XI Niedziela Zwykła 18.06.2023

 1. Bardzo dziękuję za pomoc w zaangażowaniu się w przebieg Odpustu Parafialnego w sobotę. Szczególnie Panu Kościelnemu, i Panu Józefowi, Panu Organiście, ministrantom, lektorom, Pocztom Sztandarowym z OSP, i Szkoły Podstawowej im. PCK w Dylągówce. Paniom Marii i Zofii za pomoc i pracę w przygotowaniu obiadu. Paniom Renacie i Ewie za okolicznościową dekorację. Dziś taca na potrzeby parafii i Eucharystia za parafian o 10:30.
 2. Bardzo dziękuję za ofiary w kopertach na remonty i wpłaty na konto.
 3. W tym tygodniu:
  – we wtorek po Mszy św. ostatnie spotkanie grupy modlitewno –biblijnej.
  – w środę(21) wspom. obow. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika. Nowenna do Niepokalanego Serca NMP w nabożeństwem do Serca PJ.
  – w czwartek od 17:00 spowiedź na zakończenie roku szkolnego.
 4. W piątek o godz. 8:00 Msza na zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w intencjach uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.
 5. W sobotę(24) Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. o 7:30 i 18:00
 6. Za tydzień w niedzielę dwie Msze św. o 7:30 i 10:30. Nie będzie przez wakacje Mszy o 15:00
 7. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na Odpust i dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na potrzeby parafii 300 zł, a o nowy dyżur proszę: Stanisławę Trzyna, Sławomira Marszałek, Janinę Marszałek, Klaudię Chohura, Katarzynę Borowiec.
 8. Przygotowujemy się do przyjęcia pielgrzymów na nocleg w 5 lipca. Przybycie pielgrzymów do naszej parafii na godzinę 17:00. Jest możliwość zapisania się na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Informacje na stronie: www. pielgrzymka.przemyska.pl
 9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 10. 1 lipca podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się zbiórka sprzętu zużytego eklektycznego i elektronicznego przez fundację „Pro Missio”i Gren Office Ecologic Sp. z.o.o. Przychody z akcji w tym roku przekazane będą na działalność misyjną bp Jana Ozgi pracującego w Kamerunie. Miejsce zbiórki ogłosimy później.
 11. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…
 12. Prośba o modlitwę, aby Jezus posłał nowego Pana Organistę do naszej parafii.

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski