Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata XXXIV Niedziela zwykła 21.11.2021

 1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Na Sumie przyjęcie kandydatów do grona ministrantów i po tej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego NSPJ. Można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dziś puszka na Uchodźców.
 2. Bardzo dziękuję za pomoc w przestawianiu i w składaniu rusztowania Panom z Rady Parafialnej, Strażakom, Panom Marcinowi Krzysztofowi i Bogdanowi. Paniom Barbarze i Renacie za dekorację na nowennę do św. Andrzeja Boboli.
 3. Dziękuję za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto na ten cel. Bóg zapłać. Dziękuję za pierwsze ofiary w nowym sezonie na ogrzewanie kościoła.
 4. W tym tygodniu od poniedziałku po Mszy św. wieczornej rozpoczynamy nowennę do św. Andrzeja Boboli. Głowna myśl. „O Boże błogosław naszej Ojczyźnie”. Zapraszam na chętnych na tą modlitwę.
  – w poniedziałek(22) wsp. obow. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.
  – w środę(24) wsp. obow. świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy. Zapraszam w ten dzień klasę VI w ramach przygotowań do bierzmowania na spotkanie z indeksami.
  w piątek(26) w GOK – u w Dylągówce o godz. 19:00, spotkanie pierwsze dla młodzieży od kl. VII do średniej z gośćmi z KSM –u z Rzeszowa. 
 5. Za tydzień I Niedziela Adwentu we wszystkie niedziele adwentowe po Mszach św. Rada Parafialna w niedzielę będzie rozprowadzać opłatki na stół wigilijny. Ofiary za opłatki chcemy przeznaczyć na Służbę kościelną. Proszę o lojalność w nabywaniu opłatków u nas w parafii.  
 6. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 240 zł. O nowy dyżur proszę: Katarzynę Bartoń, Annę Bartoń, Małgorzatę Bialic, Lucynę Ślemp, Zofię Prokop, Krystynę Krzywdzińską. 
 7. Wypominki codziennie po Mszy św. Poniedziałek i wtorek rano od środy wieczorem.
 8. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski