II Niedziela zwykła 16.01.2022

 1. Zakończyły się spotkania kolędowe, bardzo dziękuję za obecność i wspólną modlitwę za rodziny, za chorych i samotnych dzieci i młodzież. Zostały książeczki kolędowe poświęcone Eucharystii, które można wziąć po Mszy św. Główna intencja dla Róż Różańcowych, aby nie ustała ich wiara w dzieciach i młodzieży w Boga Trój jedynego w naszej parafii. Zachęcam do współpracy dla dobra parafii.
 2. 3. Niedziela Miesiąca taca na potrzeby parafii. Z góry Bóg zapłać. Bardzo dziękuję za wpłaty w nowym roku na remont w parafii i na ogrzewanie kościoła.
 3. W tym tygodniu:
  – we wtorek spotkanie grupy modlitewno-biblijnej o godz. 18:00 na plebanii.
  – w środę(19) wsp. obow. św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa, patrona diecezji przemyskiej. Naszą modlitwę ofiarujmy w intencjach diecezji przemyskiej. Po Mszy św. cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca NMP zapraszam wszystkich chętnych parafian.
  – w piątek(21) wsp. obow. św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. Od 16:00 do 17:00 adoracja NS.
 4. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 5. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego.
 6. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię i za ofiarę na potrzeby kościoła 120 zł., a o nowy dyżur proszę: Elżbietę Rzeźnikiewicz, Małgorzatę Rożek, Agnieszkę Puchała, Halinę Dziopak, Joannę Drewniak, Lucynę Pałac.
 7. Warto nabyć tygodnik Niedziela a w nim przeczytać artykuły: „Dlaczego jesteśmy wciąż podzieleni?”, „Dzieci jednego Boga”, „Jesteście potrzebni”. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
 8. Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele i na stronie parafii.

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski