XVII Niedziela Zwykła 25.07.2021

1. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto. Bardzo dziękuję za ofiary do puszki na obecnie +Kubusia.
2. Dziś wspomnienie św. Krzysztofa, po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Zbiórka do puszki na środki transportu dla misjonarzy i powodzian. Dzień imienin bp. Krzysztofa Chudzio.
3. W tym tygodniu:
– w poniedziałek(26) wsp. obow. św. Joachima i Anny, rodziców NMP. Dzień modlitwy za rodziców i ludzi starszych, zapraszam na wspólną modlitwę do kościoła.
– w środę cotygodniowa nowenna do Niepokalanego serca NMP po Mszy św.
– w sobotę wsp. obow. św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
4. W tym tygodniu I niedziela sierpnia. Zmiana tajemnic o 7:30 i Msza św. za Róże Różańcowe w parafii. Rozpoczyna się miesiąc trzeźwości księga abstynenci będzie wystawiona w kościele. Taca na potrzeby archidiecezji.
5. We wtorek(27) na parkingu przy kościele zbiórka o godz. 23:45, przed wyjazdem do Częstochowy, drugie miejsce na krzyżówce w Dylągówce.
6. Msze św. w tym tygodniu o 7:00, w sobotę o 18:00. W niedzielę: o 7:30 i 10:30.
7. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię i ofiarę na kwiaty 180 zł. O nowy dyżur proszę: Teresę Piorun, Zofię Szmigiel, Barbarę Trzyna, Jadwigę Krzywonos, Zofię Dzięgło, Danutę Słupek.

Zapowiedź I
1) Przemysław Marek Pala, zamieszkały Jastrzębie Zdrój i Renata Józefa Trzyna zamieszkała Dylągówka.

Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
Ks. Robert Świtalski