Niedziela Palmowa 10.04.2022

 1. Dziś parafialna Droga Krzyżowa po Mszy św. o 15:00 – zapraszam wszystkich parafian.
 2. Dziękuję wszystkim darczyńcom za ofiary na paczkę dla Ukrainy i Paniom z Koła Gospodyń za przygotowanie 11 paczek. Bardzo dziękuję, za ofiary w kopertach na ogrzewanie i na remont kościoła oraz za wpłaty na konto. Dziękuję za wspólny wyjazd na film „Nędzarz i Madame” w środę 6.04. br.
 3. Dziś po sumie Gorzkie Żale z adoracją krzyża dla wszystkich chętnych.
 4. W tym tygodniu:
  – we wtorek Diecezjalna Adoracja NS w naszej Parafii od godz. 15:00 do 18:00 w intencji kapłanów, o nowe powołania kapłańskie i pokój dla Ukrainy.
  Po Mszy św. zapraszam grupę sprzątającą w celu przygotowania kościoła do Triduum Paschalnego.
  – Wielką Środę po Mszy św. nowenna do Niepolanego Serca NMP na, którą zapraszam szczególnie klasę VIII i krótkie spotkanie.
 5. Msze św. do Wielkiej Środy: Poniedziałek, Wtorek o 7:00 i 18:00, w Środę o 18:00. 
 6. Liturgia Triduum Paschalnego będzie rozpoczynać się: Wielki Czwartek o 18:00, Wielki Piątek o 18:00, ostania Droga Krzyżowa o 17:30, Wielka Sobota o 19:00. 
 7. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię i za ofiarę 230 zł na potrzeby parafii, a o nowy dyżur proszę: Kazimierę Rożek, Annę Paluch, Annę Sroka, Zdzisławę Jamrozik, Janinę Gwizdała, Bogumiłę Staszczak.
 8. Warto nabyć tygodnik „Niedziela” a w nim przeczytać: „Miłosierny gniew Boga?”, „Święty z sąsiedztwa”, „Ostatnie dni Pana Jezusa”. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. 
 9. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…
 10. Ciąg dalszy ogłoszeń w Wielki Czwartek.

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski