XXXIV Niedziela zwykła 20.11.2022 Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

 1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Na Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego NSPJ. Można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dziś taca na potrzeby parafii i puszka na rzecz chrześcijan w Ukrainie.
 2. Dziękuję za ofiary na remont kościoła i ofiary na ogrzewanie kościoła.
 3. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek(21) wsp. obow. Ofiarowania NMP.
  – we wtorek(22) wsp. obow. św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Po Mszy św. spotkanie grupy modlitewno-biblijnej.
  – w środę(23) nowenna do Niepokalanego Serca NM połączona z wypominkami. Zapraszam klasę VIII na spotkanie z indeksami i pamiętnikiem bierzmowanego.
  – w czwartek(24) wsp. obow. świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy. Spotkanie dla rodziców z klasy III.
  – w piątek(25) po Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej na plebani.
 4. Za tydzień I Niedziela Adwentu. Po Mszach św. Rada Parafialna we wszystkie niedziele adwentu, będzie rozprowadzać opłatki na stół wigilijny. Ofiary za opłatki chcemy przeznaczyć na Służbę kościelną. Proszę o lojalność w nabywaniu opłatków u nas w parafii.
 5. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 180 zł. O nowy dyżur proszę: Małgorzatę Babiarz, Annę Piorun, Małgorzatę Kozak, Renatę Nowak, Sylwię Kawalec, Weronikę Łysiak.
 6. Wypominki codziennie po Mszy św.
 7. Zakład Komunalny „Eko-Logiczni” w Błażowej zwraca się za pośrednictwem parafii, „aby mieszkańcy nie zabierali odpadów z cmentarza i nie umieszczali ich w workach przeznaczonych na odpady komunalne z gospodarstw domowych. Pozwalamy sobie także zaproponować skierowanie apelu o symboliczną dekorację nagrobków, aby nie przyczyniać się do tworzenia wielu ton śmieci, a tym samym ponoszenia niepotrzebnych kosztów”.
 8. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…
 9. Zachęcam do nabycia Tygodnika Niedziela.

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski