XXXIII Niedziela zwykła 13.11.2022

 1. Dziś XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, w tym roku poświęcony jest pomocy chrześcijanom na Ukrainie. Nasza modlitwa, a także pomoc indywidualna materialna jest konkretnym darem miłosierdzia oraz wyrazem solidarności z umęczonym narodem ukraińskim. Stosowne ulotki są w kościele a plakat w gablocie.
 2. Dziękuję parafianom za nabycie zniczy, które sprzedawała młodzież na potrzeby tworzącego się KSM- u. Dziękuję za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto na ten cel. Bóg zapłać.
 3. W tym tygodniu:
  – we wtorek po wypominkach spotkanie grupy modlitewno-biblijnej.
  – w środę nowenna do Niepokalanego Serca NM połączona z wypominkami. Zapraszam klasę VII na spotkanie z indeksami i pamiętnikiem bierzmowanego.
  – w czwartek(17) wsp. obow. św. Elżbiety Węgierskiej. Po Mszy św. spotkanie lektorów.
  – w piątek(18) wsp. obow. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
  Od 16.00 do 17.00 Adoracja NS. Po Mszy św. spotkanie KSMU- u.
 4. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Taca na potrzeby parafii i zbiórka do puszek na rzecz chrześcijan w Ukrainie.
 5. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 180 zł. O nowy dyżur proszę: Sławomira Dziurę, Zofię Ślemp, Małgorzatę Pleśniak, Helenę Bukała, Elżbietę Bukała, Elżbietę Kawalec.
 6. Wypominki codziennie po Mszy św. wieczornej. 
 7. 25.11., spotkanie Rady Parafialnej. 
 8. Warto nabyć Tygodnik Niedziela i przeczytać artykuły: „Obronić papieża”, „Nie zabijaj” w czasach wojny. 
 9. Dziś wyjazd do kina na film pt. „Prorok”, cena 30 zł ( autobus i bilet) 13.11.br. o godz. 16:50 z parkingu przy kościele i z krzyżówki w Dylągówce.
 10. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski