XXVIII Niedziela zwykła 11.10.2020

 1. Dziś w Polsce Dzień Papieski, po Mszach św. młodzież będzie zbierała ofiary do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia. Zachęcam do ofiarności.
 2. O 10:30 Msza św. za całą Parafię. Dziś dzień imienin ks. kan. Emila Stppy emerytowanego proboszcza parafii. Polecamy Go w naszych modlitwach.
 3. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek(13) bł. Honorata Koźmińskiego – kapłana; w czwartek(15) św. Teresy od Jezusa – dziewicy i doktora Kościoła; w piątek(16) św. Jadwigi Śląskiej. Za tydzień w niedzielę św. Łukasza, ewangelisty, patrona służby zdrowia.
 4. W tym tygodniu różaniec poprowadzą róże: we wtorek Róża św. s. Faustyny, w środę klasa VIII po nabożeństwie spotkanie przed bierzmowaniem, przynosimy indeks i pamiętnik bierzmowanego.
 5. Nabożeństwa u nas w parafii codziennie po Mszy św. wieczornej. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
 6. W czwartek o 16:00 spotkanie dla kandydatów na ministranta w sali pod kościołem zapraszam chętnych do służenia. Przyjęcie do grona ministrantów będzie 25.10. na mszy św. o godz. 10:30.
 7. Za tydzień Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Po każdej mszy św. liczenie wiernych i przyjmujących Komunię św.
 8. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię, a o nowy dyżur proszę: Depka Jadwigę, Rożek Katarzynę, Podwika Agatę, Gajewską Martę, Pałac Krzysztofa, Rożek Edwarda.
 9. W ostatnim czasie została podłączona kanalizacja do kościoła i plebani. Z projektu otrzymaliśmy 5000,00 zł., za które rozpoczęliśmy remont łazienek pod kościołem. Dlatego teraz są nieczynne. Bardzo dziękuję Panu Stanisławowi Kocyła za prace wodno – kanalizacyjne. Sama suma projektu jest niewystarczająca. Za niedługo zdemontujemy Corpus Jezusa i będzie jego renowacja, suma około 10000 złoty.     W najbliższą III niedzielę składka na potrzeby parafii. 
 10. Proszę o zakładanie maseczek i dezynfekcję rąk
 11. .Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele i na stronie parafii www.dylagowka.przemyska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.