XXIV Niedziela Zwykła 11.09.2022

 1. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto.
 2. Dziękuję klasie 8 za obecność na spotkaniu z młodzieżą z KSM- u z Dubiecka.
 3. W tym tygodniu:
  – przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców(Suche Dni Jesienne).
  – we wtorek(13) wsp. obow. św. Jana Chryzostoma. Po Mszy św. spotkanie grupy modlitewno-biblijne.
  – w środę(14) Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca NMP. Po niej spotkanie rodziców dzieci z klasy III w salce pod kościołem.
  – w czwartek(15) wsp. obow. NMP Bolesnej. Suma odpustowa w parafii Grzegorzówka o godz.11:00. Popołudniu 16:30 spotkanie kandydatów na ministranta do salki pod kościołem. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów na lektorów.
  – w piątek(16) wsp. obw. świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa. Od godziny 17:00 Adoracja NS zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, następie Eucharystia.
 4. Za tydzień 18. 09. w niedzielę będziemy gościć ks. Łukasza z Lwowa z parafianami. O godz. 14:00 wystawią montaż słowno-muzyczny o św. Stanisławie Kostce. Zapraszam dzieci z rodzicami i młodzież. Zbiórka do puszek. Taca na potrzeby parafii.
 5. W 25.09. na Mszy św. o 7:30 będziemy godzić ks. Marka Gajdę proboszcza parafii Hyżne. Na Mszy św. przyjęcie do grona ministrantów i lektorów.
 6. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 180 zł. O nowy dyżur proszę: Edytę Duć, Bożenę Marcinek, Małgorzatę Trzyna, Zygmunta Bartoń, Edytę Tadla, Jadwigę Bysiek.
 7. 1.10. w sobotę odbędzie się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do parafii pw. Św. Marcina w Przysietnicy, zapisy u Pani Elżbiety Paściak. Przy tej okazji szukamy chętnych do kolejnej Róży Różańcowej w parafii zapisy u przewodniczącej Róż.
 8. Zachęcam do czytania tygodniku Niedziela.
 9. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski