III Niedziela Wielkiego Postu 7.03.2021

 1. Dziękuję, za ofiary w kopertach na ogrzewanie i na remont kościoła oraz za ofiarę anonimowego ofiarodawcy. Dziękuję za ofiary na Misje Dziś „Ad Gentes”.
 2. Dziś po sumie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i adoracja krzyża dla młodzieży.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  – w poniedziałek(8) Dzień Kobiet polecamy modlitwach wszystkie kobiety w Parafii. Msza św. z okazji Dnia Kobiet będzie odprawiona 10.03. z intencji Koła Gospodyń w Dylągówce.
  – w środę nowenna po Mszy św. do Niepokalanego Serca NMP. Również początek nowenny przed Uroczystością św. Józefa.
 4. W czwartek Droga Krzyżowa dla dzieci o 16:30, w piątek parafialna Droga Krzyżowa o 16:30 dla młodzieży o 18:30.
 5. Chorych z parafii można zapisać w zakrystii lub zgłosić telefonicznie, aby ich odwiedzić przed Wielkanocą.
 6. W środę(10) zapraszam na Mszę św. kandydatów do bierzmowania z klasy 8 i ich rodziców, a po nowennie na krótkie spotkanie.
 7. W sobotę Msza św. z niedzieli
 8. Za tydzień w niedzielę po Gorzkich Żalach adoracja krzyża dla mężczyzn, składka na kwiaty do Bożego grobu.
 9. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię i za ofiarę 120 zł. na potrzeby parafii, a o nowy dyżur proszę: Zofię Ślemp, Helenę Bukała, Elżbietę Bukała, Elżbietę Kawalec, Małgorzatę Babiarz, Annę Piorun.
 10. Warto przeczytać w tygodniu w „Niedziela” artykuły: „Czy wszyscy wrócą”„Przemoc w domowym zaciszu”, „Wodorowa przyszłość Polski ”. – zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 11. Rekolekcje parafialne odbędą się od 18 do 21 marca i wygłosi je ks. Grzegorz Jakubik. Proszę o modlitwę w tej intencji.
 12. Zachęcam do jałmużny wielkopostnej i nabywania słoiczków miodu – którą przeznaczymy na hospicjum.
 13. Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele i na stronie parafii.                                                                                                                        Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski