XXIII Niedziela Zwykła 5.09.2021

 1. Dziękuję osobom z Radzie Parafialnej i chętnym parafianom za pomoc w rozbiórce starego pieca.
 2. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto.
 3. Dziś niedziela adoracyjna, taca na WSD w Przemyślu i puszka na Afganistan, dziękuję za waszą ofiarność.
 4. W tym tygodniu:
  – we wtorek (7)  wybieramy się z pielgrzymką doroczną do sanktuarium Matki Bożej w Hyżnym. Wyjście o 14:30  od Kościoła Parafialnego. Intencja pielgrzymki: Aby św. Józef  wypraszał rodzinom, młodzieży, dzieciom, chorym i starszym parafii potrzebne pomoce Boże, o utrwalenie pobożności do św. Józefa, i opieki  Matka Boża nad całą parafią.  W czasie pielgrzymki zachowujemy dystans miedzy sobą. Plan odpustu w Hyżnym wywieszony jest w gablocie.
  – w środę (8) Święto Narodzenia NMP – w tradycji kościoła M.B. Siewnej. Po Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziarna. Cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca NMP na którą zapraszam klasę VIII z indeksami i ich rodziców.
  – w czwartek o 16:30 zapraszam kandydatów na ministranta do salki pod kościołem. Z racji roku św. Józefa po Mszy św. Litania i akt oddania się św. Józefowi.
  – w piątek od 17:00 godzinna adoracja przed Mszą św. od 17:00 do 18:00. Po Mszy św. Spotkanie Rady Parafialnej w kościele, w sprawie prac na cmentarzu.
 5. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 180 zł. O nowy dyżur proszę: Grażynę Wróbel, Marię Hołdys, Jerzego Dulewskiego, Renatę Urbańską, Bożenę Brzejszcz, Barbarę Bukała.
 6. 25.09. w sobotę odbędzie się Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Jodłówki. Zapisy u Pani Elżbiety Paściak. Przy tej okazji szukamy chętnych do kolejnej Róży Różańcowej w parafii zapisy u przewodniczącej Róż.
 7. Przypominam o tygodniku Niedziela i zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 8. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski