XXX Niedziela zwykła 23.10.2022

 1. Dziś ogólnopolska niedziela misyjna. Taca z ostatniej niedzieli października na misje Katolickie Kościoła. W gablocie są propozycję jak w inny sposób wspomóc Misje Kościoła.
 2. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii.
 3. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek(24) wsp. obow. bł. Jana Wojciecha Balickiego, prezbitera.
  we wtorek spotkanie grupy modlitewno- biblijnej.
  – w środę cotygodniowa nowenna do Niepolanego Serca NMP, połączona z nabożeństwem różańcowym.
  – w czwartek spotkanie dla ministrantów o 16:00, a po nabożeństwie różańcowym spotkanie dla rodziców z klasy III.
  – w piątek (28) Święto śww. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Dzień imienin ks. kan. Tadeusza pierwszego proboszcza, który mieszka u nas w parafii. Ofiarujmy mu swoją modlitwę.
 4. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Lista grup prowadząca różaniec umieszczona w gablocie i na stronie parafii.
 5. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 210 zł. O nowy dyżur proszę: Alicję Chohura, Agnieszkę Rożek, Renatę Rożek, Irenę Antos, Lucynę Baran, Marię Baran. 
 6. Od wtorku za tydzień, 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św.
  O 10: 30 Msza za wszystkich zmarłych parafian. Po zakończeniu procesja na cmentarz parafialny. Nie będzie Mszy św. o 15:00.  Nawiedzenie grobów naszych bliskich zmarłych rozłóżmy na najbliższe wolne dni listopada. 
 7. Wystawione są kartki na wypominki, można na nich wpisać datę, kiedy mają być wypomniani nasi zmarli przed ołtarzem w parafii, wówczas przyjść na wypominki i przyjąć za zmarłych Komunię św. Wypominki można złożyć na tacę lub do skrzynki w kościele.
 8. W przyszłą niedzielę i 1. 11. uczniowie z klasy 8 będą sprzedawali znicze, wkłady, zapałki potrzebne na cmentarz. Wszystko w atrakcyjnej cenie. Wesprzyjmy ich. W nocy soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy (z 3:00 na 2:00).
 9. 31 października zakończenie nabożeństw różańcowych, i wręczenie skromnych nagród dzieciom za nieopuszczenie różańca. To dzień wigilii Wszystkich Świętych. Pragnę zaprosić, aby dzieci przyszły przebrane za świętych i błogosławionych na ostatni różaniec parafialny.
 10. Organizujemy wyjazd 5.11. (sobota) na forum charyzmatyczne do Krosna. Zapisy u Pani Barbary Bukała. Orientacyjna cena 150 zł. (70 opłata od uczestnika i bus).
 11. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…
 12. Zachęcam do czytania tygodniku Niedziela. Nowa cena 10 zł.

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski