XXIII Niedziela zwykła 6.09.2020

1. Buszka na „Liban” wyniosła 963,70 złotych. Bóg zapłać.

2. Dziś niedziela adoracyjna. 

3. Dziś o 7:30 Msza św. za Róże Różańcowe w Dylągówce. O 15:00 Msza św. za kandydatów do bierzmowania za ich rodziców i świadków.

4. Jutro(7) wybieramy się z pielgrzymką doroczną do sanktuarium Matki Bożej w Hyżnym. Wyjście o 14:30  od Kościoła Parafialnego. Intencja pielgrzymki: W Roku Eucharystii o rozwój kultu eucharystycznego w parafii, o opiekę Matki Bożej nad rodzinami i chorymi w parafii, prośba o błogosławieństwo dla kapłanów pracujących w parafii. 

W czasie pielgrzymki idziemy w maseczkach i zachowujemy dystans miedzy sobą. Plan odpustu w Hyżnym wywieszony jest w gablocie. 

5. Taca z dzisiejszej niedzieli na WSD w Przemyślu.

6. We wtorek święto Narodzenie NMP – w tradycji Matki Bożej „Siewnej”, po Mszy św. Obrzęd  błogosławieństwa ziarna pod zasiew.

7. W środę Msza św. wieczorem z nowenną do Matki Bożej. Po nabożeństwie spotkanie klasy VIII do bierzmowania w salce pod kościołem z rodzicami, na spotkanie przynosimy indeksy. 

8. W czwartek o 16:30 spotkanie dla ministrantów i kandydatów na ministranta w Sali pod kościołem. 

9. W przyszłą sobotę Msza św. wieczorem z niedzieli. 

10. Bardzo dziękuję Strażakom z parafii i innym osobom za pomoc w uporządkowaniu działki wokół plebani, oczyszczenie ogrodzenia i wykopanie suchych krzewów. Proszę o dalszą pomoc. 

11. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię a o nowy dyżur proszę:

12. Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele.

                  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia