XXVI Niedziela zwykła 1.10.2023

 1. Dziś, I niedziela miesiąca połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu. O 7:30 zmiana tajemnic różańcowych. Taca na WSD w Przemyślu. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15:30. O 15:00 poświęceniem różańców dzieciom z klasy III.
 2. Bardzo dziękuję, Parafiankom za przygotowanie dekoracji poświęconej objawieniom MB w Fatimie.
 3. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto.
 4. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek(2) wsp. obow. Świętych Aniołów Stróżów.
  – we wtorek po nabożeństwie spotkanie grupy modlitewno-biblijnej w salce.
  – w środę(4) wsp. obow. św. Franciszka z Asyżu. Nabożeństwo różańcowe połączone z nowenna do Niepokalanego Serca NMP. Zapraszam klasę VI przed bierzmowaniem z rodzicami.
  – w czwartek(5) wsp. obow. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. I czwartek miesiąca, możliwość ucałowania relikwii bł. Jan Wojciecha Balickiego.
  – w piątek rano odwiedzę chorych od 9:00. Popołudniu spowiedź od 16:00. Nabożeństwo piątkowe połączone z różańcem. Spotkanie KSM- u.
  – w sobotę(7) wsp. obow. NMP Różańcowej.
 5. Nabożeństwa codziennie po Mszy św. około 17:30. Lista prowadzących różaniec wywieszona w gablocie i na stronie parafii. Za odmówienie Różańca w kościele można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 6. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 180 zł. O nowy dyżur proszę: Agnieszkę Rożek, Dorotę Brzejszcz, Renatę Rożek, Irenę Antos, Marię Baran.
 7. 15 października Dzień Papieski w całej Polsce. Zbiórka do puszek dla Dzieło Nowego Tysiąclecia Jana Pawła II. Jak co roku w październiku.
 8. 22 pażdzienika odbędzie się ogólnopolskie liczenie wiernych w parafiach.
 9. Zachęcam do czytania tygodniku Niedziela i Gościa Niedzielnego.
 10. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski

  Intencje modlitewne dla Róż Żywego Różańca na październik:
  Ogólna misyjna: Za Kościół, aby przyjął słuchanie i dialog jako styl życia na każdym szczeblu, pozwalając się prowadzić Duchowi Świętemu ku peryferiom świata.
  Diecezjalna: O dar rychłej beatyfikacji Sług Bożych z naszej Archidiecezji.

  Pielgrzymka
  14.10. br. Organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku. Wyjazd o godz. 8:00 powrót na godz. 16:00. Na miejscu Msza św. przed cudownym obrazem, droga krzyżowa i dróżki do M.B. obiad w Domu pielgrzyma. Zapisy u Pana Józefa Szmigla. Pod telefonem 661 298 304 lub 17 229 54 16.