XXIII Niedziela Zwykła 10.09.2023

 1. Dziś historyczny dzień beatyfikacji Rodziny Ulmów. Msze św. w parafii o 7:00, 9:00 i 16:00. Po każdej Mszy św. poświęcenie pamiątkowych obrazków z nowymi błogosławionymi.
 2. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto.
 3. W tym tygodniu:
  – przypadają Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców(Suche Dni Jesienne).
  – we wtorek Po Mszy św. spotkanie grupy modlitewno-biblijnej.
  – w środę(13) wsp. obow. św. Jana Chryzostoma, biskupa. Cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca NMP. O godz. 19:00 spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
  – w czwartek(14) Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Popołudniu 16:30 spotkanie kandydatów na ministranta do salki pod kościołem. Po Mszy św. spotkanie dla kandydatów na lektorów.
  – w piątek(15) wsp. obow. NMP Bolesnej. Suma odpustowa w parafii Grzegorzówka o godz.11:00. Od godziny 17:00 Adoracja NS zakończona Koronką do Miłosierdzia Bożego, następie Eucharystia. Spotkanie KSM-u.
  – w sobotę(16) wsp. obw. świętych męczenników Korneliusza, papieża, i Cypriana, biskupa.
 4. Za tydzień III niedziela miesiąca taca na potrzeby parafii. Niedziela Środków Masowego Przekazu. Zbiórka do puszek na Radio Fara.
 5. W 24.09. na Mszy św. o 7:30 będziemy gościć ks. Dziekana Marka Gajdę na Mszy św. przyjęcie do grona ministrantów i lektorów. 
 6. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 150 zł. O nowy dyżur proszę: Bożenę Pietras, Mirosława Jeziorskiego, Annę Nicolas, Józefa Bartoń, Rafała Bartoń – prosimy o wykoszenie trawy.
 7. Zachęcam do czytania tygodniku Niedziela.
 8. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski

  PIELGRZYMKA
  W dniach od 19.09. br. wybieramy się na pielgrzymkę do Mediugorie wyjazd o godzinie 2:00 zajezdni dla autobusów w Dylągówce. Są dwa miejsca wolne.
  W planie pielgrzymki: część religijna – pielgrzymkowa i turystyczna. Aktualny dowód osobisty lub paszport. Zapisy i Pana Józefa Szmigla pod telefonem

  OGŁOSZENIE
  TRZECIA RATA PODATKU ROLNEGO I OD NIERUCHOMOŚCI, BĘDZIE ZBIERANA W DNIU 16 WRZEŚNIA (SOBOTA) 18 WRZEŚNIA (PONIEDZIAŁEK) 2023 ROKU OD GODZINY 8:00 DO 13:00 W DYŻURCE OSP DYLĄGÓWKA SOŁTYS WSI DYLĄGÓWKA