XIV Niedziela Zwykła 4.07.2021

1. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto.
2. Dziś niedziela adoracyjna i zmiana tajemnic różańcowych, taca na WSD w Przemyślu.
3. W tym tygodniu:
– w poniedziałek (5) będziemy gościć pielgrzymkę do Częstochowy około godziny 17.00. Zachęcam do zaangażowania w przygotowaniu posiłku i ofiar na ten cel.
– we wtorek(6) wsp. obow. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.
– w czwartek(8) wsp. obow. św. Jana z Dukli, prezbitera, patrona archidiecezji przemyskiej.
4. Msze św. w tym tygodniu o 7:00, w sobotę o 18:00.
5. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię i za ofiarę na kwiaty 200 zł. O nowy dyżur proszę: Małgorzatę Kałka, Halinę Mularz, Ewę Gajewską, Aleksandra Kawalec, Angelikę Rybka, Anetę Kawalec, Adama Baran.
6. 13 lipca godz. 14:00 na parkingu przy Kościele, będzie zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego( RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery). Stosowne ulotki są w kościele.
7. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
Ks. Robert Świtalski

Intencje modlitewne na lipiec:
Ogólna: Abyśmy w konfliktowych sytuacjach społecznych, gospodarczych i politycznych byli odważnymi i pełnymi pasji twórcami dialogu i przyjaźni.
Diecezjalna: Za wszystkich przebywających na emigracji, aby trwali w łączności z Kościołem przez celebrację Najświętszej Eucharystii.

Pielgrzymka
28 lipca br. organizowania jest pielgrzymka Częstochowa – Kraków. Wyjazd w nocy. Cena 70 zł w tym ( transport, parkingi i ubezpieczenie), zapisy u Pana Józefa Szmigla pod telefonem 661 298 304 lub 17 229 54 16.