XXX Niedziela zwykła 24.10.2020

 1. Bóg zapłać za składkę na potrzeby parafii, która wyniosła 2385 zł.
 2. Dziś z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy.
 3. O 10:30 na Mszy św. przyjęcie kandydatów do Liturgicznej służby ołtarza.
 4. W tym tygodniu wspominamy: w środę(29) Święto śww. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Dzień imienin ks. kan. Tadeusza pierwszego proboszcza, który mieszka u nas w parafii. Ofiarujmy mu swoją modlitwę.
 5. Nabożeństwa różańcowe po Mszy św. wieczornej.
 6. W piątek zapraszam, po nagrody za obecność na nabożeństwach różańcowych.
 7. W sobotę Msza św. z Uroczystości Wszystkich Świętych.
 8. Za tydzień 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7:30 za Róże Różańcowe w parafii. Nie będzie zmiany tajemnic, zostajemy przy obecnych tajemnicach. Zmiana tajemnic będzie w przyszłym miesiącu. O 10:30 Msza za wszystkich zmarłych parafian. Z powodu obostrzeń nie będzie procesji na cmentarz parafialny. Nie będzie Mszy św. o 15:00. Nawiedzenie grobów naszych bliskich zmarłych rozłóżmy na najbliższe wolne dni listopada.
 9. Wystawione są kartki na wypominki, można na nich wpisać datę, kiedy mają być wypomniani nasi zmarli przed ołtarzem w parafii, wtedy można przyjść i przyjąć za nich Komunię św. Wypominki można złożyć na tacę lub do skrzynki kościele.
 10. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię, a o nowy dyżur proszę: Stanisłąwę Paściak, Dariusza Paściak, Roberta Paściak, Elżbietę Krzysztoń, Halinę Makarską, Jerzego Dulewskiego.
 11. Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele i na stronie parafii www.dylagowka.przemyska.pl

Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia                                                                                                       Ks. Robert Świtalski