Niedziela Miłosierdzia Bożego 24.04.2022

 1. Bardzo dziękuję, za ofiary w kopertach na remont kościoła oraz za wpłaty na konto. Dziękuję za ofiary na Boży Grób w Jerozolimie. Wyrażam wdzięczność tym parafianom przyszli na czuwanie „Noc walki o błogosławieństwo dla Polski”.
 2. Msze św. dzisiaj tak jak do południa, ostania o 14:00. Po niej Godzina Miłosierdzia od 15:00 do 16:00 – zapraszam chętnych.
 3. Dzieci, dziś przynoszą „Skarbonki” na jałmużnę wielkopostną na 10:30. Dziś zapoczyna się „Tydzień Miłosierdzia”. Przez cały dzień zbiórka do puszek na Caritas.
 4. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek(25) Święto św. Marka, Ewangelisty.
  – we wtorek(26) Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski. Po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlitewno-biblijnej.
  – w środę cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. wieczornej, na którą zapraszam klasę VII, po nabożeństwie spotkanie formacyjne przynosimy pamiętnik bierzmowanego i indeks.
  – w piątek(29) Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. Adoracja NS od 17:00 do 18:00.
  sobotę o 9:00 w naszym kościele pierwsza spowiedź dla klasy III i ich rodziców, chrzestnych i rodziny
 5. Za tydzień I niedziela maja w naszej parafii o 10:30 Uroczystość I Komunii Św. klasy III. W związku z tym wydarzeniem, wielka prośba do tych parafian, którzy chodzą na tą Mszę św., aby wtedy wybrali inną Mszę św. Msza św. o 7:30 za Róże Różańcowe w parafii i zmiana tajemnic. Taca na potrzeby archidiecezji. Nabożeństwa majowe u nas w parafii po Mszy św. wieczornej. 
 6. We wtorek Msza św. o 7:00 i 18:00. 
 7. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę 120 zł na potrzeby parafii, a o nowy dyżur proszę: Sławomira Dziurę, Annę Hadam, Ewę Leniart, Tadeusza Bednarczyk, Martę Bukała, Krystynę Trzyna.
 8. Zachęcam do nabycia świątecznego numeru Tygodnika ”Niedziela”.
 9. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…
 10. Prośba o modlitwę, aby Jezus posłał nowego Pana Organistę.
 11. W gablocie jest zaproszenie na 25 lecie Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej w Chmielniku. Zapraszam, aby się wybrać.

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski

  Zapowiedź I
  1) Justyna Paulina Kos, zam. Dylągówka, stanu wolnego i Paweł Tomasz Paśko, zam. ul. Budziwojska, Rzeszów, stanu wolnego.