II Niedziela Wielkiego Postu 28.02.2021

 1. Dziękuję, za ofiary w kopertach na ogrzewanie i na remont kościoła oraz za ofiary na potrzeby parafii.
 2. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na Misje Kościoła „Ad gentes” jak co roku o tej porze. Po sumie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i adoracja krzyża dla dzieci.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  – w środę po Mszy św. nowenna do Niepokalanego Serca NMP.
  – w czwartek(4) Święto św. Kazimierza, królewicza.
 4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota marca. W piątek chciałbym odwiedzić chorych od 14:00. Można ich zapisać w zakrystii lub zgłosić telefonicznie. Spowiedź od godz. 16:00. Wieczorem Msza św. za chorych w naszej Parafii.
 5. Za tydzień w I sobotę porządek fatimski czyli: Msza św., medytacja i wspólna modlitwa różańcowa. Serdecznie zapraszam.
 6. Za tydzień w niedzielę o 7:30 Msza św. w intencji wszystkich Róż Różańcowych i ich rodzin, i zmiana tajemnic. Po sumie Gorzkie Żale i adoracja krzyża dla młodzieży, składka na kwiaty do Bożego grobu
 7. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię i za ofiarę 120 zł. na potrzeby parafii, a o nowy dyżur proszę: Elżbietę Kocyła, Janinę Dziadura, Beatę Indyk, Wiolettę Pietrykę, Irenę Cieniewską, Małgorzatę Pleśniak.
 8. 9.Warto przeczytać w tygodniu w „Niedziela” artykuły: „Rodzicu bądź uważny!”, „Instrukcja na wielkopostną drogę”, „Budowanie polskiej marki”. – zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 9. Rekolekcje parafialne odbędą się od 18 do 21 marca i wygłosi je ks. Grzegorz Jakubik. Proszę o modlitwę w tej intencji.
 10. Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele i na stronie parafii.

                                                             Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski