XIII Niedziela Zwykła 27.06.2021

 1. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto. Dziękuję za złożone ofiary na Kamerun i na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
 2. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek(28) wsp. obow. św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  – we wtorek(29) Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o 10:30 i 18:00. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  – w środę cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca NMP połączona z ostatnią litanią do Serca Pana Jezusa.
  – I czwartek lipca, po Mszy św. wieczornej adoracja NS. i modlitwy o powołania.
  – I piątek, od 9:00 możliwość odwiedzenia chorych, a od 17:00 spowiedź pierwszo piątkowa, po Mszy św. nabożeństwo.
  – I sobota, porządek fatimski: Msza św. medytacja, wspólny różaniec.
  – I niedziela o 7:30 zamiana tajemnic różańcowych i Msza za Róże Różańcowe. Taca z I niedzieli na WSD w Przemyślu. Na wakacjach w niedzielę 2 Msze św.
 3. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię i za ofiarę na kwiaty 180 zł. O nowy dyżur proszę: Annę Hadam, Ewę Leniart, Helenę Bednarczyk, Marię Rybka, Krystynę Trzyna, Martę Bukała.
 4. 5 lipca będziemy przyjmować pielgrzymów udających się do Częstochowy, proszę o zaangażowanie parafian i Koło Gospodyń w organizację posiłku dla pielgrzymów. Przyjście grupy św. Jacka do parafii około 17:00.
 5. 13 lipca godz. 14:00 na parkingu przy Kościele będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego( RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Stosowne ulotki są w kościele.
 6. Polecam przeczytać w tygodniu w „Niedziela” artykuły: „Skromny pracownik Winnicy Pańskiej”, „Psychoterapia zamiast spowiedzi?”, jest też do wzięcia nieodpłatnie kolejny numer „Miłujcie się” przeczytać i podać dalej. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. 
 7. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
Ks. Robert Świtalski