III Niedziela Wielkanocy 18.04.2021

 1. Bardzo dziękuję, za ofiary w kopertach na remont kościoła i wpłaty na konto. Dziękuję też dzieciom i ich rodzinom za Skarbonkę wielkopostną złożoną w ubiegłą Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
 2. Dziś rozpoczynamy Tydzień Biblijny w Polsce. We wtorek po Mszy św. spotkanie dla chętnych, aby powołać grupę modlitewno-biblijną.
 3. W tym tygodniu:
  – w środę nowenna do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. wieczornej, na którą zapraszam kandydatów do bierzmowania z klasy VII przynosimy indeksy.
  – w piątek(23) Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. Przed Mszą wieczorną godzinna adoracja NS od 17:00 do 18:00 – zapraszam.
  – w sobotę Msza św. z IV niedzieli Wielkanocy.
 4. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Zbiórka do puszek na Caritas.
 5. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię, i za ofiarę na potrzeby kościoła 210 zł., o nowy dyżur proszę: Martę Sobczyk, Jolantę Mołoń, Tadeusza Inglota, Tomasza Inglota, Alicję Flis, Marzenę Flis. Prośba, by przypomnieć o tym, że do grupy sprzątającej należy też troska o obejście kościoła.
 6. Polecam przeczytać w tygodniu w „Niedziela” artykuły: „Kościół to nie fabryka świętych”, „Jak nie stać się łupem diabła”, „Jak czytać Biblię?.
 7. Straży po Mszach św. rano i po sumie będą rozdawać maseczki dla chętnych.
 8. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…
 9. Zapowiedzi……

Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
Ks. Robert Świtalski