II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024

 1. Bardzo dziękuję Panom Romanowi i Januszowi za pomalowanie wejścia do kaplicy dolnej. Panom Konradowi, Marcinowi i Sławkowi za montaż nagłośnienia w salce parafialnej.
 2. Dziękuję, za ofiary w kopertach na ogrzewanie i na remont kościoła oraz za ofiary na potrzeby parafii.
 3. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na Misje Kościoła „Ad gentes”, jak co roku o tej porze. Po sumie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i adoracja krzyża dla dzieci. O 17:00 w salce parafialnej emisja filmu pt. „Pasja” – zapraszam.
 4. W tym tygodniu:
  – we wtorek po Mszy św. spotkanie grupy modlitewno –biblijnej w salce pod kościołem.
  – w środę cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca NMP na, którą zapraszam szczególnie klasę VII i spotkanie formacyjne z indeksami.
  – w czwartek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców z klasy III.
  – W tym tygodniu I piątek Msza św. o 7:00 rano za chorych, od 9:00 odwiedzę chorych po domach. Spowiedź rano i od 16:00. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ.
  – W tym tygodniu I sobota miesiąca nabożeństwa wg. porządku fatimskiego. Po nabożeństwie KSM-u o 19:00. W tym roku młodzież wykona palmy na Niedzielę Palmową, a ofiary będą przeznaczone na ich formację w Dubiecku. 
 5. Za tydzień pierwsza niedziela marca. Adoracja w ramach Mszy św. Zmiana tajemnic różańcowych o 7:30 i Msza św. ofiarowana za Róże w parafii. Taca na WSD w Przemyślu. Po sumie Gorzkie Żale i adoracja krzyża dla młodzieży, składka na kwiaty do Bożego grobu. O 15:00 Msza św.  w intencjach pielgrzymów do Włoch.
 6. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię i za ofiarę na potrzeby kościoła 180 zł., a o nowy dyżur proszę: Annę Dziegło, Annę Paluch, Kazimierę Rożek, Annę Sroka, Zdzisławę Jamrozik.
 7. Rekolekcje wielkopostne od 8 – 10.03.’24 r. Spowiedź parafialna 20.03.’24.
 8. Zapraszam młodzież do zapisania się na SNAP w dniach 5-7.04. ‘24 w Łańcucie.
 9. Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele i na stronie parafii.
 10. Zachęcam do czytania Tygodnika „Niedziela” i „Gościa Niedzielnego”. Można nabywać w ramach jałmużny wielkopostnej świece „Paschaliki”, które przeznaczymy na Caritas w cenie 10 zł.

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski

  Wyjazd do kina na film pt. „Powołany 2 ”, cena 32 zł ( autobus i bilet) 10.03.br. o godz. 16:00 z parkingu przy kościele i z krzyżówki w Dylągówce. Zapisy o Pana Józefa.

  Intencje modlitewne na marzec dla Róż Różańcowych:
  Ogólna: za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.
  Diecezjalna:, aby Zmartwychwstały Chrystus, obdarzając nas Duchem Świętym, umocnił naszą wiarę w Jego zbawczą obecność w Kościele.