V Niedziela zwykła 6.02.2022

 1. Dziś niedziela adoracyjna, o 10:30 Msza św. za parafian.
 2. Dziękuję parafiankom za zorganizowanie jabłek na poświęcenie św. Błażeja i przygotowanie „kompletów”, w dniu wsp. św. Agaty. Dziękuję Panom Romanowi i Januszowi za pomalowanie holu pod kościołem.
 3. Dziękuję, za ofiary w kopertach na ogrzewanie i na remont kościoła.
 4. W tym tygodniu:
  – w środę cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca Maryi. Zapraszam szczególnie kandydatów do bierzmowania z klasy VIII z rodzicami, proszę przynieść indeksy.
  – w piątek(11) wsp. dowol. NMP z Lourd – światowy Dzień Chorego. Dodatkowa Msza św. z udzieleniem Sakramentu chorych o godz. 15:00. Od godz. 16:00  godzinna adoracja NS. 
 5. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię i za ofiarę na potrzeby kościoła 180 zł., a o nowy dyżur proszę: Katarzynę Karczmarz, Lucynę Piękoś, Elżbietę Paściak, Elżbietę Rożek, Kazimierę Jeziorską, Jolantę Pociask.
 6. W Tygodniku „Niedziela” warto przeczytać artykuły, „Co się stało z Europą?, „Katolik i ateista. Dwa światy?”, „Religia najbogatszych”. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 7. Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele i na stronie parafii.

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski

  OGŁOSZENIE 
  ORKIESTRA DĘTA OSP DYLĄGÓWKA SERDECZNIE ZAPRASZA NA KONCERT KARNAWAŁOWY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 13 LUTEGO O GODZINIE 16:00 W REMIZIE W DYLĄGÓWCE.

  ZAPROSZENIE
  Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Dylągówce zaprasza Członków OSP na zebranie sprawozdawcze za rok 2021, które odbędzie się w dniu 12.02. br.(sobota) o godz. 16:00 w budynku Remizy Strażackiej. 
  Prosi się o przybycie w mundurach galowych. Serdecznie zapraszamy.

                                                                                   Ze strażackim pozdrowieniem.
                                                                               Prezes Straży OSP w Dylągówce