
+Ryszard Rak – 6. r. śm. – int. od rodziny;

Total Page Visits: 4292 - Today Page Visits: 1