Msze święte w całym tygodniu od 28.11. do 4.12.2022

Poniedziałek 28.11.
17:00

1) +Jan Idziniak – int. od Małgorzaty Pelc z rodziną;
2) +Andrzej Czerwiński – greg.(2);

Wtorek 29.11.
17:00
1) +Wiesław Jaworski – int. od kolegów i koleżanek: Konrada, Karola, Bartka, Lucyny, Damiana, Damiana, Michała;
2) +Andrzej Czerwiński– greg.(3);

Środa 30.11.
17:00
1) O powrót do zdrowia i sprawności fizycznej dla Filipa – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Andrzej Czerwiński – greg.(4);

Czwartek 1.12.
17:00
1) +Wiesław Jaworski – int. od Zakładu Pogrzebowego „Winiarski”;
2) +Andrzej Czerwiński – greg.(5);

Piątek 2.12.
7:00
1) za chorych i cierpiących w parafii  o potrzebne pomoce boże;
17:00
1) +Wiesław Jaworski – int. od uczestników pogrzebu;
2) +Andrzej Czerwiński – greg.(6);

Sobota 3.12.
17:00
1) +Monika Dyrak – int. od sąsiadów(2);
2) +Andrzej Czerwiński – greg.(7);

Niedziela 4.12. II Niedziela Adwentu
7:30
1) W int. Róży św. Szarbela o błog. Boże. i op. MB, a dla zmarłych o życie wieczne;
2) +Andrzej Czerwiński – greg.(8);
10:30
1) za parafian pro populo;
15:00
1) +Józef Stachura – 3.r. śm. – int. od wnuków;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2
Msze święte w całym tygodniu od 21.11. do 27.11.2022
Poniedziałek 21.11.
17:00

1) +Edward Trzyna – int. od córki Ewy z rodziną(2);
2) +Cecylia Paściak – greg.(25);

Wtorek 22.11.
17:00
1) +Jan Idziniak – int. od chrześniaka Damiana z rodziną;
2) +Cecylia Paściak – greg.(26);

Środa 23.11.
17:00
1) +Michalina, +Józef, +Zygmunt Hałdys;
2) +Cecylia Paściak – greg.(27);

Czwartek 24.11.
17:00
1) +Jan Idziniak – int. od rodziny Batorów z Rzeszowa;
2) +Cecylia Paściak – greg.(28);

Piątek 25.11.
17:00
1) +Franciszka, +Jakub – w r. śm. – int. od rodziny Sowów;
2) +Cecylia Paściak – greg.(29);

Sobota 26.11.
17:00
1) +Jan Idziniak – int. od syna Pawła z rodziną(1);
2) +Cecylia Paściak – greg.(30);

Niedziela 27.11.
7:30
1) +Jan Idziniak – int. od syna Pawła z rodziną(2);
2) +Andrzej Czerwiński – Msze gregoriańskie(1) – int. od Mamy z rodziną;
10:30
1) +Andrzej Dziadura;
15:00
1) w 85 urodziny Zofii Bialic – Msza św. dzięk. za życie i łaski Boże z prośb o dalsze błog. Boże i op. MB, którą czci;
Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2
Msze święte w całym tygodniu od 14.11. do 20.11.2022

Poniedziałek 14.11.
17:00

1) +Stanisława Mitręga – int. od wnuczki Katarzyny(1);
2) +Cecylia Paściak – greg.(18);

Wtorek 15.11.
17:00
1) +Monika Dyrak – int. od Wojdyłów z Markowej;
2) +Cecylia Paściak – greg.(19);

Środa 16.11.
17:00
1) +Florian Solarz – int. od Żony i rodziny;
2) +Cecylia Paściak – greg.(20);

Czwartek 17.11.
17:00
1) +Edward Trzyna – int. od Swatowej Janiny;
2) +Cecylia Paściak – greg.(21);

Piątek 18.11.
17:00
1) +Wiesław Jaworski – int. od rodziny Staszczaków;
2) +Cecylia Paściak – greg.(22);

Sobota 19.11.
17:00
1) +Edward Trzyna – int. od Żony(3);
2) +Cecylia Paściak – greg.(23);

Niedziela 20.11.
7:30
1) +Edward Trzyna – int. od Żony(4);
2) +Cecylia Paściak – greg.(24);
10:30
1) za Jakuba Kołodzieja z racji przyjęcia sakramentu chrztu i za ich rodziców; ;
15:00
1) +Alfred Pałac – int. od życie wieczne;

Poniedziałek 7.11.
17:00

1) +Ryszard Magryś  – int. od wnuczki Anity(2);
2) +Cecylia Paściak – greg.(11);
3) +Monika Dyrakint. od wnuka Mirosława z żoną i dziećmi ks. Łukasz Lwów;

Wtorek 8.11.
7:00
1) +Stanisław Wróbel – 2. r. śm. – int. od Brata;
17:00
1) +Cecylia Paściak – greg.(12);

Środa 9.11.
17:00
1) +Jan Gajewski – int. od rodziny;
2) +Cecylia Paściak – greg.(13);

Czwartek 10.11.
17:00
1) +Ryszard Magryś – int. od Żony(1);
2) +Cecylia Paściak – greg.(14);

Piątek 11.11.
7:30
1) +Stanisława Mitręga – int. od Wiesławy Dzięgło(1);
2) +Cecylia Paściak – greg.(15);
10:30
1) Za Ojczyznę o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej;

Sobota 12.11.
17:00
1) +Stanisława Mitręga – int. od Wiesławy Dziegło(2);
2) +Cecylia Paściak – greg.(16);

Niedziela 13.11.
7:30
1) +Stanisława Mitręga – int. od syna Józefa(2);
2) +Cecylia Paściak – greg.(17);
10:30
1) +Jan Idziniak – 2. r. śm. – int. od Rodziny;
15:00
1) +Józef Gudyka – 2. r. śm. – int. od Żony;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2
Msze święte w całym tygodniu od 31.10. do 6.11.2022

Poniedziałek 31.10.
17:00

1) +Cecylia Paściak  – int. od wnuka Przemka z Żoną(1);
2) +Cecylia Paściak – greg.(4);

Wtorek 1.11. Uroczystość Wszystkich Świętych
7:30
1) W 80. r. urodzin Stanisława, Msza św. Dziękczynna za życie i błog. Boże i op. M.B. na dalsze lata – int. od Dzieci;
2) +Cecylia Paściak – greg.(5);
10:30
1) ++ parafian;

Środa 2.11. Wszystkich Wiernych Zmarłych
7:00
1) +Cecylia Paściak – int. od wnuka Przemka z Żoną(2)
17:00
1) Za Dusze cierpiące w Czyśćcu;
2) +Cecylia Paściak – greg.(6);
18:00
1) W int. pap. Franciszka;
2) +Monika Dyrakint. od wnuczki Elżbiety z rodziną(2)ks. Łukasz Lwów;

Czwartek 3.11.
17:00
1) +Tadeusz, Stanisława Gudyka – int. od córek;
2) +Cecylia Paściak – greg.(7);
3) +Monika Dyrak – int. od rodziny Bocheńskich Janiny i Eugeniusz z Słociny – ks. Łukasz Lwów;

Piątek 4.11.
7:00
1) za chorych i cierpiących w parafii  o potrzebne pomoce boże;
17:00
1) +Ryszard Magryś – int. od wnuczki Anity(1);
2) +Cecylia Paściak – greg.(8);
3) +Monika Dyrak – int. od Danuty i Stanisława Jeziorskich z Słocinyks. Łukasz Lwów;

Sobota 5.11.
7:00
1) +Ryszard Magryś – int. od Edwarda Dziury z rodz. z Chmielnika;
17:00
1) +Cecylia Paściak – greg.(9);
2) +Monika Dyrak – int. od Firmy pogrzebowej „Winiarski”;ks. Łukasz Lwów;

Niedziela 6.11.
7:30
1) W int. Róży św. Maksymiliana Marii Kolbego o błog. Boże. i op. MB, a dla zmarłych o życie wieczne;
2) +Cecylia Paściak – greg.(10);
10:30
1) +Zdzisława w 3.r. śm. +Mateusza Bysiek – int. od Żony i Babci;
15:00
1) za Łucję Izabelę Hołdys i Antoniego Sebastiana Paściaka z racji przyjęcia sakramentu chrztu i za ich rodziców;
2) +Monika Dyrak – int. od rodziny Walczaków z Jasienicy Rosielnejks. Łukasz Lwów;

Msze święte w całym tygodniu od 24.10. do 30.10.2022

Poniedziałek 24.10.
17:00

1) +Stanisława Wróbel  – int. od bratanicy Anny z rodziną;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(30);
3) +Monika Dyrakint. od Justyny, Łukasza i Emilii Gacek – ks. Łukasz Lwów;
4) +Jan Idziniak – int. od uczestników pogrzebu(1) – WSD w Przemyślu;

Wtorek 25.10.
17:00
1) +Zofia Pleśniak – 9.r. sm.;
2) +Waleria, +Filip Tadla – int. od syna z rodziną;
3) +Monika Dyrak – int. od zięcia(1) – ks. Łukasz Lwów;
4) +Jan Idziniakint. od uczestników pogrzebu(2) – WSD w Przemyślu;

Środa 26.10.
17:00
1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośb. o dalszą opiekę Bożą dla Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Władysław Marcinek – int. od córki z rodziną;
3) +Monika Dyrak – int. od zięcia(2) – ks. Łukasz Lwów;
4) +Jan Idziniakint. od uczestników pogrzebu(3) – WSD w Przemyślu;

Czwartek 27.10.
17:00
1) +Stanisława Wróbel – int. od Heleny i Mariana Baran z Siedlisk;
2) Dziękczynna Msza św. za otrzymane łaski, zdrowie i dalszą op. MB.;
3) +Monika Dyrak – int. od zięcia(3) – ks. Łukasz Lwów;
4) +Jan Idziniakint. od uczestników pogrzebu(4) – WSD w Przemyślu;

Piątek 28.10.
17:00
1) +Artur Makara  int. od siostry Agaty(2);
2) +Cecylia Paściak – Msze gregoriańskie(1) – int. od Męża z rodziną;
3) +Monika Dyrak – int. od zięcia(4) – ks. Łukasz Lwów;
4) +Jan Idziniakint. od uczestników pogrzebu(5) – WSD w Przemyślu;

Sobota 29.10.
17:00
1) +Cecylia Paściak – int. od syna Jerzego z rodziną(1);
2) +Cecylia Paściak – greg.(2);
3) +Monika Dyrak – int. od wnuczki Elżbiety z rodziną(1) – ks. Łukasz Lwów;
4) +Jan Idziniakint. od uczestników pogrzebu(6) – WSD w Przemyślu;

Niedziela 30.10.
7:30
1) Msza św. dziękczynna w 55. r. ślubu Janiny i Stanisława i 80. r. urodzin Stanisława;
2) +Cecylia Paściak – greg.(3);
10:30
1) +Cecylia Paściak – int. od syna Jerzego z rodziną(2);
15:00
1) +Dariusz Siłka – 9. r. śm.;

Msze święte w całym tygodniu od 17.10. do 23.10.2022

Poniedziałek 17.10.
17:00

1) +Danuta Zofia Samalarz  – int. od brata Józefa z rodziną, +Adama Smalarz w r. śm.;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(23);
3) +Agnieszka Iwona Kogutint. od brata Romana z rodziną(2) -ks. Łukasz Lwów;

Wtorek 18.10.
17:00
1) +Artur Makara – int. od Patrycji i Kamila Lewandowskich;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(24);
3) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od kolegów syna – ks. Łukasz Lwów;

Środa 19.10.
17:00
1) O prawidłowe leczenie i powrót do zdrowia Barbary – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(25);
3) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od Firmy Pogrzebowej „Winiarski”; – ks. Łukasz Lwów;

Czwartek 20.10.
17:00
1) +Danuta Zofia Smalarz – int. od kuzynki Anny z mężem;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(26);
3) +Monika Dyrak – int. od wnuczki Agnieszki Baran(1)ks. Łukasz Lwów;

Piątek 21.10.
17:00
1) +Artur Makara  int. od siostry Agaty(1);
2) +Urszula Kusznierek – greg.(27);
3) +Monika Dyrak – int. od wnuczki Agnieszki Baran(2)ks. Łukasz Lwów;

Sobota 22.10.
17:00
1) +Stanisława Wróbel – int. od Firmy Pogrzebowej „Winiarski”;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(28);
3) +Monika Dyrak – int. od Anny i Rafała Kafarskich(1) – ks. Łukasz Lwów;

Niedziela 23.10.
7:30
1) 53. r. ślubu Włodzimierza i Janiny Gwizdała dziękczynna Msza św. za otrzymane łaski i pomoce boże dla Ich rodzin;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(29);
10:30
1) 45. r. ślubu Wojciecha i Janiny dziękczynna Msza św. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże i op. MB na Ich rodzinami;
15:00
1) +Stanisława Wróbel – int. od bratowej Zofii Sztycharz;
2) +Monika Dyrak – int. od Anny i Rafała Kafarskich(2) –ks. Łukasz L

Msze święte w całym tygodniu od 10.10. do 16.10.2022

Poniedziałek 10.10.
17:00

1) +Teofila Klara Cieśla  – int. od prawnuków Arka i Kamila;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(16);
3) +Antoni Kurzydło – int. od uczestników pogrzebu – poza parafią(3);

Wtorek 11.10.
17:00
1) +Józef, +Bronisława Dąbrowscy, +Władysław +Emilia Dziadura;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(17);
3) +Antoni Kurzydło – int. od uczestników pogrzebu – poza parafią(4);

Środa 12.10.
17:00
1) W int. Ani o światło Ducha Św. dla lekarzy i o prawidłowe diagnozy i skuteczne leczenie – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(18);
3) +Antoni Kurzydło – int. od uczestników pogrzebu – poza parafią(5);
4) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od rodziny Słupków z Rzeszowa – ks. Łukasz Lwów;

Czwartek 13.10.
17:00
1) +Teofila Klara Cieśla – int. od wnuków;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(19);
3) +Antoni Kurzydło – int. od uczestników pogrzebu – poza parafią(6);
4) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od Bożeny i Leszka Kogut z rodziną z Siedliskks. Łukasz Lwów;

Piątek 14.10.
17:00
1) +Artur Makara  int. od Konrada i Dagmary Kurzydło;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(20);
3) +Antoni Kurzydło – int. od uczestników pogrzebu – poza parafią(7);
4) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od szwagierki Lucyny z rodzinąks. Łukasz Lwów;

Sobota 15.10.
17:00
1) +Danuta Zofia Smalarz – int. od Łucji Piorun z rodziną;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(21);
3) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od rodziców chrzestnych – ks. Łukasz Lwów;

Niedziela 16.10.
7:30
1) +Danuta Zofia Smalarz – int. od swatów Teresy i Adama;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(22);
10:30
1) +Helena Pałac – 21. r. śm. – int. od córki Ewy z rodziną;
15:00
1) za parafian pro populo;
2) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od brata Romana z rodziną(1) –ks. Łukasz Lwów;

Msze święte w całym tygodniu od 3.10. do 9.10.2022

Poniedziałek 3.10.
17:00

1) +Krystyna Celestyna Jaworska  – int. od Heleny i Eugeniusza Pałac;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(9);

Wtorek 4.10.
17:00
1) +Wojciech Paściak – 10. r. śm. – int. od Żony;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(10);

Środa 5.10.
17:00
1) O powrót do zdrowia Stanisława i światło Ducha Św. dla lekarzy prowadzących leczenie – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(11);

Czwartek 6.10.
17:00
1) +Krystyna Celestyna Jaworska – int. od Katarzyny i Janusza Pałac;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(12);

Piątek 7.10.
17:00
1) +Helena Pałac  21. r. śm. – int. od córki z rodziną;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(13)

Sobota 8.10.
17:00
1) +Teofila Klara Cieśla – int. od Stanisławy i Ignacego;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(14);
3) +Antoni Kurzydło – int. od uczestników pogrzebu – poza parafią(1)

Niedziela 9.10.
7:30
1) +Teofila Klara Cieśla – int. od wnuka Artura z żoną;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(15);
10:30
1) za parafian pro populo;
15:00
1) Dzięk. za otrzymane łaski z prośb. o op. Bożą, zdrowie dla całej rodziny Pałaców;
2) +Antoni Kurzydło – int. od uczestników pogrzebu – poza parafią(2)

Msze święte w całym tygodniu od 25.09. do 2.10.2022

Poniedziałek 26.09.
18:00

1) +Maciej Ślemp – int. od Patrycji i Krzysztofa Mierzwy;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(2);

Wtorek 27.09.
18:00
1) +Genowefa Pociask – int. od Zarządu i druhów OSP Dylągówka;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(3);

Środa 28.09.
18:00
1) O ulgę w cierpieniu dla Krzysztofa i pomyślną diagnozę oraz leczenie dla Mikołaja – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(4);

Czwartek 29.09.
18:00
1) +Krystyna Celestyna Jaworska – int. od siostry Marysi z rodziną;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(5);

Piątek 30.09.
18:00
1) +Krystyna Celestyna Jaworska  int. od siostry Grażyny z rodziną;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(6)

Sobota 1.10.
17:00
1) +Feliks Inglot – int. od Żony;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(7);

Niedziela 2.10.
7:30
1) W int. Róży św. o. Pio o błog. Boże. i op. MB, a dla zmarłych o życie wieczne;
2) +Urszula Kusznierek – greg.(8);
10:30
1) +Stanisław Tadla – 5.r.śm. – int. od Żony;
15:00
1) za Nikodema Pala z racji przyjęcia sakramentu chrztu i za jego rodziców;

Msze święte w całym tygodniu od 19.09. do 25.09.2022

Poniedziałek 19.09.
18:00

1) +Stanisław Majchrowski – int. od Pietryków;
2) +Łukasz Tadla – greg.(25);

Wtorek 20.09.
18:00
1) +Jan Wróbel – int. od Żony i córki;
2) +Łukasz Tadla – greg.(26);

Środa 21.09.
18:00
1) W int. ks. Robert – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Łukasz Tadla – greg.(27);

Czwartek 22.09.
18:00
1) +Stanisław Majchrowski – int. od rodziny Walsów z Hyżnego;
2) +Łukasz Tadla – greg.(28);

Piątek 23.09.
18:00
1) +Maciej Ślemp  int. od kolegi Andrzeja z rodziną;
2) +Łukasz Tadla – greg.(29)

Sobota 24.09.
18:00
1) +Maciej Ślemp – int. od Teresy, Zbigniewa i Marcina Trzyna;
2) +Łukasz Tadla – greg.(30);

Niedziela 25.09.
7:30
1) +Maciej Ślemp – int. od Krzysztofa Stachury;
2) +Urszula Kusznierek – Msze św. gregoriańskie(1) – int. od Męża z dziećmi;
10:30
1) Dziękczynna za otrzymane łaski i dobro, z prośb. o dalsze pomoce Boże i op. MB nad rodziną Dziaków;
15:00
1) za parafian pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 12.09. do 18.09.2022

Poniedziałek 12.09.
18:00

1) +Zenon Roch Krzywdziński – int. od Ireny i Wiesława Sowińskich;
2) +Łukasz Tadla – greg.(18);

Wtorek 13.09.
18:00
1) +Zenon Roch Krzywdziński – int. od Sołtysa i Rady Sołeckiej;
2) +Łukasz Tadla – greg.(19);

Środa 14.09.
18:00
1) w 20. r. ślubu Grzegorza i Eweliny dziękczynna Msza św. z prośb. o potrzebne pomoce boże.;
2) +Łukasz Tadla – greg.(20);

Czwartek 15.09.
18:00
1) +Maria, +Stanisław Kawalec;
2) +Łukasz Tadla – greg.(21);

Piątek 16.09.
18:00
1) +Adam Trzyna  8. r. śm. – int. od rodziny;
2) +Łukasz Tadla – greg.(22)

Sobota 17.09.
18:00
1) +Stanisław Majchrowski – int. od rodz. Żurek;
2) +Łukasz Tadla – greg.(23);

Niedziela 18.09.
7:30
1) +Stanisław Majchrowski – int. od Anny i Józefa Kołodziej z rodz.;
2) +Łukasz Tadla – greg.(24);
10:30
1) Za Łucję Sopata z racji przyjęcia sakramentu chrztu św. za Jej rodziców i rodzinę i za Kaję Julię Dobosz z racji chrztu św.;
15:00
1) za Pielgrzymów do Kalwarii Zebrzydowskiej o potrzebne dary Boże i op. MB.;
Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2

Msze święte w całym tygodniu od 5.09. do 11.09.2022
Poniedziałek 5.09.
18:00

1) +Tadeusz Gajewski – int. od chrześniaka Pawła;
2) +Łukasz Tadla – greg.(11);

Wtorek 6.09.
18:00
1) +Jan Jamrozik – int. od rodziny Grodeckich;
2) +Łukasz Tadla – greg.(12);

Środa 7.09.
7:00
1) – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Łukasz Tadla – greg.(13);

Czwartek 8.09.
18:00
1) +Jan Jamrozik – int. od rodziny Chuchlów;
2) +Łukasz Tadla – greg.(14);

Piątek 9.09.
18:00
1) +Jan Jamrozik  int. od rodziny szwagierki z Brzezówki;
2) +Łukasz Tadla – greg.(15)

Sobota 10.09.
18:00
1) +Jan Jamrozik – int. od Małgorzaty z dziećmi;
2) +Łukasz Tadla – greg.(16);

Niedziela 11.09.
7:30
1) +Karolina, +Józef Dzięgło;
2) +Łukasz Tadla – greg.(17);
10:30
1) +Zenon Krzywdziński – int. od Janiny Jamrozik;
15:00
1) +Cecylia, +Jan, +Józefa, +Ludwik – int. od rodziny Tadlów;

Msze święte w całym tygodniu od 29.08. do 4.09.2022

Poniedziałek 29.08.
7:00

1) +Zofia Gajewska – int. od siostry Genowefy;
2) +Łukasz Tadla – greg.(4);

Wtorek 30.08.
7:00
1) +Zofia Gajewska – int. od siostry Zuzanny z dziećmi;
2) +Łukasz Tadla – greg.(5);

Środa 31.08.
7:00
1) – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Łukasz Tadla – greg.(6);

Czwartek 1.09.
8:00
1) Za dzieci, rodziców nauczycieli i pracowników szkoły z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego 2022/2023;
18:00
1) +Tadeusz Gajewski – int. od Janiny Wróbel;
2) +Łukasz Tadla – greg.(7);

Piątek 2.09.
7:00
1) +Tadeusz Gajewski – int. od Ewy i Roberta Trzyna;
18:00
1) za chorych i cierpiących w parafii  o potrzebne pomoce boże;
2) +Łukasz Tadla – greg.(8)

Sobota 3.09.
18:00
1) +Benedykt, +Józefa Kustra – w r. śm.;
2) +Łukasz Tadla – greg.(9);

Niedziela 4.09.
7:30
1) W int. Róży św. Faustyny Kowalskiej o błog. Boże. i op. MB, a dla zmarłych o życie wieczne;
2) +Łukasz Tadla – greg.(10);
10:30
1) +Tadeusz Gajewski – int. od rodziny Stanowskich z Szklar;
15:00
1) Za Łukasza Kordas z racji przyjęcia sakramentu chrztu św. za Jego rodziców i rodzinę;

Msze święte w całym tygodniu od 22.08. do 28.08.2022

Poniedziałek 22.08.
7:00

1) +Monika Cecylia Wróbel – int. od sąsiadów(2);
2) +Monika Dyrak – int. od rodz. Marszałek;

Wtorek 23.08.
7:00
1) W int. Mieszkańców I ołtarza 7 numerów o błog. Boże i op. Matki Bożej;
2) +Monika Dyrak – int. od rodz. Ślemp;

Środa 24.08.
7:00
1) O powrót do zdrowia Aleksandra i Kazimierza – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Monika Dyrak – int. od Zofii Ślemp;

Czwartek 25.08.
7:00
1) +Grzegorz Szmigiel, +Henryk Gwoździk, +Agnieszka Kogut – int. od kolegów i koleżanek i wychowawczyni SP w Dylągówce;
2) +Monika Dyrak – int. od sąsiadów;

Piątek 26.08.
7:30
1) +Germania, +Adam Serafin;
2) +Łukasz Tadla – Msze gregoriańskie(1) – int. od rodziny;
10:30
1) +Władysław Makarski – 2. r. śm.;

Sobota 27.08.
7:00
1) +Zofia Gajewska – int. od brata Józefa;
2) +Łukasz Tadla – greg.(2);

Niedziela 28.08.
7:30
1) +Edward Wróbel;
2) +Łukasz Tadla – greg.(3);
10:30
1) W int. ks. Tadeusza – int. od rocznika 1972.;

Msze święte w całym tygodniu od 15.08. do 21.08.2022
Poniedziałek 15.08. Uroczystość Wniebowzięcia NMP
7:30

1) +Edward Trzyna – int. od córki Ewy z rodziną;
2) +Józef, +Barbara Prokop;
10:30
1) +Józef Pałac za Przylaska – int. od syna i żony;

Wtorek 16.08.
7:00
1) +Edward Trzyna – int. od Żony(2);
2) +Wiesław Jaworski – int. od cioci Heleny;

Środa 17.08.
7:00
1) Dziękczynna za otrzymane tegoroczne płody ziemi za wstawiennictwem NMP;
2) +Wiesław Jaworski – int. od rodziny Łątków;

Czwartek 18.08.
7:00
1) +Stanisława Mitręga – int. od Wiesławy Dzięgło z rodziną(1);
2) +Wiesław Jaworski – int. od Ryszarda i Magdaleny Dziak;

Piątek 19.08.
7:00
1) +Stanisława Mitręga int. od Wiesławy Dzięgło z rodziną(2);
2) +Wiesław Jaworski – int. od kolegi Zbigniewa Pałac;

Sobota 20.08.
7:00
1) +Stanisława Mitręga – int. od syna Józefa(1);
2) +Wiesław Jaworski – int. od rodziny Drewniak;

Niedziela 21.08.
7:30
1) Msza dziękczynna za 80 lat życia Cecylii Dzięgło z prośb. o błog. Boże i op. Matki Bożej Patronki Parafii;
2) +Monika Dyrak – int. od Aliny;
10:30
1) +Zbigniew Nawrocki – w 5. r. śm. – int. od żony i córki;

Msze święte w całym tygodniu od 8.08. do 14.08.2022

Poniedziałek 8.08.
7:00

1) +Wanda Wała – int. od Janiny Wróbel;
2) +Wanda Wała – int. od Zakładu Pogrzebowego „Winiarski”;

Wtorek 9.08.
7:00
1) +Stanisław, +Aleksandra Majchrowscy – 1. r. śm. – int. od Dzieci;
2) +Wanda Wała – int. od sąsiadów;

Środa 10.08.
7:00
1) O błog. Boże dla wszystkich modlących się w Domowym Jerychu Różańcowym, o siłę i wiarę wytrwałość w modlitwie.;
2) +Wanda Wała – int. od Marty Gudyki;

Czwartek 11.08.
7:00
1) +Mamę – int. od syna Ignacego z rodziną(1);
2) +Wanda Wała – int. od brata Tadeusza Bukały z rodziną;

Piątek 12.08.
7:00
1) +Mamę – int. od syna Ignacego z rodziną(2);
2) +Stanisław Rybka – int. od Ewy i Roberta;

Sobota 13.08.
7:00
1) +Edward Trzyna – int. od Żony(1);
2) +Stanisław Rybka – int. od Haliny i Jerzego;

Niedziela 14.08.
7:30
1) za Parafian pro populo
2) +Stanisław Rybka – int. od Janiny Pałac z rodziną;
10:30
1) +Bogdan Ślemp – 9. r. śm. – int. od Żony i Syna;

Msze święte w całym tygodniu od 1.08. do 7.08.2022

Poniedziałek 1.08.
18:00

1) +Stanisława, +Antoni, +Tadeusz Walas;
2) +Edward Dzwonek – int. od wnuczki Natalii z rodziną;

Wtorek 2.08.
18:00
1) +Łukasz Tadla – int. od Stanisławy Tadla z Szklar;
2) +Łukasz Tadla – int. od kuzynek Pauliny, Justyny, Gabrieli;

Środa 3.08.
18:00
1) O uwolnienie z nałogu alkoholowego i życie w trzeźwości dla Łukasza i wszystkich zniewolonych tym nałogiem w naszej parafii – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Łukasz Tadla – int. od Danuty Kuszek z rodziną;

Czwartek 4.08.
18:00
1) +Wanda Wała – int. od Janiny i Stanisława Pałac ;
2) +Łukasz Tadla – int. od Haliny i Krzysztofa Majchrowskich z rodzinami;

Piątek 5.08.
18:00
1) za chorych i cierpiących w parafii  o potrzebne pomoce boże;
2) +Łukasz Tadla – int. od Moniki i Pawła z rodziną;

Sobota 6.08.
18:00
1) +Wanda Wała – int. od Józefa Walas;
2) +Łukasz Tadla – int. od chrzestnej Matki Elżbiety z rodziną;

Niedziela 7.08.
7:30
1) Za Róże św. Rodziny o błog. Boże. i opiekę Matki Bożej;
2) +Jan Kawalec – 10. r. śm.;
10:30
1) +Józefa, +Henryk Marszałek, +Adela, +Stanisław Janik;
Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2

Msze święte w całym tygodniu od 25.07. do 31.07.2022

Poniedziałek 25.07.
7:00

1) +Edward Dzwonek – int. od rodziny Flisów;
2) +Jan Tworzydło – greg.(25);

Wtorek 26.07.
7:00
1) O szczęśliwe rozwiązanie dla Reni i zdrowie dla mamy i dziecka – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Jan Tworzydło – greg.(26);

Środa 27.07.
7:00
1) +Anna Baran – 3. r. śm.;
2) +Jan Tworzydło – greg.(27);

Czwartek 28.07.
7:00
1) +Łukasz Tadla – int. od Arka i Agnieszki Sobczyk;
2) +Jan Tworzydło – greg.(28);

Piątek 29.07.
7:00
1) +Łukasz Tadla – int. od Jolanty Warchoł z dziećmi;
2) +Jan Tworzydło – greg.(29);

Sobota 30.07.
7:00
1) +Łukasz Tadla – int. od Marty Sobczyk z rodziną;
2) +Jan Tworzydło – greg.(30);

Niedziela 31.07.
7:30
1) W 15. r. ślubu dziękczynna Msza św. za otrzymane łaski i pomoce boże dla Katarzyny i Mirosława i rodziny;
2) +Stanisław Rybka – int. od Janiny Wróbel;
10:30
1) za parafian pro populo;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2
Msze święte w całym tygodniu od 18.07. do 24.07.2022

Poniedziałek 18.07.
7:00

1) +Jerzy Ślemp – int. od Katarzyny i Henryka Nagórny;
2) +Jan Tworzydło – greg.(18);

Wtorek 19.07.
7:00
1) +Edward Dzwonek – int. od Sąsiadów(2);
2) +Jan Tworzydło – greg.(19);

Środa 20.07.
7:00
1) rez.;
2) +Jan Tworzydło – greg.(20);

Czwartek 21.07.
7:00
1) +Edward Dzwonek – int. od Sąsiadów(3);
2) +Jan Tworzydło – greg.(21);

Piątek 22.07.
7:00
1) +Edward Dzwonek – int. od Mieczysława Bator z Szklar;
2) +Jan Tworzydło – greg.(22);

Sobota 23.07.
7:00
1) +Cecylia Paściak – int. od Joaniny Wróbel z rodziną;
2) +Jan Tworzydło – greg.(23);

Niedziela 24.07.
7:30
1) +Anna Baran – 3. r. śm. – int. od Doroty z rodziną
2) +Jan Tworzydło – greg.(24);
10:30
1) za Hannę Elżbietę Kawalec i Hugo Hus – z okazji przyjęcia sakramentu chrztu i za ich rodziców chrzestnych i rodziny;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2
Msze święte w całym tygodniu od 11.07. do 17.07.2022

Poniedziałek 11.07.
7:00

1) +Ryszard Magryś – int. od Gabrieli Trzyna z rodziną;
2) +Jan Tworzydło – greg.(11);

Wtorek 12.07.
7:00
1) +Jerzy Ślemp – int. od rodziny Marii Łysiak;
2) +Jan Tworzydło – greg.(12);

Środa 13.07.
7:00
1) Dziękczynna za wszystkie szczęśliwe rozwiązania z prośbą o zdrowie dla narodzonych dzieci i ich rodzin – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Jan Tworzydło – greg.(13);

Czwartek 14.07.
7:00
1) +Jerzy Ślemp – int. od Elżbiety i Tomasza Zawory;
2) +Jan Tworzydło – greg.(14);

Piątek 15.07.
7:00
1) +Maria Kuszek – 4. r. śm.;
2) +Jan Tworzydło – greg.(15);

Sobota 16.07.
7:00
1) +Jerzy Ślemp – int. od Joanny i Wojciecha Jasic;
2) +Jan Tworzydło – greg.(16);

Niedziela 17.07.
7:30
1) W 40. rocz. Sakramentu Małżeństwa Zofii i Józefa z prośbą o błog. Boże i op. Matki Bożej dla Jubilatów i ich rodzin;
2) +Jan Tworzydło – greg.(17);
10:30
1) +Weronika, +Franciszek, +Adam Wróbel – int. od rodziny Inglot;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2
Msze święte w całym tygodniu od 4.07. do 10.07.2022

Poniedziałek 4.07.
7:00

1) +Cecylia Paściak – int. od syna Ignacego z rodziną(2);
2) +Jan Tworzydło – greg.(4);

Wtorek 5.07.
7:00
1) +Cecylia Paściak – int. od rodziny Pałac;
2) +Jan Tworzydło – greg.(5);

Środa 6.07.
7:00
1) +Łukasz Tadla – int od kuzynek Pauliny, Justyny, Gabrieli;
2) +Jan Tworzydło – greg.(6);

Czwartek 7.07.
7:00
1) +Ryszard Magryś – int. od wnuczki Kornelii z Dawidem z rodziną(1);
2) +Jan Tworzydło – greg.(7);

Piątek 8.07.
7:00
1) +Ryszard Magryś – int. od wnuczki Kornelii z Dawidem z rodziną(2) ;
2) +Jan Tworzydło – greg.(8);

Sobota 9.07.
7:00
1) +Ryszard Magryś – int. od wnuczka Dominika z Żoną;
2) +Jan Tworzydło – greg.(9);

Niedziela 10.07.
7:30
1) Dziękczynna za 80 lat życia Marii Wróbel z prośb o dalsze błog. Boże i op. Niepokalanego Serca NMP;
2) +Jan Tworzydło – greg.(10);
10:30
1) +Bronisława, +Stanisław Lejowscy, +Anna, +Tadeusz Fiołek;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2
Msze święte w całym tygodniu od 27.06. do 3.07.2022

Poniedziałek 27.06.
18:00

1) +Maria, +Tadeusz Ziaja;
2) +Jerzy ślemp – int. od sąsiadów rodzin Trzyna i Solarz(2) ;

Wtorek 28.06.
18:00
1) +Cecylia Paściak – int. od syna Ignacego z rodziną(1);
2) +Edward Dzwonek – int. od córki Barbary z rodziną;

Środa 29.06. Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
10:30
1) +Wincenty Zelonka – int. od Pracowników Ośrodka Zdrowia w Dylągówce;
2) +Edward Dzwonek – int. od wnuka Krzysztofa z rodziną;
18:00 W intencjach ks. Tadeusza – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;

Czwartek 30.06.
18:00
1) +Grzegorz Szmigiel, +Henryk Gwoździk, +Agnieszka Kogut – int. od kolegów i koleżanek i wychowawczyni SP w Dylągówce;
2) +Edward Dzwonek – int. od rodziny Warchoł;

Piątek 1.07.
18:00
1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne pomoce boże;
2) +Jan Tworzydło – Msze gregoriańskie(1) – int. od Żony;

Sobota 2.07.
18:00
1) +Wincenty Zelonka – int. od Pracowników Ośrodka Zdrowia w Dylągówce;
2) +Jan Tworzydło – greg.(2);

Niedziela 3.07.
7:30
1) za Róże św. Stanisława o błog. Boże., a dla zmarłych o życie wieczne;
2) +Jan Tworzydło – greg.(3);
10:30
1) +Cecylia, +Marian, Ignacy Rożek – w r. śm. – int. od rodziny;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2
Msze święte w całym tygodniu od 20.06. do 26.06.2022
Poniedziałek 20.06.
18:00

1) +Józef, +Maria, +Józef;
1) +Zenon Krzywdziński – 1. r. śm. – int. od Żony;

Wtorek 21.06.
18:00
1) +Wanda Nowak – 21. r. śm. – int. od dzieci i wnuków;
2) +Jerzy Ślemp – int. od Bernardy i Jana Nagórny;

Środa 22.06.
18:00
1) o prawidłowe leczenie i powrót do zdrowia Adama – int. od Domowego Jerycha Różańcowego; ;
2) +Jerzy Ślemp – int. od Elżbiety i Bogdana Pałys;

Czwartek 23.06.
7:30
1) +Zofia Gajewska – int. od Barbary Krakowiak z rodziną z Sosnowca;
18:00
1) +Antoni Paściak – 7. r. śm. – int. od Żony;
2) +Edward Dzięgło – int. od rodziny – Dzień Ojca;

Piątek 24.06. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
8:00
1) Msza na zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022
18:00
1) +Stefan Kuszek – w r. śm.;
2) +Magdalena i +Jan Rożek;

Sobota 25.06.Uroczystość Niepokalanego Serca NMP – Odpust w Parafii
10:30
1) za parafian pro populo; – ks. Dziekan
2) w intencjach ks. Tadeusza Czerwińskiego Jubilata z okazji 50 lat kapłaństwa – ks. Adam;
3) +Jerzy ślemp – int. od sąsiadów rodzin Trzyna i Solarz(1);
18:00
1) +Wiesław Chohura – 6. r. śm.;

Niedziela 26.06.
7:30
1) +Władysław Bukała, +Władysław Trzyna – int. od Janiny Trzyna;
10:30
1) Dzięk. za 18 lat życia Julii z prośbą o dalszą op. Bożą i wstawiennictwo M.B. w dorosłym życiu – int. od Rodziców;
15:00
1) +Tadeusz Szczepański – 3. r. śm.;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2
Msze święte w całym tygodniu od 13.06. do 19.06.2022

Poniedziałek 13.06.
18:00

1) +Stefania Ślemp – int. od rodziny Kolasów;
1) +Monika Cecylia Wróbel – int. od rodziny Kawalec(2);

Wtorek 14.06.
18:00
1) +Stefania Ślemp – int. od Heleny i Kazimiery z Szklar;
2) +Monika Cecylia Wróbel – int. od sąsiadów(1);

Środa 15.06.
18:00
1) +Agnieszka Gołąb – int. od Męża i córki Leny;
2) +Stefania Ślemp – int. od wnuka Grzegorza z rodziną;

Czwartek 16.06. Uroczystość Bożego Ciała
10:00
1) za parafian pro populo;
2) +Stefania Ślemp – int. od wnuczek z Krakowa z rodzinami;
15:00
1) +Stefania Ślemp – int. od syna Bogdana z rodziną;

Piątek 17.06.
18:00
1) +Antoni Chałoń;
2) +Stefania Ślemp – int. od rodziny Żelaznych;

Sobota 18.06.
18:00
1) +Zbigniew Kalandyk – int. od Marii z rodziną;
2) +Stefania Ślemp – int. od siostry Adeli z mężem z Łopuszki Wielkiej;

Niedziela 19.06.
7:30
1) +Maria Durda;
2) +Stefania Ślemp – int. od córki Zofii;
10:30
1) +Anna i Michał;
15:00
1) +Tadeusz Karczmarz – 27. r. śm. – int. od Żony;

Msze święte w całym tygodniu od 30.05. do 5.06.2022

Poniedziałek 30.05.
18:00

1) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od Szwagierki Jolanty z dziećmi;
1) +Wiesław Jaworski – int. od siostry Małgorzaty z mężem(4);

Wtorek 31.05.
18:00
1) +Bronisław Paściak – int. od Zofii i Jana Kukla z rodziną;
2) +Wiesław Jaworski – int. od siostry Małgorzaty z mężem(5);

Środa 1.06.
18:00
1) +Katarzyna Baran – 2.r.śm.;
2) +Wiesław Jaworski – int. od siostry Małgorzaty z mężem(6);

Czwartek 2.06.
18:00
1) O dobre wyniki badań i powrót do zdrowia dla Tomasza – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Wiesław Jaworski – int. od siostry Małgorzaty z mężem(7);

Piątek 3.06.
18:00
1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne pomoce boże;
2) +Wiesław Jaworski – int. od siostry Małgorzaty z mężem(8);

Sobota 4.06.
18:00
1) +Katarzyna, +Tadeusz Kustra;
2) +Bronisław Paściak – int. od Zofii i Jerzego Kustra;

Niedziela 5.06. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
7:30
1) za Róże M.B. Bolesnej o błog. Boże., a dla zmarłych o życie wieczne;
2) +Bronisław Paściak – int. od Marii i Andrzeja z rodziną;
10:30
1) +Bronisław Paściak – int. od Cecylii i Tadeusza Kukla;
15:00
1)

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2

Msze święte w całym tygodniu od 23.05. do 29.05.2022

Msze święte w całym tygodniu od 16.05. do 22.05.2022

Poniedziałek 16.05.
18:00

1) +Tadeusz Gudyka – int. od właścicieli sklepu „Groszek”;
1) +Józef Gudyka – int. od Sąsiadów(1);

Wtorek 17.05.
18:00
1) +Wiesław Jaworski – int. od chrześnicy Iwony z rodziną(1);
2) +Józef Gudyka – int. od Grzegorza i Barbary Filip;

Środa 18.05.
18:00
1) +Wiesław Jaworski – int. od chrześnicy Iwony z rodziną(2);
2) +Józef Gudyka – int. od Krystyny i Adama Wojtyło;

Czwartek 19.05.
18:00
1) +Wiesław Jaworski – int. od siostrzenicy Joanny z rodziną(1);
2) +Józef Gudyka – int. od Adeli z rodziną;

Piątek 20.05.
18:00
1) +Wiesław Jaworski – int. od siostrzenicy Joanny z rodziną(2);
2) +Józef Gudyka – int. od Sąsiadów(2);

Sobota 21.05.
18:00
1) +Monika Dyrak – int. od wnuka Wojciecha z rodziną;
2) +Józef Gudyka – int. od Sąsiadów(3) ;

Niedziela 22.05.
7:30
1) +Agnieszka Gołąb – 2. r. śm. – int. od Taty;
2) +Zofia Pleśniak;
10:30
1) za parafian pro populo;
15:00
1) +Monika Dyrak – int. od wnuczki Małgorzaty z rodziną;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2

Msze święte w całym tygodniu od 9.05. do 15.05.2022

Poniedziałek 9.05.
18:00

1) +Stanisława Wróbel – int. od wnuka Wiesława Wróbla;
1) +Józef Gudyka – int. od rodziny Konefał;

Wtorek 10.05.
18:00
1) +Józef Gudyka – int. od bratanicy Marty;
2) Dziękczynna za 25. lat sakram. małżeństwa z prośb o dalsze błog. Boże i op. MB dla Macieja i Danuty z rodziną;

Środa 11.05.
18:00
1) +Stanisława, +Katarzyna, +Genowefa;
2) +Józef Gudyka – int. od Agnieszki i Marcina Ossolińskich z rodziną;

Czwartek 12.05.
18:00
1) +Tadeusz Gudyka – int. od pracowników Sklepu „Groszek”;
2) +Helena Wnęk;

Piątek 13.05.
18:00
1) +Tadeusz Gudyka  – int. od sąsiadów Bukałów;
2) +Andrzej Czerwiński;

Sobota 14.05.
7:00
1) Dziękczynna za 90. lat życia z prośb. o dalszą błog. Boże i op. M.B. dla Weroniki Dziopak;
2) +Stanisław, +Helena, +Bogdan Bukała – int. od Bożeny;
15:00
1) Msza św. w intencji Strażaków OSP Dylągówka;

Niedziela 15.05.
7:30
1) +Marian Kawalec – 9. r. śm. – int. od syna Aleksandra z rodziną;
2) +Józef, +Barbara Prokop;
10:30
1) za parafian pro populo;
15:00
1) +Kamil Baran – int. od Marcina z rodziną;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2

Msze święte w całym tygodniu od 2.05. do 8.05.2022

Poniedziałek 2.05.
18:00

1) +Józef Gudyka – int. od Brata;
1) +Jan Idziniak – int. od Kamili i Maćka Łosickich;

Wtorek 3.05. Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski
7:30
1) +Aniela, +Józef, +Michał Radoń;
2) Szczęśliwe zdanie matury dla Dominiki;
10:30
1) O powrót do zdrowia dwóch Lucyn i Antoniego – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
15:00
1) +Maria, +Kazimierz Pelc – int. od rodziny;

Środa 4.05.
18:00
1) +Stanisława Wróbel – int. od syna Krzysztofa z Żoną;
2) +Jan Idziniak – int. od rodziny Kawaliło;

Czwartek 5.05.
18:00
1) +Stanisława Wróbel – int. od wnuka Maćka Wróbla;
2) +Jan Idziniak – int. od Sąsiadów(1);

Piątek 6.05.
18:00
1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne pomoce boże;
2) +Jan Idziniak – int. od Sąsiadów(2);

Sobota 7.05.
18:00
1) O pomyślne zdanie matury i dary Ducha św. dla Klaudii;
2) +Józef Gudyka – int. od rodziny Dworaków z Stobiernej;

Niedziela 8.05.
7:30
1) +Piotr Lech, +Janina – 1 r. śm. int. od rodziny ;
2) +Józef Gudyka – int. od Teresy Trzyna;
10:30
1) Za Dzieci w Rocznicę I Komunii św. i ich rodziców i chrzestnych;
15:00
1) +Augustyna, +Eugeniusz, +Mieczysław Ślemp;


Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2

Msze święte w całym tygodniu od 25.04. do 1.05.2022

Poniedziałek 25.04.
18:00

1) +Weronika, +Franciszek Dziura;
1) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(25);

Wtorek 26.04.
7:00
1) +Andrzej Dziadura – int. od Marcina z rodziną;
18:00
1) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(26) ;

Środa 27.04.
18:00
1) O udaną operację dla Ireny i powrót do zdrowia malutkiego Danielka i jego mamy – Domowego Jerycha Różańcowego ;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(27);

Czwartek 28.04.
18:00
1) +Anna Maczuga – int. od Kolegów z pracy Spółdzielni Mieszkaniowej w Łańcucie;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(28);

Piątek 29.04.
18:00
1) +Józef Gudyka – int. od Sąsiadów córki z Brzezówki;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(29)

Sobota 30.04.
18:00
1) +Stefania Stachura – 5. r. śm. – int. od wnuków;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(30);

Niedziela 1.05.
7:30
1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny ;
2) +Józef Gudyka – int. od Zakładu Pogrzebowego „Winiarski”;
10:30
1) Za Dzieci Pierwszokomunijne ich rodziców i chrzestnych;
15:00
1) +Michalina, +Józef, +Zygmunt Hałdys;


Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2

Msze święte w całym tygodniu od 18.04. do 24.04.2022

Poniedziałek Wielkanocny 18.04.
7:30

1) +Małgorzata Walas – 2.r.sm. – int. od Męża;
1) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(18);
10:30
1) +Wanda, +Stanisław Pietras;
15:00
za parafian pro populo;

Wtorek Wielkanocny 19.04.
7:00
1) +Wojciech Zawora – int. od pracowników „AUTO STYL” Rzeszów;
18:00
1) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(19) ;

Środa Wielkanocna 20.04.
18:00
1) O Miłosierdzie Boże wieczności dla +Jana;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(20);

Czwartek Wielkanocny 21.04.
18:00
1) +Bronisława Panasiuk z Sokołowa Małopolskiego – int. od Janiny Paściak;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(21);

Piątek Wielkanocny 22.04.
7:00
1) +Aniela, +Jan Południak;
18:00
1) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(22)

Sobota Wielkanocna 23.04.
18:00
1) +Stefania i +Henryk Pałac – int. od Rodziny;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(23);

Niedziela Miłosierdzia 24.04.
7:30
1) +Wincenty Zelonka – int. od rodziny Puchała;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(24);
10:30
O potrzebne łaski dla Grupy Domowego Jerycha Różańcowego – int. od Kai Jaworskiej i Rodziców;
14:00
1) Za Kacpra Jeziorskiego w dniu przyjęcia sakramentu Chrztu św. za Jego rodziców i chrzestnych;


Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2

Msze święte w całym tygodniu od 11.04. do 17.04.2022

Wielki Poniedziałek 11.04.
7:00

1) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(12);
18:00
1) +Jan Idziniak – int. od rodziny Najów(2);

Wielki Wtorek 12.04.
7:00
1)+Danuta Zofia Smalarz – greg.(13);
18:00
1) +Maria, +Tadeusz, +Waldemar Kuszek – int. o pokój duszy;

Wielka Środa 13.04.
18:00
1) +Adela, +Jan Inglot;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(14);

Wielki Czwartek 14.04.
18:00
1) O powrót do zdrowia dla Alicji i Michała – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(15);

Wielki Piątek 15.04.
18:00
1) Nie odprawia się Eucharystii
2)

Wielka Sobota 16.04.
19:00
1) za parafian pro populo;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(16);

Wielka Niedziela 17.04.
6:00
1) +Józef, +Wiesław Pietryka;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(17);
10:30
+Helena, +Stanisław Paściak;


Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2

Msze święte w całym tygodniu od 4.04. do 10.04.2022

Poniedziałek 4.04.
18:00
1) +Danuta Zofia Smalarz – int. od syna Grzegorza z Żoną(4);

2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(5);

Wtorek 5.04.
18:00
1) +Stefan Kuszek– w r. śm.;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(6);

Środa 6.04.
7:00
1) O powrót do zdrowia Haliny, Dominika, Andrzeja – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(7);

Czwartek 7.04.
7:00
1) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(8);
18:00
1) +Jacenty, +Julia Menart – int. od Syna z rodziną;

Piątek 8.04.
18:00
1) Dzięk. za zdrowie i błog. Boże Leona Wilka  – w 1. r. urodzin;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(9);

Sobota 9.04.
18:00
1) +Edward Wróbel – 14. r. śm. – int. od rodziny;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(10);

Niedziela 10.04.
7:30
1) +Andrzej Pałac – 3. r. śm.;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(11);
10:30
+Bolesław, +Krystyna, +Edward +Grażyna – w r. śm.;
15:00
Dziękczynna w 1. r. chrztu św. Kubusia z prośb. o zdrowie błog. Boże i op. Matki Bożej dla niego, siostry Oli i rodziców – int. od Chrzestnego Ojca;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2

Msze święte w całym tygodniu od 28.03. do 3.04.2022

Poniedziałek 28.03.
17:00
1) +Aleksandra Majchrowska – 3. r. śm. – int. od Dzieci;

2) +Danuta Zofia Smalarz – int. od wnuczki Andżeliki i Moniki(3);

Wtorek 29.03.
17:00
1) +Weronika, +Władysław Pałac – int. od wnuków;
2) +Tadeusz Gudyka int. od chrzestnej Danuty z rodziną;

Środa 30.03.
17:00
1) Dzięk. za wszystkich, którzy podjęli trud nocnego czuwania w int. pokoju – int. od Domowego Jerycha Różańcowego ;
2) +Tadeusz Gudyka int. od wnuczki Ali z rodziną;

Czwartek 31.03.
17:00
1) +Danuta Zofia Smalarz – int. od syna Grzegorza z Żoną(2);
2) +Danuta Zofia Smalarz – Msze gregoriańskie (1) – int. od Dzieci;

Piątek 1.04.
17:00
1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne pomoce boże;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(2);

Sobota 2.04.
17:00
1) +Franciszek, +Magdalena, +Katarzyna Ślemp;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(3);

Niedziela 3.04.
7:30
1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;
2) +Danuta Zofia Smalarz – greg.(4);
10:30
+Danuta Zofia Smalarz – int od syna Grzegorza z Żoną(3);
15:00
Za Blankę Emilię Ślemp z racji przyjęcia chrztu za jej rodziców i chrzestnych i rodziną;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2

Msze święte w całym tygodniu od 21.03. do 27.03.2022

Poniedziałek 21.03.
17:00
1) +Łukasz Tadla – int. od OSP Dylągówka;

2) +Teofila Klara Cieśla – int. od bratowej Stefani Krawczyk z rodziną;

Wtorek 22.03.
17:00
1) +Łukasz Tadla – int. od rodziny Flisów;
2) +Teofila Klara Cieśla int. od Cieślów z Hotkowa;

Środa 23.03.
17:00
1) O łaski Boże potrzebne do walki z chorobą i powrót do zdrowia dla Barbary i Łukasza – int. od Domowego Jerycha Różańcowego ;
2) +Teofila Klara Cieśla – int. od Antoniego Ossolińskiego z rodziną;

Czwartek 24.03.
17:00
1) +Łukasz Tadla – int. od Rodziców(1);
2) +Teofila Klara Cieśla – int. od Zofii Grygiel z rodziną;

Piątek 25.03.
10:30
1) +Jan Idziniak – int. od rodziny Najów(1);
17:00
1) +Kazimierz, +Józefa Tadla;
2) +Danuta Zofia Smalarz – int. od syna Grzegorza z Żoną(1);

Sobota 26.03.
17:00
1) +Jan Kasiak – 1. r.śm. – int. od Żony z rodziną;
2) +Danuta Zofia Smalarz – int. od wnuczki Andżeliki i Moniki(1);

Niedziela 27.03.
7:30
1) +Władysław Marcinek – 3.r.śm.;
2) +Danuta Zofia Smalarz – int. od wnuczki Andżeliki i Moniki(2);
10:30
+Tadeusz Gajewski – 1.r.śm. – int. od Żony i Córki z rodziną;
15:00
Z okazji urodzin w int. Tomasz, Zdzisława, Alicji i Oliwi – int. od Mamy;

Intencje z zeszłego tygodnia na stronie nr 2

Msze święte w całym tygodniu od 14.03. do 20.03.2022

Poniedziałek 14.03.
17:00
1) +Jerzy Ślemp – int. od Teresy i Stanisława Łysiak;

2) +Maciej Ślemp – int. od cioci Lucyny z dziećmi;

Wtorek 15.03.
17:00
1) +Jerzy Ślemp – 1.r. śm.;
2) +Maciej Ślemp int. od rodziny Łazarzów;

Środa 16.03.
17:00
1) O udany zabieg i powrót do zdrowia Beaty – int. od Domowego Jerycha Różańcowego ;
2) +Krystyna Celestyna Jaworska – int. od syna Janusza i Ani;
3) +Łukasz Tadla – int. od siostry Agnieszki z rodziną(1); ks. Tomasz

Czwartek 17.03.
17:00
1) +Edward Dzwonek – int. od Zakładu Pogrzebowego „Winiarski”;
2) +Krystyna Celestyna Jaworska – int. od Zakładu Pogrzebowego „Winiarski”;
3) +Łukasz Tadla – int. od siostry Agnieszki z rodziną(2); ks. Tomasz

Piątek 18.03.
17:00
1) +Edward Dzwonek – int. od Janiny i Włodzimierza Gwizdała;
2) +Krystyna Celestyna Jaworska – int. od Haliny i Jerzego Makarskich;
3) +Łukasz Tadla – int. od rodziny Ślemp – Sąsiadów; ks. Tomasz

Sobota 19.03.
9:00
1) +Edward Dzwonek – int. od Sąsiadów(1);
2) +Łukasz Tadla -int. od Stanisław Inglot z rodziną(1); ks. Tomasz

17:00
1) +Józef Gudyka – z okazji imienin – int. od Żony;
2) +Krystyna Celestyna Jaworska – int. od rodziny Cieślachowskich i Bazanów;
3) +Łukasz Tadla -int. od Stanisław Inglot z rodziną(2); ks. Tomasz

Msze święte w całym tygodniu od 7.03. do 13.03.2022

Poniedziałek 7.03.
17:00
1) +Stefania Ślemp – int. od wnuczki Joanny Rzepy z rodziną;

2) +Stanisław Majchrowski – int. od Ewy Lampart;

Wtorek 8.03.
17:00
1) +Tadeusz Zawora – 9. r. śm.;
2) +Waleria Inglot;

Środa 9.03.
17:00
1) Z okazji dnia kobiet za wszystkie parafianki o potrzebne łaski – int. od Koła Gospodyń w Dylągówce;
2) +Józefa i +Józefę i +Kamil Piorun;

Czwartek 10.03.
17:00
1) +Stefania Ślemp – int. od wnuka Marcina Ślemp;
2) +Stanisław Majchrowski – int. od Zofii Ślemp;

Piątek 11.03.
17:00
1) +Helena Ksztoń – Ossolińska;
2) +Stanisław Majchrowski – int. od Bartłomieja Ślemp;

Sobota 12.03.
17:00
1) +Jerzy Ślemp – int. od syna Roberta z rodziną(1);
2) +Maciej Ślemp -int. od kuzynów Anety, Barbary, Wojtka(1);

Niedziela 13.03.
7:30
1) +Jerzy Ślemp – int. od syna Roberta z rodziną(2);
2) +Maciej Ślemp -int. od kuzynów Anety, Barbary, Wojtka(2) ;
10:30
+Kazimierz, +Józefa Tadla;
15:00
+Jan Gajewski – 21. r. śm. – int. od rodziny;

Msze święte w całym tygodniu od 28.02. do 6.03.2022

Poniedziałek 28.02.
17:00
1) +Monika Cecylia Wróbel – int. od córki Ewy(2);

2) o szczęśliwe rozwiązanie dla Joanny;

Wtorek 1.03.
17:00
1) +Monika Cecylia Wróbel – int. od od córki Ewy(3);
2) +Stanisław Majchrowski – int. od sąsiadów(1);

Środa 2.03. Środa Popielcowa
7:00
1) O pokój na świecie – int. błagalna – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
17:00
1) +Janina, +Mieczysław Trzyna – int. od córki z rodziną;
2) +Stanisław Majchrowski – int. od sąsiadów(2);

Czwartek 3.03.
17:00
1) +Monika Cecylia Wróbel – int. od córki Ewy(4);
2) +Stanisław Majchrowski – int. od sąsiadów(3);

Piątek 4.03.
17:00
1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne pomoce boże;
2) +Florian, +Marianna, +Jan Wróbel;

Sobota 5.03.
17:00
1) +Łukasz Tadla – 1. r.śm. – int. od rodziny;
2) +Stanisław Majchrowski -int. od Marii i Krzysztofa Puć;

Niedziela 6.03.
7:30
1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;
2) Dziękczynna Msza św. za zdrowie z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla całej rodziny ;
10:30
Msza św. dziękczynna w 3.r.śm. – Domowego Jerycha Różańcowego;
15:00
+Stefania Ślemp – int. od wnuczki Iwony Walas z rodziną;

Msze święte w całym tygodniu od 21.02. do 27.02.2022

Poniedziałek 21.02.
7:00
1) +Bronisław Paściak – int. od Stomatologa z Asystentką z Dylągówki;

2) +Jan Jamrozik – int. od Teściów;

Wtorek 22.02.
7:00
1) +Bronisław Paściak – int. od od pracowników „Delikatesy Groszek” Hyżne(1);
2) +Stanisław Majchrowski – int. od Anny Domańskiej;

Środa 23.02.
7:00
1) O jedność i wierność dla małżonków i światło Ducha Św. – int. od Domowego Jerycha Różańcowego ;
2) +Zenon Roch Krzywdziński – int. od Anny Pałac z rodziną;

Czwartek 24.02.
7:00
1) +Bronisław Paściak – int. od od pracowników „Delikatesy Groszek” Hyżne(2) ;
2) +Zenon Roch Krzywdziński – int. od syna Dominika(1);

Piątek 25.02.
7:00
1) +Stanisław, +Kazimiera  w r. śm. – int. od rodziny;
2) +Zenon Roch Krzywdziński – int. od syna Dominika(2) ;

Sobota 26.02.
7:00
1) +Germania, +Grzegorz, +Stanisław – int. od rodziny;
2) +Stanisław Majchrowski – int. od Kopaczyńskich z rodziną;

Niedziela 27.02.
7:30
1) +Andrzej, +Zofia Gajda;
2) +Stefania, +Piotr, +Jacek Ślemp – 1. r. śm. – int. od dzieci;
10:30
za parafian pro populo;
15:00
+Kazimierz Trzyna – int. od Bratanka i Bratanicy Janusza i Danusi z rodzinami;

Msze święte w całym tygodniu od 14.02. do 20.02.2022

Poniedziałek 14.02.
17:00
1) + Kazimierz Trzyna – int. od brata Floriana z rodziną;

2) +Tadeusz Gajewski – int. od mamy Kazimiery i siostry Heleny z rodziną(2);

Wtorek 15.02.
17:00
1) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od koleżanek z ekipy weselnej(1);
2) +Tadeusz Gajewski – int. od sąsiada Sławka Pałaca z rodziną;

Środa 16.02.
7:30
1) O opiekę Bożą i powrót do zdrowia dla Beaty – int. od Domowego Jerycha Różańcowego ;
2) +Jan Jamrozik – int. od Kościelnego z rodziną(1);

Czwartek 17.02.
17:00
1) +Stefania i +Henryk Wróbel – w r. śm. – int. od Dzieci;
2) +Jan Jamrozik – int. od Kościelnego z rodziną(2) ;

Piątek 18.02.
17:00
1) +Mieczysław Rokita, +Agata, +Franciszek  15.r.śm.;
2) + Jan Jamrozik – int. od Krystyny Nycz;

Sobota 19.02.
17:00
1) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od koleżanek z ekipy weselnej(2) ;
2) +Jan Jamrozik – int. od rodziny Ossolińskich;

Niedziela 20.02.
7:30
1) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od koleżanek z ekipy weselnej(3) ;
2) +Zenon Roch Krzywdziński – int. od Tomasza Pietras;
10:30
+Stanisław i +Stanisława Szczepańscy – 10. r. sm.;
15:00
za parafian pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 7.02. do 13.02.2022

Poniedziałek 7.01.
17:00
1) + Wiesław Jaworski – int. od Teresy Lejowskiej(1);

2) +Wanda Wała – int. od Janiny Trzyna z mężem(2);

Wtorek 8.02.
17:00
1) +Wiesław Jaworski – int. od Teresy Lejowskiej(2);
2) +Zofia Gajewska – int. od rodziny Kudło z Hyżnego;

Środa 9.02.
17:00
1) O powrót do zdrowia dla Franciszka i Waldemara – int. od Domowego Jerycha Różańcowego ;
2) +Zofia Gajewska – int. od Siostry z Sosnowca;

Czwartek 10.02.
17:00
1) +Edward Dziopak;
2) +Zofia Gajewska – int. od rodziny Musiorskich z rodziną z Ciążkowic;

Piątek 11.02.
15:00
Msza dla chorych i starszych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych;
17:00
1) +Monika Dyrak  int. od synowej Genowefy z Rzeszowa;
2) +Tadeusz Gajewski – int. od córki Anny z rodziną(2);

Sobota 12.02.
17:00
1) +Monika Dyrak – int. od wnuka Tomasza z rodziną;
2) +Tadeusz Gajewski – int. od rodziny Kośmider z Harty;

Niedziela 13.02.
7:30
1) +Adam Wróbel – 10. r. śm. – int. od Żony;
2) +Tadeusz Gajewski – int. od mamy Kazimiery i siostry Heleny z rodziną(1);
10:30
za parafian pro populo;
15:00
+Monika Dyrak – int. od Ireny Stawarz z rodziną;

Msze święte w całym tygodniu od 31.01. do 6.02.2022

Poniedziałek 31.01.
17:00
1) +Tadeusz Gudyka – int. od bratowej Stanisławy;

2) +Grażyna Wyżykowska – greg.(29);

Wtorek 1.02.
17:00
1) +Stanisław Piorun;
2) +Grażyna Wyżykowska – greg.(30);

Środa 2.02. Święto Ofiarowania Pańskiego
15:00
1) O zdrowie, błog. Boże i op. Matki Bożej Patronki Parafii dla Rodziny;
17:00
1) +Teresa i +Julian Makara;
2) +Stanisław Wróbel – int. od rodziny Kuszków z Hyżnego;

Czwartek 3.02.
17:00
1) +Wiesław Jaworski – int. od rodzin Jamrozik, Sroka i Dziopak;
2) +Wanda Wała – int. od rodziny Antosów;

Piątek 4.02.
17:00
1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne pomoce boże;
2) +Wanda Wała – int. od Janiny Trzyna z mężem(1);

Sobota 5.02.
17:00
1) +Stanisław Paściak – r. śm. – int. od rodziny;
2) +Wanda Wała – int. od Marcina i Ewy Dziadura;

Niedziela 6.02.
7:30
1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;
2) +Zofia Gajewska – int. od Bratowej z Hyżnego;
10:30
za parafian pro populo;
15:00
+Wanda i + Marian Pałac – w 35. r. śm. – int. od od Rodziny;

Msze święte w całym tygodniu od 24.01. do 30.01.2022

Poniedziałek 17.01.
17:00
1) +Teofila Klara Cieśla – int. od córki Krystyny z Rodziną;

2) +Grażyna Wyżykowska – greg.(22);

Wtorek 25.01.
17:00
1) +Józef Gudyka – int. od Antoniego Majchrowskiego z Rodziną;
2) +Grażyna Wyżykowska – greg.(23);

Środa 26.01.
17:00
1) O łaskę nawrócenia i pojednania z Bogiem dla polecanych Synów proszą rodzice – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Grażyna Wyżykowska – greg.(24);

Czwartek 27.01.
17:00
1) +Teofila Klara Cieśla – o życie wieczne – int. od męża Stanisława;
2) +Grażyna Wyżykowska – greg.(25);

Piątek 28.01.
17:00
1) +Tadeusz Gudyka – int. od Sąsiadów(1);
2) +Grażyna Wyżykowska – greg.(26);

Sobota 29.01.
1) +Tadeusz Gudyka – int. od Sąsiadów(2);
2) +Grażyna Wyżykowska – greg.(27);

Niedziela 30.01.
7:30
1) +Andrzej Dziadura – int. od Syna Ryszarda;
2) +Grażyna Wyżykowska – greg.(27);
10:30
+Józef Dziadura – 2. r. śm. – int. od najbliższej rodziny;
15:00
Za nowo ochrzczone dzieci: Emilię Bednarczyk, Michalinę Walas, Milenę Bysiek, Szymona Ryszarda Kraus – za ich rodziców, chrzestnych i rodziny;

Msze święte w całym tygodniu od 20.12. do 26.12.2021

Poniedziałek 20.12.
7:00
1) +Sławomir Mazur – int. od Sąsiadów(2);

2) +Stanisław Majchrowski – greg.(17);

Wtorek 21.12.
7:00
1) +Ludwik Trzyna int. od Żony;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(18);

Środa 22.12.
7:00
1) +Józef Pietryka – 11. r. śm. i +Wiesław;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(19);

Czwartek 23.12.
7:00
1) +Wiesław Tadla – 14 r. śm.;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(20);

Piątek 24.12.
7:00
1) +Tadeusz Gajewski – int. od córki Anny z rodziną(2);
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(21);

PASTERKA
24:00 za parafian pro populo

Sobota 25.12. Uroczystość Bożego Narodzenia
7:30
1) +Florian Solarz – 8. r. śm. – int. od Rodziny;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(22);
10:30
+Krystyna Celestyna Jaworska – int. od syna Adama;

Niedziela 26.12. Święto Świętej Rodziny
7:30
1) +Tadeusz Walas – int. od Siostry;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(23);
10:30
1) +Helena Ossolińska – Krztoń int. od koleżanek z pracy firmy „Pok-ter”(3);
15:00 
1) Za Gabrielę Dulewską i Maję Barbarę Trzyna z racji przyjęcia Chrztu i za ich rodziców i chrzestnych i rodzinę;

Msze święte w całym tygodniu od 13.12 do 19.12. 2021

Poniedziałek 13.12.
17:00
1) +Maciej Ślemp – int. od Rodziców(2);

2) +Stanisław Majchrowski – greg.(10);

Wtorek 14.12.
17:00
1) +Helena Ossolińska – Krztoń int. od koleżanek z pracy firmy „Pok-ter”(2);
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(11);

Środa 15.12.
17:00
1) Dziękczynna za 40 lat życia Elżbiety z prośbą o dalsze błog. Boże i op. Niepokalanego Serca NMP.;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(12);

Czwartek 16.12.
17:00
1) +Antoni Janik;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(13);

Piątek 17.12.
17:00
1) +Elżbieta Dziura – 14. r. śm. – int. od wnuczki;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(14);

Sobota 18.12.
7:00
1) +Sławomir Mazur – int. od Sąsiadów(1);
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(15);

Niedziela 19.12.
7:30
1) za Róże św. Charbela o błogosławieństwo Boże., a dla zmarłych o życie wieczne;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(16);
10:30
1) +Andrzej Dziadura – 25. r. śm. – int. od Żony;
15:00 
1) +Michalina, +Józef, +Zygmunt Hałdys;

Msze święte w całym tygodniu od 6.12. do 12.12.2021

Poniedziałek 6.12.
17:00
1) +Kazimiera, +Bolesław Gudyka – int. od Rodziny;

2) +Stanisław Majchrowski – greg.(3);

Wtorek 7.12.
17:00
1) +Edward Dziegło – 8. r. śm.;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(4);

Środa 8.12. Urocz. Niepokalanego Poczęcia
12:00 – 13:00 Godzina Łaski

15:00 +Barbara i +Bolesław Flis;

17:00
1) +Ignacy Leniart – 19. r. śm.;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(5);

Czwartek 9.12.
17:00
1) +Antoni Urbański – 23. r. śm. – int. od Żony;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(6);

Piątek 10.12.
17:00
1) +Helena Ossolińska – Krztoń int. od koleżanek z pracy firmy „Pok-ter”(1);
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(7);
3) +Wanda Wała – int. od Heleny i Eugeniusza Pałac – ks. Karol;

Sobota 11.12.
17:00
1) +Edward Wróbel – 2. r. śm.;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(8);
3) +Wanda Wała – int. od Katarzyny i Janusza Pałac – ks. Karol;
19:00 Msza dla młodzieży +Wanda Wała – int. od Krochmalów z Wiśniowej;

Niedziela 12.12.
7:30
1) +Stanisław i +Maria Kawalec;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(9);
3) +Zofia Gajewska – int. od kolegów z pracy syna Jacka „Pratt &Whitney” Rzeszów(5) – ks. Karol
10:30
1) +Maciej Ślemp – int. od Rodziców(1);
2) +Zofia Gajewska – int. od kolegów z pracy syna Jacka „Pratt &Whitney” Rzeszów(6) – ks. Karol;
15:00 
Dziękczynna za otrzymane zdrowie, z prośb. o dalszą op. Bożą dla Marka;

Msze święte w całym tygodniu od 29.11. do 5.12.2021

Poniedziałek 22.11.
17:00
1) +Magdalena, +Bartłomiej Jamróz;

2) +Józefa Kustra – greg.(29);

Wtorek 30.11.
17:00
1) +Anna, +Stanisław Baran;
2) +Józefa Kustra – greg.(30);

Środa 1.12.
17:00
1) o powrót do zdrowia dla Stefan – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) o zdrowie dla dzieci i wnuków – int. od od Babci

Czwartek 2.12.
17:00
1) +Krystyna Celestyna Jaworska – int. od męża Krzysztofa(1);
2) +Izabela Bała;

Piątek 3.12.
17:00
1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne pomoce boże;
2) +Ferdynand, +Maria;

Sobota 4.12.
17:00
1) +Krystyna Celestyna Jaworska – int. od męża Krzysztofa(2);
2) +Stanisław Majchrowski – Msze gregoriańskie(1) – int. od Dzieci

Niedziela 5.12.
7:30
1) za Róże św. o. Pio o błogosławieństwo Boże., a dla zmarłych o życie wieczne;
2) +Stanisław Majchrowski – greg.(2);
10:30
O błog. Boże, zdrowie i op. Matki Bożej dla Leny Katarzyny – int. od Matki Chrzestnej;
15:00 
za parafian pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 22.11. do 28.11.2021

Poniedziałek 22.11.
7:00
1) +Edward Wróbel;

17:00
2) +Józefa Kustra – greg.(22);

Wtorek 23.11.
7:00
1) +Maciej Ślemp – int. od od Żony Agnieszki z dziećmi(1);

17:00
2) +Józefa Kustra – greg.(23);

Środa 24.11.
17:00
1) o udany zabieg dla 4 – letniego Juliana i powrót do zdrowia – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Józefa Kustra – greg.(24)

Czwartek 25.11.
17:00
1) +Maciej Ślemp – int. od Żony Agnieszki z dziećmi(2);
2) +Józefa Kustra – greg.(25)

Piątek 26.11.
17:00
1) +Maria, +Stanisław Zawora;
2) +Józefa Kustra – greg.(26)

Sobota 27.11.
17:00
1) +Józef Stachura – 2. r. śm. – int. od wnuków;
2) +Józefa Kustra – greg.(27)

Niedziela 28.11.
7:30
1) +Jan Wróbel, +Jan Kawalec – int. od Adeli Wróbel;
2) +Józefa Kustra – greg.(28);
10:30
+Aniela, +Wojciech, +Rozalia Dziopak;
15:00 
za parafian pro populo;

Total Page Visits: 14571 - Today Page Visits: 1