XXII Niedziela Zwykła 3.09.2023

 1. Dziś I niedziela taca na WSD w Przemyślu. Dziękuję za waszą ofiarność.
 2. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto.
 3. W tym tygodniu:
  – od poniedziałku do soboty nowenna przed beatyfikacją rodziny Ulmów.
  – we wtorek po Mszy św. spotkanie modlitewno-biblijne.
  – w środę cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca NMP. Na 17:00 zapraszam na spotkanie lektorów i ministrantów do salki pod kościołem.
  – w czwartek(7)  wybieramy się z pielgrzymką doroczną do sanktuarium Matki Bożej w Hyżnym. Wyjście o 15:15  od Kościoła Parafialnego. Intencja pielgrzymki: Aby rodziny naszej parafii, umacniały się w jedności i miłości poprzez wspólną modlitwę i udział w życiu sakramentalnym Kościoła. Plan odpustu w Hyżnym wywieszony na tablicy ogłoszeń. Msza św. w parafii o godz. 7:00. Zapraszam wszystkich parafian.
  – piątek (8) Święto Narodzenia NMP – w tradycji kościoła M.B. Siewnej. Po Mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziarna. Po wieczornej Eucharystii spotkanie KSM-u.
 4. Za tydzień w niedzielę(10) Beatyfikacja Sług Bożych Józefa i Wiktorii Ulmów z Dziecimi: Stasią, Basią, Marysia, Antosiem, Władziem, Franiem i Dzieckiem nienarodzonym. Porządek Mszy św. o 7:00, 9:00 i 16:00.
 5. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 150 zł. O nowy dyżur proszę: Romana Ślemp, Alicję Fic, Marię Piorun, Małgorzatę Pociask, Mariana Dziurę.
 6. Przypominam o tygodniku Niedziela i Gościu Niedzielnym zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 7. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski

  Intencje modlitewne dla Róż Różańcowych na wrzesień:
  Ogólna: Aby ludzie, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, w nieludzkich warunkach egzystencjalnych, nie byli zapominani przez instytucje i by nigdy nie byli uważani za pozbawionych wartości.
  Diecezjalna: Za wszystkie rodziny, będące Kościołem domowym, aby były w dzisiejszym świecie ogniskami żywej wiary.
  Ogłoszenie
  Wyjazd 10. września br. na Beatyfikację o godzinie 5:30 z parkingu przy kościele i z krzyżówki w Dylągówce. Po drodze zabieramy Wólkę Hyżneńską i Hyżne. Nasz dekanat parking ma w miejscowości Sietesz in wcześniej przyjedziemy tym bliżej do miejsca celebry. Zbieramy ze sobą krzesełka, rzeczy przeciwdeszczowe, wodę, prowiant, dokument, łaskę uświęcająca. Cena autokaru 22 zł.