XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021

 1. Dziękuję osobom z Rady Parafialnej i chętnym parafianom za pomoc w rozbiórce starego pieca. Przechodzimy do prac takich jak wylewka, położenie płytek, przerobienia wody i prądu.
 2. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto. Dziś niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów. Msza dla dzieci o 10:30. Po niej spotkanie dla dziewczynek do scholii z Panem Łukaszem.
 3. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek(20) wsp. obw. świętych męczenników Andrzeja Kim Taego, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  – we wtorek(21)  Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. Po Mszy św. spotkanie grupy modlitewno – biblijnej.
  – w środę cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca NMP, na którą Serdecznie zapraszam kl. VI z rodzicami. Po zakończeniu pierwsze spotkanie formacyjne.
  – w czwartek(23) wsp. obw. św. Pio z Pietrelciny, prezbitera. O 16:30 spotkanie dla kandydatów na ministranta. Wieczorem po Mszy św. spotkanie dla rodziców klasy III.
  –  w piątek od 17:00 godzinna adoracja NS przed Mszą św.
  – w sobotę(25) pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce. Zapisy u przewodniczącej Róż w parafii Elżbiety Paściak.
 4. Za tydzień w niedzielę(26) na Mszy będziemy liczyć wiernych, ile osób przyjmuję NS i uczęszcza na Mszę św. Ogólnopolska akcja.
 5. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 120 zł. O nowy dyżur proszę: Mirosława Barana, Danutę Zawora, Ewę Zawora, Kazimierę Zawora, Malwinę Trzyna, Annę Bialic.
 6. Dziś wyjazd do kina na film pt. „Wyszyński zemsta czy przebaczenie”. Wyjazd o godz. 18:45. Cena 35 zł (20 autobus, 15 bilet).
 7. Temat wydania tygodnika Niedziela to „o. Pio oskarżony”, zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 8. W gablocie jest afisz o filmie „Fatima”, premiera 1 października, zapisy o Pana Józefa.
 9. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski