XXIV Niedziela zwykła 13.09.2020

 1. Dziś, Msza św. za całą Parafię o godz. 10:30.
 2. Dziękuję tym którzy wybrali się pieszo w dorocznej pielgrzymce parafialnej do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Hyżnym.
 3. Rodzice młodzieży wybierzmowanej w Hyżnym, jako dar ołtarza ufundowali odkurzacz przemysłowy do kościoła. Bardzo im dziękuje.
 4. W tym tygodniu wspominamy w poniedziałek(14)  święto Podwyższenia Krzyża Świętego. We wtorek(15) wspomnienie NMP Bolesnej, suma odpustowa w parafii Grzegorzówka o godz. 11:00. W piątek(18) Święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i dzieci i młodzieży
 5. Za tydzień składka na Archidiecezjalne Radio Fara.
 6. W tym tygodniu spotkanie w poniedziałek Przełożonych Róż o godz.18:00 w salce pod kościołem.
 7. W środę Msza św. wieczorem z nowenną do Matki Bożej. Po nabożeństwie spotkanie klasy VII do bierzmowania w salce pod kościołem z rodzicami, na spotkanie przynosimy indeksy.
 8. W czwartek o 16:30 spotkanie dla kandydatów na ministranta w sali pod kościołem zapraszam chętnych do służenia.
 9. W piątek o 18:00 spotkanie grupy modlitewnej „Jerycho” w salce pod kościołem.
 10. W sobotę zapraszam chętnych do dalszego oczyszczenia ogrodzenia przy plebani na godz. 9:00. Wieczorem w sobotę msza św. z niedzieli.
 11. Zaprzysiężenie Nowej Rady Parafialnej będzie 7.10 o godz. 17:00 w pierwszą środę października.
 12. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię, a o nowy dyżur proszę: Proszę, aby ta nowa grupa wykosiła trawę dokoła kościoła.
 13. Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele.

                                              Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia                                                                                                      Ks. Robert Świtalski