XXVII Niedziela zwykła 8.10.2023

 1. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto.
 2. W tym tygodniu:
  – we wtorek po nabożeństwie spotkanie grupy modlitewno-biblijnej w salce pod kościołem.
  – w środę nabożeństwo różańcowe połączone z nowenna do Niepokalanego Serca NMP. Zapraszam klasę VII przed bierzmowaniem z indeksami.
  – w piątek(13) wsp. obow. bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  w sobotę(14) Wyjazd do sanktuarium Maryjnego w Leżajsku o godz. 8:00 powrót na godz. 16:00. Na miejscu Msza św. przed cudownym obrazem, droga krzyżowa i dróżki do M.B. obiad w Domu pielgrzyma
 3. Nabożeństwa codziennie po Mszy św. około 17:30. Lista prowadzących różaniec wywieszona w gablocie i na stronie parafii.
 4. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 150 zł. O nowy dyżur proszę: Bożenę Kustra, Lucynę Baran, Wandę Gudyka, Grażynę Baran, Elżbietę Jamrozik.
 5. Za tydzień XXIII Dzień Papieski w całej Polsce. Zbiórka do puszek dla Dzieło Nowego Tysiąclecia Jana Pawła II. Jak co roku w październiku, prowadzona przez młodzież.
 6. Zachęcam do czytania tygodniku Niedziela i Gościa Niedzielnego. W zakrystii można nabyć numer extra Gościa Niedzielnego pt. „Matka Uczniów” w cenie 14 zł, i kalendarz Rolnika w cenie 36 zł.
 7. Proszę o zrobienie porządków na cmentarzu przed Wszystkimi Świętymi. Odpady szklane wrzucamy do kontenera, plastiki do drugiego pojemnika. Pozostałe suche kwiaty i wieńce, doniczki zabieramy do domu.
 8. 22 października odbędzie się ogólnopolskie liczenie wiernych w parafiach. Będzie zbiórka do puszek dla Maćka Lecha na rehabilitację
 9. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski