XXVIII Niedziela zwykła 10.10.2021

 1. Dziś w Polsce Dzień Papieski, przed i po Mszach św. młodzież będzie zbierała ofiary do puszek na Fundację Nowego Tysiąclecia. Zachęcam do ofiarności.
 2. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto. Dziękuję Panu Stanisławowi i Krzysztofowi w pracach remontowych przy kościele a Panu Leszkowi za prace przy plebanii.
 3. W tym tygodniu:
  – w środę(13) wsp. obow. bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera. Wieczorem cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca NMP połączona z nabożeństwem różańcowym na który serdecznie zapraszam kl. VII w ramach spotkania przed bierzmowaniem. Przynosimy indeksy.
  – w czwartek(14) Dzień Edukacji Narodowej pamiętamy w modlitwie o naszych nauczycielach i wychowawcach. Msza św. o 7:00 i 17:00.
  – w piątek(15) wsp. obow. św. Teresy od Jezusa, dziewicy i Doktora Kościoła.
  – w sobotę(16) wsp. obow. św. Jadwigi Śląskiej. W tym dniu przypada rocznica święceń biskupich abp Józefa Michalika.
 4. Za tydzień początek tygodnia Misyjnego. Taca na potrzeby parafii.
 5. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Lista grup prowadząca różaniec umieszczona w gablocie i na stronie parafii w ogłoszeniach z dnia 3.10. br. 
 6. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 160 zł. O nowy dyżur proszę: Katarzynę Stachura, Marię Krowiak, Dorotę Bysiek, Macieja Kawalec, Annę Ślemp, Dawida Ślemp, Marcina Walasa, Ewę Ślemp.
 7. Dziś wyjazd do kina na film pt.”Fatima”, cena 28 zł.(15 zł. autobus i 13 bilet). Wyjazd o godz. 16:00 z parkingu przy kościele i z krzyżówki w Dylągówce.
 8. Ochotnicza Straż Pożarna w Harcie, Klub Honorowych Dawców Krwi „Nadzieja” przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Harcie oraz Fundacja Dunajec z Nowego Targu zapraszają do udziału w kolejnej, trzeciej zbiórce darów dla Polaków i ich rodzin na Kresach. W sklepach Delikatesy Centrum i Premium w Błażowej i Groszek w Dylągówce będą znajdowały się koszyki, w których będzie można zostawić dary dla rodaków na Białorusi. Zbiórka produktów z długim terminem ważności do 2.11. br. Z wyrazami szacunku Jacek Stochaml.
 9. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolnika w cenie 25 zł.
 10. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…
  Zapowiedź II
  1) Grzegorz Antoni Kołodziej, zam. Szklary i Katarzyna Kołodziej z d. Pałac zam. Dylągówka.

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski