XXXIII Niedziela zwykła 14.11.2021

 1. Dziś w Kościele Polskim dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym „Solidarność z Libanem”. Zobacz prezentację i plakat i wesprzyj tą akcję.
 2. Dziękuję za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto na ten cel. Bóg zapłać.
  Dziękuję Panom z Rady Parafialnej i Strażakom za pomoc w postawieniu rusztowania w kościele.
 3. W tym tygodniu Msza św. w poniedziałek i wtorek o 7:00 z względu na remonty.
  – w środę(17) wsp. obow. św. Elżbiety Węgierskiej. cotygodniowa nowenna do Niepolanego Serca NMP, połączona z wypominkami. Serdecznie zapraszam na spotkanie klasę VII z indeksami.
  – w czwartek(18) wsp. obow. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
  – w sobotę(20) wsp. obow. św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera.
 4. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Na Sumie przyjęcie kandydatów do ministrantów. Taca na potrzeby parafii i zbiórka do puszek na Uchodźców.
 5. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 160 zł. O nowy dyżur proszę: Alicję Fic, Marię Piorun, Marię Wróbel, Martę Pociask, Edwarda Dziurę, Ryszarda Pietras, Annę Nikolas, Rodzinę Jeziorskich.
 6. Warto nabyć Tygodnik Niedziela i przeczytać artykuły: Wiara wymaga działania; Spotkałem go po jego śmierci; Recepta na szczęśliwe małżeństwo. 
 7. Wypominki codziennie po Mszy św.
 8. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…
 9. W poniedziałek proszę na 17:00 o pomoc w przesunięciu rusztowania, by wywiercić 3 parę otworów wentylacyjnych w sklepieniu kościoła.

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski