Msze święte w całym tygodniu od 15.11. do 21.11.2021

Poniedziałek 15.11.
7:00
1) ++ z rodzin Wróblów i Piorunów i dusze w czyśćcu cierpiące;
2) +Józefa Kustra – greg.(15);

Wtorek 16.11.
7:00
1) +Helena, +Natalia, +Tadeusz;
2) +Józefa Kustra – greg.(16);

Środa 17.11.
17:00
1) o udaną operację i powrót do zdrowia dla Andrzeja – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;
2) +Józefa Kustra – greg.(17)

Czwartek 18.11.
17:00
1) +Zofia, +Stanisław Kądziołka, +Maria Paczkowska – w r. śm.;
2) +Józefa Kustra – greg.(18)

Piątek 19.11.
17:00
1) +Józefa, Benedykt Kustra – 1. i 7. r. śm. – int. od Syna;
2) +Józefa Kustra – greg.(19)

Sobota 20.11.
17:00
1) +Wanda Wróbel-Proc – int. od brata Władysława z rodziną;
2) +Józefa Kustra – greg.(20)

Niedziela 21.11.
7:30
1) +Aniela Dziopak, +Andrzej, +Bronisław;
2) +Józefa Kustra – greg.(21);
10:30
+Stefania i +Henryk Pałac – int. od córki;
15:00 
W intencji Franciszka Jana Sobczyk – w dniu przyjęcia Sakramentu chrztu – za jego rodziców i chrzestnych i rodzinę;

Msze święte w całym tygodniu od 8.11. do 14.11.2021

Poniedziałek 8.11.
17:00
1) +Julia, +Andrzej, +Władysław, +Tadeusz Paściak int. od Weroniki;
2) +Józefa Kustra – greg.(8);

Wtorek 9.11.
7:00
1) +Helena, +Stanisław Bukała, +Stanisław Ślemp – int. od wnuczek;
2) +Józefa Kustra – greg.(9);

Środa 10.11.
7:00
1) +Jan Idziniak – 1.r śm. int. od Żony;
2) +Józefa Kustra – greg.(10)

Czwartek 11.11.
9:00
1) Za Ojczyznę o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej;
17:00
1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośb. o dalszą op. Bożą nad Rodziną – int. od Anny;
2) +Józefa Kustra – greg.(11)

Piątek 12.11.
17:00
1) +Rozalia, +Adela, +Józef Ślemp;
2) +Józefa Kustra – greg.(12)

Sobota 13.11.
17:00
1) +Alfred, +Andrzej Pałac;
2) +Józefa Kustra – greg.(13)

Niedziela 14.11.
7:30
1) +Jan Baran – 1. r. śm.
2) +Józefa Kustra – greg.(14);
10:30
za parafian pro populo;
15:00 
+Adam Trzyna – 7. r. śm. – int. od Żony;

Msze święte w całym tygodniu od 1.11. do 7.11.2021

 Poniedziałek 1.11. Uroczystość Wszystkich Świętych

7:30      1)+Stanisław Majchrowski int. od najbliższej rodziny(5)

              2) +Józefa Kustra – greg.(1) – Msze gregoriańskie int. od syna Tomasza z żoną;

10:30    za wszystkich zmarłych parafian;

  Wtorek 2.11. Wszystkich Wiernych Zmarłych

7:00  1) +Zofia Gajewska – int. od kolegów z pracy syna Jacka „Pratt &Whitney” Rzeszów(4); 

         2) +Józefa Kustra – greg.(2);

17:00   za wszystkich wiernych zmarłych; 

18:00  w intencjach pap. Franciszka;

Środa 3.11. 

17:00 1) o łaski Boże potrzebne do zerwania z nałogiem alkoholowym dla polecanej osoby  – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;

           2) +Józefa Kustra – greg.(3)

Czwartek 4.11. 

17:00  1) +Tadeusz  Gajewski – int. od syna Tomasza z rodziną(1);

           2) +Józefa Kustra – greg.(4)

Piątek  5.11. 

17:00   1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne pomoce boże;

           2) +Józefa Kustra – greg.(5); 

 Sobota 6.11. 

17:00  1) +Stanisław Majchrowski – int. od najbliższej rodziny(6);

            2) +Józefa Kustra – greg.(6);

 Niedziela 7.11. 

7:30   1) za Róże św. Stanisława Kostki o błogosławieństwo Boże., a dla zmarłych o życie wieczne;;

           2) +Józefa Kustra – greg.(7);

10:30  za parafian pro populo;

15:00  +Tadeusz  Gajewski – int. od syna Tomasza z rodziną(2);

Msze święte w całym tygodniu od 25.10. do 31.10.2021

Poniedziałek 25.10. 

17:00     1) +Zofia Gajewska – int. od kolegów z pracy syna Jacka „Pratt &Whitney” Rzeszów(4); 

              2) +Stefania Ślemp – greg.(25)

 Wtorek 26.10.

17:00  1) +Tadeusz Gajewski – int. od Żony(1);  

          2) +Stefania Ślemp – greg.(26)

Środa 27.10. 

7:00   1) +Stanisław Majchrowski – int. od najbliższej rodziny(3)

17:00 1) o zatrzymanie choroby nowotworowej dla Marioli i Agnieszki – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;

           2) +Stefania Ślemp – greg.(27)

Czwartek 28.10. 

17:00  1) +Tadeusz  Gajewski – int. od Żony(2);

           2) +Stefania Ślemp – greg.(28)

Piątek  29.10. 

17:00   1) +Stanisław Majchrowski – int. od najbliższej rodziny(4);

           2) +Stefania Ślemp – greg.(29); 

 Sobota 30.10. 

17:00  1) +Stanisław Wróbel – int. od brata Mieczysława;

            2) +Stefania Ślemp – greg.(30);

 Niedziela 31.10. 

7:30   1) za Róże św. Maksymiliana Marii Kolbego o błogosławieństwo Boże., a dla zmarłych o życie wieczne;;

           2) w int. ofiarodawcy;

10:30  +Cecylia +Jan, +Józefa, +Ludwik – z rodz. Tadla;

15:00  za

 

 

parafian pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 11.10. do 17.10.2021

Poniedziałek 11.10. 

17:00     1) +Łukasz Tadla – int. od Pracowników Szk. Podst. w Dylągówce;

              2) +Stefania Ślemp – greg.(11)

 Wtorek 12.10.

17:00  1) +Łukasz Tadla – int. od Doroty i Wojciecha Trzyna z Hyżnego(1);  

          2) +Stefania Ślemp – greg.(12)

Środa 13.10. 

17:00 1) o prawidłowe leczenie i powrót do zdrowia Beaty – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;

           2) +Stefania Ślemp – greg.(13)

Czwartek 14.10. 

7:00  1) +Łukasz Tadla – int. od Doroty i Wojciecha Trzyna z Hyżnego(2);

17:00 2) +Stefania Ślemp – greg.(14)

Piątek  15.10. 

17:00  1) +Wanda Wała – int. od syna Andrzeja z Żoną(1);

           2) +Stefania Ślemp – greg.(15); 

 Sobota 16.10. 

17:00  1) +Wanda Wała – int. od syna Andrzeja z Żoną(2);

            2) +Stefania Ślemp – greg.(16);

 Niedziela 17.10. 

7:30   1) +Wanda Wała – int. od syna Artura z rodziną(1);

           2) +Stefania Ślemp – greg.(17);

10:30  +Ludwik i +Helena Łątka – int. od Włodzimierza i Janiny Gwizdała;

15:00 Dziękczynna za 18 lat życia z prośb. o dalsze bł. Boże i op. M.B. dla Moniki i Emanuela int. od dziadków Adama i Teresy Piorun;

Msze święte w całym tygodniu od 4.10. do 10.10.2021

Poniedziałek 4.10. 

17:00     1) +Edward Dzwonek – int. od syna Adama z rodziną z Jawornika;

              2) +Stefania Ślemp – greg.(4)

 Wtorek 5.10.

17:00  1) +Stanisław Tadla – 4.r. śm.- int. od Żony;  

          2) +Stefania Ślemp – greg.(5)

Środa 6.10. 

17:00 1) o udaną operację i powrót do zdrowia osobie Panu Bogu wiadomej;

           2) +Stefania Ślemp – greg.(6)

Czwartek 7.10. 

17:00  1) +Stefania Ślemp – int. od swatowej Kazimiery Ciura;

           2) +Stefania Ślemp – greg.(7)

Piątek  8.10. 

17:00  1) +Edward Dzwonek – int. od Dopartów z Błażowej(1);

           2) +Stefania Ślemp – greg.(8); 

 Sobota 9.10. 

17:00  1) +Edward Dzwonek – int. od Dopartów z Błażowej(2);

            2) +Stefania Ślemp – greg.(9);

 Niedziela 10.10. 

7:30   1) +Feliks Inglot – 12.r. śm. – int. od Żony;

           2) +Stefania Ślemp – greg.(10);

10:30  +Dariusz Siłka – 7. r. śm. – int. od Ojca;

15:00 +Zygmunt, +Katarzyna – int. od Włodzimierza i Janiny Gwizdała;

Msze święte w całym tygodniu od 27.09. do 3.10.2021

Poniedziałek 27.09. 

7:00     1) +Jerzy Ślemp – int. od sąsiadów(4);

              2) +Jan Idziniak – int. od sąsiadów(1);

 Wtorek 28.09.

7:00  1) +Zenon Roch Krzywdziński – int. od Zofii Ii Jerzego Pietras  

          2) +Jan Idziniak – int. od sąsiadów(2);

Środa 29.09. 

7:00 1) o dobre wyniki badań i zdrowie dla półtorarocznego dziecka;

           2) +Jan Idziniak – int. od sąsiadów(3);

Czwartek 30.09. 

7:00  1) +Stefania Ślemp – int. od syna Adama z Żoną;

           2) +Józef Gudyka – int. od Żony Stanisławy;

Piątek  1.10. 

17:00  1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne pomoce boże;

           2) +Stefania Ślemp – Msze gregoriańskie(1) – int. od syna Adama z rodziną; 

 Sobota 2.10. 

17:00  1) +Jerzy Ślemp – int. od córki Alicji(2);

            2) +Stefania Ślemp – greg.(2);

 Niedziela 3.10. 

7:30   1) w intencjach osób z Róży św. Rodziny Rodziny i ich rodzin;

           2) +Stefania Ślemp – greg.(3);

10:30  za Róże św. Faustyny Kowalskiej o błog. Boże., a dla zmarłych o życie wieczne;

15:00 za parafian pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 20.09. do 26.09.2021

Poniedziałek 20.09. 

18:00     1) +Jerzy Ślemp – int. od Żony Cecylii(2);

              2) +Jan Idziniak – int. od Marii Walas;

 Wtorek 21.09.

18:00  1) +Jerzy Ślemp – int. od córki Alicji(1)  

            2) +Stanisław Wróbel – int. od chrześnicy Lucyny z rodziną;

Środa 22.09. 

18:00 1) Dziękczynno – błagalna za Rodzinę Dziak z Bazar – int. od Anny; 

           2) +Stanisław Wróbel – int od sąsiada Jerzego i Haliny;

Czwartek 23.09. 

18:00  1) +Zenon Roch Krzywdziński – int. od Żony(2);

           2) +Jan Idziniak – int. od Andrzeja Urbańskiego z rodziną;

Piątek  24.09. 

18:00  1) +Monika Cecylia Wróbel – int. od syna Romana z Żoną(2);

           2) +Jan Idziniak – int. od kolegi Mieczysława Batora; 

 Sobota 25.09. 

18:00  1) +Monika Cecylia Wróbel – int. od syna Romana z Żoną(3);

            2) +Jan Idziniak – int. od Dominiki i Rafała Baran;

 Niedziela 26.09. 

7:30   1) +Michalina, +Józef, +Zygmunt Hałdys;

           2) Dziękczynna za 18 lat życia z prośb. o dalsze bł. Boże i op. M.B. dla Natalii Groszek;

10:30  za parafian pro populo;

15:00  +Józef Pałac, +Władysława, +Stanisław Kalandyk;

Msze święte w całym tygodniu od 13.09. do 19.09.2021

Poniedziałek 13.09. 

7:00     1) +Bronisław Paściak – int. od koleżanek Małgosi z Ośrod. Zdrowia w Dylągówce(1);

              2) +Tadeusz Gudyka – int. od rodziny Opoń z Trzciany;

 Wtorek 14.09.

7:00  1) +Bronisław Paściak – int. od koleżanek Małgosi z Ośrod. Zdrowia w Dylągówce(2)  

            2) +Joanna, +Andrzej, +Kazimierz Wróbel;

Środa 15.09. 

18:00 1) o życie wieczne dla Ofiary dawcy serca – int. od Adama; 

           2) +Wiesław Jaworski – int od kuzyna Irka z rodziną;

Czwartek 16.09. 

18:00  1) +Stanisław Tadla – int. od Córki;

           2) +Wiesław Jaworski – int. od kolegi Wiesława z Borku;

Piątek  17.09. 

18:00  1) +Monika Cecylia Wróbel – int. od córki Ewy z rodziną(1);

           2) +Stanisław Wróbel – int. od Mariana Rożka z rodziną; 

 Sobota 18.09. 

18:00  1) w intencjach Adama o łaskę zdrowia;

            2) +Stanisław Wróbel – int. od kuzyna Józefa Wróbla;

 Niedziela 19.09. 

7:30   1) O szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki;

           2) +Jan Idziniak – int. od pracowników Zespołu Obsługi Szkół w Hyżnem;

10:30  +Zenon Roch Krzywdziński – int. od Żony(1);

15:00  +Antonina Trzyna;

Msze święte w całym tygodniu od 6.09. do 12.09.2021

Poniedziałek 6.09. 

18:00     1) +Andrzej, +Maria Gajewscy – int. od Córki;

              2) +Józef Gudyka – int. wnuczki Patrycji;

 Wtorek 7.09.

7:00  1) +Stanisław Majchrowski – int. od najbliższej rodziny(1)  

            2) +Stanisław Tadla – int. od syna Wiesława z rodziną;

Środa 8.09. 

18:00 1) +Józef, +Maria Piorun – int. od Córki . 

           2) +Stanisław, +Maria Baran;

Czwartek 9.09. 

18:00  1) +Maria Kud;

             2) +Józef Gudyka – int. od syna Adama z rodziną;

Piątek  10.09. 

18:00  1) +Andrzej Paściak – int. od Nauczycieli i pracowników Szk. Post. im. PCK w Dylągówce;

           2) +Tadeusz Gudyka – int. od rodzin Cisło i Róg z Trzciany ; 

 Sobota 11.09. 

18:00  1) +Szymon, +Marianna, +Katarzyna, +Florian, +Stanisław, +Wawrzyniec – int. od Bernadety;

            2) +Julian, +Helena Dykiel;

 Niedziela 12.09. 

7:30   1) Dziękczynna za 18 lat życia z prośb. o dalsze bł. Boże i op. M.B. dla Klaudii;

           2) +Jan, +Magdalena Rożek;

10:30  +Jan, +Magdalena Rożek, +Michał, +Weronika Wszołek;

15:00  za parafian pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 31.08. do 5.09.2021

Poniedziałek 30.08. 

7:00     1) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od kuzyna Leszka Ślemp z rodziną(2);

              2) +Wanda Wała – greg.(24);

 Wtorek 31.08.

7:00  1) +Wojciech Paściak – 9. r. śm. – int. od Żony  

            2) +Wanda Wała– greg.(25);

Środa 1.09. 

 8:00  1) O błog. i op. Matki Bożej dla uczniów i ich rodziców i nauczycieli w Nowym Roku Szkolnym 2021/222     

18:00 1) Dziękczynna za otrzymane łaski i powrót do zdrowia z prośb. o dalszą opiek. i błog. Boże dla Agnieszki i Adama – int. od Domowego Jerycha Różańcowego. 

           2) +Wanda Wała – greg.(26);

Czwartek 2.09. 

18:00  1) +Bronisław Rożek – 40. r. śm. – int. od Żony;

             2) +Wanda Wała – greg.(27);

Piątek  3.09. 

18:00  1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne pomoce boże;

           2) +Wanda Wała – greg.(28); 

 Sobota 4.09. 

18:00  1) +Stanisław Piorun;

            2) +Wanda Wała – greg.(29);

 Niedziela 5.09. 

7:30   1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;

           2) +Wanda Wała – greg.(30);

10:30  za parafian pro populo;

15:00 +Maria, +Tadeusz Ziaja;

Msze święte w całym tygodniu od 23.08. do 29.08.2021

Poniedziałek 23.08. 

7:00     1) +Krystyna Sztycharz -int. od uczestników pogrzeby(2);

              2) +Wanda Wała – greg.(17);

 Wtorek 24.08.

7:00  1) +Krystyna Sztycharz -int. od uczestników pogrzeby(3) – będzie odprawiona 25.08 o godz. 17:00  

            2) +Wanda Wała– greg.(18);

Środa 25.08. 

 7:00  1) +Władysław, +Bronisława Południak – int. od Córki;

           2) +Wanda Wała – greg.(19);

Uroczystość M. B. Częstochowskiej Czwartek 26.08. 

7:30   1) Dziękczynna za pośrednictwem M. B. za 80 lat życia Janiny, z prośbą o dalsze błog. Boże o op. M.B. nad Jubilatką i jej rodziną;

             2) +Wanda Wała – greg.(20);

18:00  1) +Tadeusz Gajewski – int. od córki Anny z rodziną(1);

Piątek  27.08. 

7:00  1) +Agnieszka Iwona Kogut  – int. od Sąsiadów: Sroka, Dziopak, Rumak, Jamrozik, Kościelny;

           2) +Wanda Wała – greg.(21); 

 Sobota 28.08. 

18:00  1) +Agnieszka Iwona Kogut – int. od kuzyna Leszka Ślemp z rodziną(1);

            2) +Wanda Wała – greg.(22);

 Niedziela 29.08. 

7:30   1) Msza dziękczynna za otrzymane łaski 45. r. ślubu Adama i Teresy z prośbą o dalszą opiekę M.B. Patronki Parafii;

           2) +Wanda Wała – greg.(23);

10:30  W intencji Leny Katarzyny Kurzydło – z racji przyjęcia Sakramentu chrztu – za ich rodziców i chrzestnych i rodzinę;

15:00 Dziękczynna za otrzymane łaski w 11. r. ślubu Anny i Sławomira z prośbą o dalszą op. M. B. Patronki Parafii.

Msze święte w całym tygodniu od 16.08. do 22.08.2021

Poniedziałek 16.08. 

7:00     1) +Wiesław Jaworski – int. od kuzynki Doroty z mężem;

              2) +Wanda Wała – greg.(10);

 Wtorek 17.08.

7:00  1) +Małgorzata Walas – int. od córki Karoliny z rodziną  

            2) +Wanda Wała– greg.(11);

Środa 18.08. 

 7:00  1) +Wiesław Jaworski – int. od kuzyna Krzysztofa z Żoną;

           2) +Wanda Wała – greg.(12);

Czwartek 19.08. 

7:00   1) +Monika Dyrak   – int. od Iwony i Tomasza Szura z Borku Starego;

             2) +Wanda Wała – greg.(13);

Piątek  20.08. 

7:00  1) +Monika Dyrak – int. od rodziny Jaworskich z Hyżnego;

           2) +Wanda Wała – greg.(14); 

 Sobota 21.08. 

18:00  1) +Krystyna Sztycharz – int. od uczestników pogrzeby(1);

            2) +Wanda Wała – greg.(15);

 Niedziela 22.08. 

7:30   1) +Stanisława, +Antoni Walas;

           2) +Wanda Wała – greg.(16);

10:30  o zdrowie w rodzinie Rybickich i błog. Boże i op. Niepokalanego Serca NMP;

Msze święte w całym tygodniu od 9.08. do 15.08.2021

Poniedziałek 9.08. 

7:00     1) za Jadwigę o zdrowie i silną wiarę dla członków rodziny;

              2) +Wanda Wała – greg.(3);

 Wtorek 10.08.

7:00  1) Dziękczynna za 91 lat życia z prośb. o dalszą op. Bożą i szczęśliwą śmierć dla Leonardy  

            2) +Wanda Wała– greg.(4);

Środa 11.08. 

 7:00  1) +Józef i +Karol Dzięgło – int. od Rodziny;

           2) +Wanda Wała – greg.(5);

Czwartek 12.08. 

7:00   1) +Tadeusz Gudyka   – int. od wnuka Roberta z rodziną;

             2) +Wanda Wała – greg.(6);

Piątek  13.08. 

7:00  1) +Bogdan Ślemp – 8. r. śm. int. od Żony i Syna;

           2) +Wanda Wała – greg.(7); 

 Sobota 14.08. 

18:00  1) +Józefa, +Henryk Marszałek; +Adela i +Stanisław Janik;

            2) +Wanda Wała – greg.(8);

 Niedziela 15.08. 

7:30   1) W 50. rocznicę małżeństwa Ignacego i Zofii, Msza dziękczynnobłagalna  z prośbą o dalsze błog. Boże i op. Niepokalanego Serca NMP nad Jubilatami i ich rodzinami;

           2) +Wanda Wała – greg.(9);

10:30  Dziękczynna Matce Bożej Wniebowziętej za otrzymane plony naszej ziemi i łaski dla Parafii;

Msze święte w całym tygodniu od 2.08. do 8.08.2021

Poniedziałek 2.08. 

7:00     1) +Jan Jamrozik – int. od Anny z rodziną;

              2) +Stanisław Wróbel – greg.(27);

 Wtorek 3.08.

7:00  1) +Jan Jamrozik – int. od Żony Zdzisławy(1) 

            2) +Stanisław Wróbel – greg.(28);

Środa 4.08. 

 7:00  1) +Jan Kasiak – int. od Ewy i Alicji z Mazur;

           2) +Stanisław Wróbel –  greg.(29);

Czwartek 5.08. 

18:00   1) +Jan Jamrozik – int. od Żony Zdzisławy(2);

             2) +Stanisław Wróbel – greg.(30);

Piątek  6.08. 

18:00  1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne pomoce boże;

           2) + Bronisława, +Władysław, +Zbigniew Rożek

 Sobota 7.08. 

18:00  1) +Agnieszka Gołąb, +Małgorzata Walas – int. od Rodziny Gołąb z Jawornika;

            2) +Wanda Wała – Msze św. gregoriańskie(1) – int. od synów Andrzeja i Artura;

 Niedziela 8.08. 

7:30   1) +Stanisław Szpytma;

           2) +Wanda Wała – greg.(2);

10:30  za parafian pro populo;

Msze święte w całym tygodniu od 26.07. do 1.08.2021

Poniedziałek 26.07. 

7:00     1) +Wanda Nowak – 20. r. śm. int. od Dzieci;

              2) +Stanisław Wróbel – greg.(20);

 Wtorek 27.07.

7:00  1) +Aurelia Górska – int. od przyjaciółki Janiny Jamrozik z Dylągówki 

            2) +Stanisław Wróbel – greg.(21);

Środa 28.07. 

 7:00  1) +Anna Baran – 2. r. śm.;

           2) +Stanisław Wróbel –  greg.(22);

Czwartek 29.07. 

7:00   1) +Germania i +Adam Serafin;

             2) +Stanisław Wróbel – greg.(23);

Piątek  30.07. 

7:00  1) +Wiesław Jaworski   – o życie wieczne – int. od rodziny, której pomagał;

           2) +Stanisław Wróbel – greg.(24); 

 Sobota 31.07. 

18:00  1) +Jan Kasiak – int. od Marzeny z Mazur;

            2) +Stanisław Wróbel – greg.(25);

 Niedziela 1.08. 

7:30   1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;

           2) +Stanisław Wróbel – greg.(26);

10:30  za ++ rodziców +Maria i +Bronisław Sztycharz;

Msze święte w całym tygodniu od 19.07. do 25.07.2021

Poniedziałek 19.07. 

7:00     1) +Jan Idziniak – int. od Sąsiadów z Serpentyn;

              2) +Stanisław Wróbel – greg.(13);

 Wtorek 20.07.

7:00  1) +Jan Idziniak – int. od pracowników Urzędu Gminy w Hyżnem 

            2) +Stanisław Wróbel – greg.(14);

Środa 21.07. 

 7:00  1) +Józef Gudyka – int. od córki Danuty;

           2) +Stanisław Wróbel –  greg.(15);

Czwartek 22.07. 

7:00   1) +Józef Gudyka  – int. od wnuczki Patrycji;

             2) +Stanisław Wróbel – greg.(16);

Piątek  23.07. 

7:00  1) +Tadeusz Gudyka   – int. od wnuczki Jadwigi z rodziną z Krakowa;

           2) +Stanisław Wróbel – greg.(17); 

 Sobota 24.07. 

18:00  1) +Wiesław Chohura – 5. r. śm – int. od Żony z dziećmi;

            2) +Stanisław Wróbel – greg.(18);

 Niedziela 25.06. 

7:30   1) +Jan Kasiak  – int. od Jolanty Jasińskiej;

           2) +Stanisław Wróbel – greg.(19);

10:30  W 50. rocznicę małżeństwa Ignacego i Zofii, Msza dziękczynnobłagalna  z prośbą o dalsze błog. Boże i op. Niepokalanego Serca NMP nad Jubilatami i ich rodzinami;

Msze święte w całym tygodniu od 12.07. do 18.07.2021

Poniedziałek 12.07. 

7:00     1) +Izabela Bała – int. od Zakładu Pogrzebowego „Winiarski”;

              2) +Stanisław Wróbel – greg.(6);

 Wtorek 13.07.

7:00  1) Dzięk. w 40. r. urodzin z prośbą o dalszą op. M. B. i bł. Boże dla Łucji 

            2) +Stanisław Wróbel – greg.(7);

Środa 14.07. 

 7:00  1) +Stanisław Wróbel – int. od siostry Kazimiery z rodziną;

           2) +Stanisław Wróbel –  greg.(8);

Czwartek 15.07. 

7:00   1) +Monika Cecylia Wróbel  – int. od Syna Romana z Żoną(2);

             2) +Stanisław Wróbel – greg.(9);

Piątek  16.07. 

7:00  1) +Monika Cecylia Wróbel  – int. od Syna Romana z Żoną(3);

           2) +Stanisław Wróbel – greg.(10); 

 Sobota 17.07. 

18:00  1) +Stanisław Wróbel – int. od siostrzenicy Jolanty;

            2) +Stanisław Wróbel – greg.(11);

 Niedziela 18.06. 

7:30   1) +Monika Cecylia Wróbel  – int. od Syna Romana z Żoną(4);

           2) +Stanisław Wróbel – greg.(12);

10:30  W intencji Kacper Kret i Leon Fabian Wilk – z racji przyjęcia Sakramentu chrztu – za ich rodziców i chrzestnych i rodzinę;

Msze święte w całym tygodniu od 5.07. do 11.07.2021

Poniedziałek 5.07. 

7:00     1) +Katarzyna, +Zofia, +Tekla, +Janina;

              2) +Jan Idziniak –  greg.(29);

 Wtorek 6.07.

7:00  1) +Antoni Paściak – 6. r. śm. – int. od Żony;   

            2) +Jan Idziniak – greg.(30);

Środa 7.07. 

 7:00  1) Dzięk. za otrzymane łaski z prośb. o op. Bożą nad Rodzinami I ołtarza;

           2) +Stanisław Wróbel –  Msze gregoriańskie(1) – int. od brata Mieczysława Wróbel ;

Czwartek 8.07. 

7:00   1) +Izabela Bała  – int. od Marysi i Edka z Brzezówki;

             2) +Stanisław Wróbel – greg.(2);

Piątek  9.07. 

7:00  1) +Cecylia, +Marian, +Ignacy Rożek – int. od córki Marii;

           2) +Stanisław Wróbel – greg.(3); 

 Sobota 10.07. 

18:00  1) +Edward Wróbel;

            2) +Stanisław Wróbel – greg.(4);

 Niedziela 11.06. 

7:30   1) O urodzaje i błog. w pracach polowych i prośb. o uchronienie od nieszczęść – int. od parafian z Kolonii, od Państwa Przybyło do Skrzyżowania;

           2) +Stanisław Wróbel – greg.(5);

10:30  W 50. rocznicę małżeństwa Kazimierza i Marii Krowiak Msza dziękczynno – błagalna  z prośbą o dalsze błog. Boże i op. Niepokalanego Serca NMP nad Jubilatami i ich rodzinami;

Msze święte w całym tygodniu od 28.06. do 4.07.2021

Poniedziałek 28.06. 

17:00     Dziękczynna za 50 lat sakramentu małżeństwa Franciszka i Kazimiery Marcinek, z prośbą o dalsze błog. Boże i op. Niepokalanego Serca NMP nad Jubilatami i ich rodzinami;

18:00   1) +Jerzy Ślemp – int. od Żony Cecylii (1);

              2) +Jan Idziniak –  greg.(22);

 Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła Wtorek 29.06.

10:30     +Edward Dzwonek – int. od Róży św. Maksymiliana M. Kolbego;

18:00  1) + Łukasz Tadla – int. od Róży św. Maksymiliana M. Kolbego;   

            2) +Jan Idziniak – greg.(23);

Środa 30.06. 

  18:00  1) +Jan, +Józefa Pałac  – int. od Córki;

              2) +Jan Idziniak – greg.(24);

Czwartek 1.07. 

18:00   1) +Łukasz Tadla  – int. od Ojca Chrzestnego(2);

             2) +Jan Idziniak – greg.(25);

Piątek  2.07. 

18:00  1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne pomoce boże;

            2) +Jan Idziniak – greg.(26); 

 Sobota 3.07. 

18:00   1) +Władysław Makarski – w 1. r. śm.;

            2) +Jan Idziniak – greg.(27);

 Niedziela 4.06. 

7:30   1) O błog. Boże, zdrowie i op. M.B dla Róży M. B. Bolesnej a dla zmarłych o życie wieczne;

           2) +Jan Idziniak – greg.(28);

10:30  W 40. rocznicę małżeństwa Mariana i Elżbiety z prośbą o dalsze błog. Boże i op. Niepokalanego Serca NMP nad Jubilatami i ich rodzinami;

Msze święte w całym tygodniu od 21.06. do 27.06.2021

Poniedziałek 21.06. 

18:00   1) +Stanisław Wróbel – int. od brata Mieczysław(5);

              2) +Jan Idziniak –  greg.(15);

  Wtorek 22.06.

18:00  1) + Piotr Zaradzki – int. od Chrzestnej Matki (2);   

            2) +Jan Idziniak – greg.(16);

Środa 23.06. 

  18:00  1) +Maria Kuklińska  – int. od siostry Małgorzaty;

              2) +Jan Idziniak – greg.(17);

 Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela Czwartek 24.06. 

7:30       +Anna Zelonka – int. od pracowników Ośrod. Zdrowia w Dylągówce;

18:00   1) +Stefania Ślemp – int. od sąsiadów Piękosiów;

             2) +Jan Idziniak – greg.(18);

Piątek  25.06. 

8:00     Msza na zakończenie roku szkolnego 20/21 – w int. dzieci, rodziców nauczycieli i pracowników szkoły im. PCK w Dylągówce;

18:00  1) +Stefania Ślemp – int. od sąsiadów (1);

            2) +Jan Idziniak – greg.(19); 

 Sobota 26.06. 

18:00   1) +Stefania Ślemp – int. od sąsiadów (2);

            2) +Jan Idziniak – greg.(20);

 Niedziela 27.06. 

7:30   1) +Stefania Ślemp – int. od sąsiadów (3);

           2) +Jan Idziniak – greg.(21);

10:30  +Stanisław, +Helena +Bogusław Bukała;

15:00  Dziękczynna 45 sakram. małżeństwa Teresy i Zbigniewa Wróbel z prośb. o dalsze błog. Boże i op. MB Niepokalanego Seca nad Jubilatami i ich rodzinami;

Msze święte w całym tygodniu od 14.06. do 20.06.2021

Poniedziałek 14.06. 

18:00   1) +Jan Idziniak  int. od rodziny Porosłów z Dylągówki;

              2) +Jan Idziniak –  greg.(8);

  Wtorek 15.06.

18:00  1) +Monika Cecylia Wróbel – int. od wnuka Bartłomieja z Rodziną(2);   

            2) +Jan Idziniak – greg.(9);

Środa 16.06. 

  18:00  1) +Łukasz Tadla – int. od Ojca chrzestnego(1);

              2) +Jan Idziniak – greg.(10);

 Czwartek 17.06. 

18:00   1) +Monika Cecylia Wróbel – int. od Syna Romana z Żoną(1);

             2) +Jan Idziniak – greg.(11);

Piątek  18.06. 

17:00     +Edward Łysiak – 2. r. śm. – int. od Brata;

18:00  1) +Stanisław Wróbel – int. od brata Mieczysław(4);

            2) +Jan Idziniak – greg.(12); 

 Sobota 19.06. 

18:00   1) +Robert Zaradzki – int. od Cieślaków;

            2) +Jan Idziniak – greg.(13);

 Niedziela 20.06. 

7:30   1) +Piotr Zaradzki – int. od Chrzestnej Matki(1);

           2) +Jan Idziniak – greg.(14);

10:30  +Władysław – 30. r. śm.;

15:00  +Teresa, +Ryszard Majchrowscy; +Agnieszka Dulewska – w r. śm. – int. od Ojca i Syna; 

Msze święte w całym tygodniu od 7.06. do 13.06.2021

Poniedziałek 7.06. 

18:00   1) +Władysław Marcinek  int. od Syna z rodziną;

              2) +Jan Idziniak –  Msze gregoriańskie(1) – int. od Żony i rodziny;

  Wtorek 8.06.

18:00  1) +Stanisław Wróbel – int. od brata Mieczysława(2);  

            2) +Jan Idziniak – greg.(2);

Środa 9.06. 

  18:00  1) O zdrowie dla Jolanty;

              2) +Jan Idziniak – greg.(3);

 Czwartek 10.06. 

18:00   1) +Jan Idziniak – int. od Kolegów z pracy Syna Bartłomieja MPGK Rzeszów (6);

             2) +Jan Idziniak – greg.(4);

Piątek  11.06. 

7:30     +Monika Cecylia Wróbel – int. od wnuka Bartłomieja z rodziną(1);

18:00  1) +Agnieszka Gołąb – int. od siostry Karoliny z rodziną;

            2) +Jan Idziniak – greg.(5); 

 Odpust Parafialny Niepokalanego Serca NMP Sobota 12.06. 

10:30  1) za parafian pro populo; 2x

            2) +Izabela Bała  – int. od Wiktorii Wilczyńskiej i rodziny Miłek;

18:00   1) +Robert Zabawski – 1 r. śm. – int. od Mamy

            2) +Jan Idziniak – greg.(6);

 Niedziela 13.06. 

7:30   1) +Jan Jamrozik – 8. r. śm. – int. od Janiny Jamrozik i córki Marzeny z rodziną;

           2) +Jan Idziniak – greg.(7);

10:30  +Jan Idziniak – int. od rodziny Porosłów z Grzegorzówki;

15:00  +Stanisław Wróbel – int. od brata Mieczysława(3); 

Msze święte w całym tygodniu od 31.05. do 6.06.2021

Poniedziałek 31.05. 

18:00   1) + Stanisław, +Józefa Kawalec w r. śm. – int. od córki Ewy z rodziną;

              2) +Aleksander Czerwiński;

  Wtorek 1.06.

18:00  1) +Katarzyna Baran;  

            2) +Izabela Bała – int. od uczestników pogrzebu (1);

Środa 2.06. 

  18:00  1) w intencjach ofiarodawcy, o zdrowie;

              2) +Izabela Bała – int. od uczestników pogrzebu (2);

 Uroczystość Bożego Ciała Czwartek 3.06. 

10:00  1) za parafian pro populo

            2) +Izabela Bała – int. od uczestników pogrzebu (3);

15:00   +Stanisław Wróbel – int. od Brata Mariana z rodziną;

Piątek  4.06. 

18:00  1) za chorych i cierpiących w parafii – o potrzebne siły;

            2)+Izabela Bała – int. od uczestników pogrzebu (4) ; 

 Sobota 5.06. 

18:00  1) +Stanisław Wróbel – int. od Brata Mieczysława(1); 

            2) +Izabela Bała – int. od uczestników pogrzebu (5);

 Niedziela 6.06. 

7:30   1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;

           2) +Izabela Bała – int. od uczestników pogrzebu (6);

10:30  +Czesław, +Stanisława Wróbel;

15:00  +Zbigniew Warchoł – 2. r. śm. – int. od Żony i Dzieci

Msze święte w całym tygodniu od 24.05. do 30.05.2021

Poniedziałek 24.05. 

17:00       +Józefa Tadla;  

18:00   1) + Monika Cecylia Wróbel int. od córki Ewy z rodziną (1);

              2) +Monika Dyrak – greg. (24);

  Wtorek 25.05.

18:00  1) +Kazimierz Tadla;  

            2) +Monika Dyrak – greg. (25);

Środa 26.05. 

  18:00  1) +Stefania Stachura – 4. r. śm. – int. od wnuków;

              2) +Monika Dyrak – greg. (26);

 Czwartek 27.05. 

18:00  1) +Tadeusz Kurpyta

            2) +Monika Dyrak – greg. (27);

Piątek  28.05. 

18:00  1) +Weronika, +Antoni Krowiak – int. od Brata Kazimierza;

            2) +Monika Dyrak – greg. (28); 

 Sobota 29.05. 

18:00  1) +Eugeniusz Krowiak – 13. r.śm.; 

            2) +Monika Dyrak – greg. (29);

 Niedziela 30.05. Uroczystość Trójcy Świętej  

7:30   1) +Janina – int od Siostry;

           2) +Monika Dyrak – greg. (30);

10:30  +Mateusz – 3 r. śm., +Zdzisław Bysiek;

15:00  +Stanisław, +Michał Bukała – int. od Żony

 

Msze święte w całym tygodniu od 17.05. do 23.05.2021

Poniedziałek 17.05. 

18:00   1) +Jan Idziniak – int. od Kolegów z pracy Syna Bartłomieja MPGK Rzeszów (5);

              2) +Monika Dyrak – greg. (17);

  Wtorek 18.05.

18:00  1) +Bronisław Paściak – int. od Dyr. Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szk. Podst. i Przedszkola nr 1 w Rakszawie (3)

            2) +Monika Dyrak – greg. (18);

Środa 19.05. 

  18:00  1) O łaskę zdrowia dla Andrzeja;

              2) +Monika Dyrak – greg. (19);

 Czwartek 20.05. 

18:00  1) +Bronisław Paściak – int. od Dyr. Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szk. Podst. i Przedszkola nr 1 w Rakszawie (4)

            2) +Monika Dyrak – greg. (20);

Piątek  21.05. 

18:00  1) +Bronisław Paściak – int. od Koleżanek z Ośrodka Zdrowia w Borku Starym;

            2) +Monika Dyrak – greg. (21); 

 Sobota 22.05. 

18:00  1) +Agnieszka Gołąb – 1. r.śm. – int. od Męża i Córki; 

            2) +Monika Dyrak – greg. (22);

 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego Niedziela 23.05. 

7:30   1) +Antoni Janik – 8.r.śm. – int od Żony;

           2) +Monika Dyrak – greg. (23);

10:30  Za Klarę Flis z okazji przyjęcia Sakramentu Chrztu św. o potrzebne pomoce Boże i jej rodziców i chrzestnych;

15:00  +Stanisława, Henryk Pałac Zaprzylaska – int. od córki Marii z rodziną

Msze święte w całym tygodniu od 10.05. do 16.05.2021

Poniedziałek 10.05. 

18:00   1) +Agnieszka Kogut – int. od Gabrieli Trzyna;

              2) +Monika Dyrak – greg. (10);

  Wtorek 11.05.

18:00  1) +Agnieszka Kogut – int. od kolegów Syna z Hyżnego i Dylągówki;

            2) +Monika Dyrak – greg. (11);

Środa 12.05. 

  18:00  1) +Marian Kawalec – 8 r. śm. – int. od Syna;

              2) +Monika Dyrak – greg. (12);

 Czwartek 13.05. 

18:00  1) +Waleria Inglot;

            2) +Monika Dyrak – greg. (13);

Piątek  14.05. 

18:00  1) +Zofia, +Ludwik, +Jan – w rocz. śm.;

            2) +Monika Dyrak – greg. (14); 

 Sobota 15.05. 

18:00  1) +Helena, +Marian Ślemp – w rocz. śm. ; 

            2) +Monika Dyrak – greg. (15);

 Niedziela 16.05. 

7:30   1) +Eugeniusz, +Augustyna, +Mieczysław Ślemp;

           2) +Monika Dyrak – greg. (16);

10:30  O błog. Boże, zdrowie i op. Matki Bożej dla Róży św. Jana Pawła II a dla zmarłych życie wieczne.;

15:00  +Jan Idziniak – int. od Kolegów z pracy Syna Bartłomieja MPGK Rzeszów (4)

Msze święte w całym tygodniu od 3.05. do 9.05.2021

Poniedziałek 3.05. Uroczystość NMP Królowej Polski

10:30    1) +Eugenia Serafinko (18);

               2) +Monika Dyrak – greg. (3);

15:00   1) +Bronisława, +Stanisław Lejowscy, +Anna i +Tadeusz Fiołkowie;

  Wtorek 4.05.

18:00  1) +Michalina, +Józef, +Zygmunt Hałdys;

            2) +Monika Dyrak – greg. (4);

Środa 5.05. 

  18:00  1) +Kazimierz, +Kazimiera Jamrozik – int. od Syna z Rodziną;

              2) +Monika Dyrak – greg. (5);

 Czwartek 6.05. 

18:00  1) +Franciszek, +Magdalena, +Katarzyna Ślemp;

            2) +Monika Dyrak – greg. (6);

Piątek  7.05. 

18:00  1) za chorych i cierpiących w Parafii;

            2) +Monika Dyrak – greg. (7); 

 Sobota 8.05. 

7:00      +Jan Idziniak – int. od Kolegów z pracy Syna Bartłomieja MPGK Rzeszów (3);

18:00  1) +Agnieszka Gołąb – int. od kolegów i koleżanek z klasy oraz rodziców dzieci komunijnych; 

            2) +Monika Dyrak – greg. (8);

 Niedziela 9.05. 

7:30   1) +Stanisława, +Stanisław Antos;

           2) +Monika Dyrak – greg. (9);

10:30  za Dzieci w Rocznicę I Komunii św. i ich rodziców i chrzestnych;

15:00  w dniu przyjęcia chrztu za Irenę Karnas i jej rodziców i chrzestnych;

Msze święte w całym tygodniu od 26.04. do 2.05.2021

Poniedziałek 26.04.

18:00   1) +Emil Słysz – int. od Edyty i Adama Mocha z rodziną;

             2) +Wiesław Jaworski – greg. (26);

 Wtorek 27.04.

18:00  1) +Emil Słysz – int. od Babci Bernadetty Rożek z Dylągówki;

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (27) ;

Środa 28.04. 

  18:00  1) +Władysław Marcinek – int. od Żony;

              2) +Wiesław Jaworski – greg. (28);

 Czwartek 29.03. 

18:00  1) +Jan Idziniak – int. od Kolegów z pracy Syna Bartłomieja MPGK Rzeszów (1);

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (29);

Piątek  30.04. 

18:00  1) +Józef Gudyka – int. od rodziny Spocińskich;

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (30); 

 Sobota 1.05. 

16:00     Za Strażaków z OSP Dylągówka o bł. Boże, zdrowie a dla zmarłych Strażaków życie wieczne

18:00  1) +Jan Idziniak – int. od Kolegów z pracy Syna Bartłomieja MPGK Rzeszów (2); 

            2) +Monika Dyrak – Msze gregoriańskie (1);

 Niedziela 2.05. 

7:30   1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;

           2) +Monika Dyrak – greg. (2);

10:30  Za Dzieci Pierwszokomunijne ich rodziców i chrzestnych;

15:00  za parafian pro populo

Msze święte w całym tygodniu od 19.04. do 25.04.2021

Poniedziałek 19.04.

18:00   1) +Agnieszka Kogut – int. od firmy męża „BEMAR AUTOSERWIS”;

             2) +Wiesław Jaworski – greg. (19);

 Wtorek 20.04.

18:00  1) +Agnieszka Kogut – int. od rodziny Staszczaków;

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (20) ;

Środa 21.04. 

  18:00  1) +Artur  – 5. r. śm. prośba o życie wieczne – int. od Agnieszki;

              2) +Wiesław Jaworski – greg. (21);

 Czwartek 22.03. 

18:00  1) +Bronisław Paściak – int. od Dyr. Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szk. Podst. i Przedszkola nr 1 w Rakszawie (1);

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (22);

Piątek  23.04. 

18:00  1) +Bronisław Paściak – int. od Dyr. Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szk. Podst. i Przedszkola nr 1 w Rakszawie (2);

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (23); 

 Sobota 24.04. 

18:00  1) +Krystyna Sztycharz – int. od Krzysztofa i Zofii Makara; 

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (24);

 Niedziela 25.04. 

7:30   1) +Krystyna Sztycharz – int. od Koleżanek z pracy;

           2) +Wiesław Jaworski – greg. (25);

10:30  za parafian pro populo;

15:00 +Emil Słysz – int. od Wojciecha i Janiny Mocha oraz Renaty i Roberta Pantoł;

Msze święte w całym tygodniu od 12.04. do 18.04.2021

Poniedziałek 12.04.

18:00   1) +Wiesław Jaworskiint. od chrzestnej Matki Janiny wraz z mężem;

             2) +Wiesław Jaworski – greg. (12);

 Wtorek 13.04.

18:00  1) +Monika Dyrak – int. od Syna z Żoną (1);

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (13) ;

Środa 14.04. 

  18:00  1) O zdrowie i błog. Boże dla Rodziny Antosów;

              2) +Wiesław Jaworski – greg. (14);

 Czwartek 15.03. 

18:00  1) +Monika Dyrak – int. od Syna z Żoną (2);

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (15);

Piątek  16.04. 

18:00  1) +Monika Dyrak – int. od Sióstr Zakonnych z Hyżnego;

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (16); 

 Sobota 17.04. 

18:00  1) +Agnieszka Kogut – int. od rodziny Pietryków; 

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (17);

 Niedziela 18.04. 

7:30   1) +Małgorzata Walas – 1. r. śm. – int. od Męża;

           2) +Wiesław Jaworski – greg. (18);

10:30  +Stanisław, +Stanisława Szczepańscy;

15:00 Dzięk. za otrzymane i wysłuchane modlitwa z prośb. o dalsze błog. Boże i op. Matki Bożej dla Edwarda – int od Dzieci; 

Msze święte w całym tygodniu od 5.04. do 11.04.2021

Poniedziałek Wielkanocny 5.04.

7:30   1) +Wiesław Jaworskiint. od Kolegów i Koleżanek z Szk. Podst. w Dylągówce(4);   

           2) +Wiesław Jaworski – greg. (5);

10:30  +Grażyna – int. od Mamy;

15:00 +Jan Kasiak – int. od Żony; 

 Wtorek Wielkanocny 6.04.

18:00  1) +Edward Dziopak – w rocznicę śmierci;

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (6) ;

Środa Wielkanocna 7.04. 

  18:00  1) Za Bierzmowanych i ich świadków z ubiegłego roku – o odkrywanie darów Ducha św.;

               2) +Wiesław Jaworski – greg. (7);

 Czwartek Wielkanocny 8.04. 

18:00  1) +Eugenia Serafinko – int od córki (17);

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (8);

Piątek  Wielkanocny 9.04. 

18:00  1) +Wiesław Jaworski – int. od rodziny Pietryków;

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (9); 

 Sobota Wielkanocna 10.04. 

18:00  1) +Wiesław Jaworski – int. od Sołtysa; 

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (10);

 Niedziela Miłosierdzia 11.04. 

7:30   1) +Władysław Marcinek – 2. r. śm. – int. od Żony;   

           2) +Wiesław Jaworski – greg. (11);

10:30  za Milenę Małgorzatę Bury, Marcelinę Marię Janiga, Jakuba Adama Janowskiego z racji przyjęcia chrztu św. za ich rodziców i chrzestnych i rodzinę;

14:00 +Józef Pałac Zaprzylaska – int. od siostry Mari z rodziną;

Msze święte w całym tygodniu od 29.03. do 4.04.2021

Wielki Poniedziałek 29.03.

17:00 1) +Wiesław Jaworskiint. od Kolegów i Koleżanek z Szk. Podst. w Dylągówce(3); 

           2) +Józef Gudyka – greg. (29);

 Wielki Wtorek 30.03.

7:00  1) +Julian Marcinek – 5. r. śm. – int. od Córki;

            2) +Józef Gudyka – greg. (30);

Wielka Środa 31.03. 

  17:00  1) +Eugeniusz Rokita, +Maria, +Kazimierz, +Zofia Rybka;

               2) +Wiesław Jaworski – Msze gregoriańskie – int. od siostry Małgorzaty Pałac;

 Wielki Czwartek 25.03. 

18:00  1) +Bronisław i +Krystyna Trzyna;

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (2);

Wielki Piątek  2.04. 

18:00  Liturgia Adoracji Krzyża

 Wielka Sobota 3.04. 

19:00  1) za parafian pro populo; 

            2) +Wiesław Jaworski – greg. (3);

 Wielka Niedziela 4.04. 

6:00   1) +Stanisława Baran, +Henryk Wrona, +Anna Chmiel;   

           2) +Wiesław Jaworski – greg. (4);

10:30  +Stanisław, +Helena Paściak;

15:00 +Monika Dyrak – int. od pracowników i emerytów Poczty w Hyżnem; 

Msze święte w całym tygodniu od 22.03. do 28.03.2021

Poniedziałek 22.03.

17:00 1) +Józef Gudyka – int. od Rodziny Ciupak; 

           2) +Józef Gudyka – greg. (22);

 Wtorek 23.03.

17:00  1) +Józef Gudyka – int. od chrześnicy Anny z rodziną z Trzciany;

            2) +Józef Gudyka – greg. (23);

Środa 24.03. 

  17:00  1) Dzięk. za wszystkie szczęśliwe rozwiązania dla matek i zdrowe narodzenie dzieci – int. od Domowego Jerycha Różańcowego;

               2) +Józef Gudyka – greg. (24);

 Czwartek 25.03. Uroczystość Zwiastowania NMP

7:30  1) +Józef Gudyka – int. od rodziny Walasów;

          2) +Józef Gudyka – greg. (25);

17:00  1) +Kazimiera, +Bolesław Gudyka – int. od rodziny;

Piątek  26.03. 

17:00  1) +Tadeusz Gudyka – int. od córki Marty;

             2) +Józef Gudyka – greg. (26);

 Sobota 27.03. 

17:00  1) +Wiesław Jaworski – int. od Kolegów i Koleżanek z Szk. Podst. w Dylągówce(1); 

            2) +Józef Gudyka – greg. (27);

 Niedziela 28.03. 

7:30   1) Dzięk. za otrzymane łaski od Jezusa z prośb. o dalszą op. Bożą – int. od Bernadetty Rożek;   

           2) +Józef Gudyka – greg. (28);

10:30  +Wiesław Jaworskiint. od Kolegów i Koleżanek z Szk. Podst. w Dylągówce(2);

15:00 +Aleksandra Majchrowska – w 2. r. śm. – int. od Dzieci; 

Msze święte w całym tygodniu od 15.03. do 21.03.2021

Poniedziałek 15.03.

17:00 1) +Stanisław Wróbel – int. od Rodziny Karnas z Harty; 

           2) +Józef Gudyka – greg. (15);

 Wtorek 16.03.

17:00  1) +Stanisław Wróbel – int. od Witolda Dudek z rodziną;

            2) +Józef Gudyka – greg. (16);

Środa 17.03. 

  17:00  1) +Germania Rybka – 30. r. śm. int. od Rodziny;

               2) +Józef Gudyka – greg. (17);

 Czwartek 18.03.

17:00  1) +Stanisław Wróbel – int. od Stanisława Bialica z Wólki Hyżneńskiej;

             2) +Józef Gudyka – greg. (18);

             3) +Izabela Bała – int. od sąsiadów z Bazar(1) – ks. Grzegorz;

Piątek  19.03. Uroczystość św. Józefa

8:00  1) +Tadeusz Gudyka  – int. od córki Władysławy z rodziną;

            2) +Józef Gudyka – greg. (19);

           3) +Andrzej Pałac – 2. r. śm. – ks. Grzegorz;

17:00  +Jan Idziniak – int. od Dyrektora i Pracowników ZAK Usług Komu. w Hyżnym

 Sobota 20.03. 

8:00    1) +Izabela Bała – int. od sąsiadów z Bazar(2);

            2) + Izabela Bała – int. od Róży Alicji Flis, do której zmarła należała – ks. Grzegorz;

17:00  1) +Jan Idziniak – int. od Kolegów z Klubu Sportowego „LKS Tatyna” Dylągówka(1); 

            2) +Józef Gudyka – greg. (20);

 Niedziela 21.03. 

7:30   1) Dzięk. za otrzymane łaski z prośb. o dalszą op. M.B Patronki Parafii dla całej Rodziny;   

           2) +Józef Gudyka – greg. (21);

           3) +Izabela Bała – int. od sąsiadów z Bazar(3) – ks. Grzegorz;

10:30  +Andrzej Pałac – 2. r. śm.;

15:00 +Jan Idziniak – int. od Kolegów z Klubu Sportowego „LKS Tatyna” Dylągówka(2); 

Msze święte w całym tygodniu od 8.03. do 14.03.2021

Poniedziałek 8.03.

17:00 1) w 70. r. urodzin Heleny, Dziękczynna Msza św. za zdrowie i życie z prośbą o dalsze błog. Boże i op. M.B. nad Jubilatką; 

           2) +Józef Gudyka – msze greg. (8);

 Wtorek 9.03.

17:00  1) +Krystyna Sztycharz – int. od Krzysztofa z rodziną z Rzeszowa;

            2) +Józef Gudyka – greg. (9);

Środa 10.03. 

  17:00  1) O błog. Boże i zdrowie oraz op. M.B. dla wszystkich Pań- int. od Koła Gospodyń w Dylągówce;

               2) +Józef Gudyka – greg. (10);

 Czwartek 11.03.

17:00  1) +Krystyna Sztycharz – int. od Marii Piorun;

             2) +Józef Gudyka – greg. (11);

Piątek  12.03. 

17:00  1) +Izabela Bała – int. od Piotra Flis z rodziną;

            2) +Józef Gudyka – greg. (12);

 Sobota 13.03. 

17:00  1) +Izabela Bała – int. od Michała Flis z rodziną; 

            2) +Józef Gudyka – greg. (13);

 Niedziela 14.03. 

7:30   1) +Weronika Leniart – 10. r. śm. ;   

           2) +Józef Gudyka – greg. (14);

10:30  +Izabela Bała– int. od Koła Gospodyń w Dylągówce;

15:00  +Tadeusz Gudyka   – int. od Anny z rodziną;

Msze święte w całym tygodniu od 1.03. do 7.03.2021

Poniedziałek 1.03.

17:00 1) +Krystyna Sztycharz  – int. od rodziny Krajewskich; 

           2) +Józef Gudyka – msze gregoriańskie(1) – int. od Żony;

 Wtorek 2.03.

17:00  1) +Krystyna Sztycharz – int. od rodziny Żurków;

            2) +Józef Gudyka – (greg. 2);

Środa 3.03. 

  17:00  1) Dziękczynna w II r. powstania Domowego Jerycha Różańcowego za wysłuchanie i otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i op. Matki Bożej Patronki Parafii;

               2) +Józef Gudyka – (greg. 3);

 Czwartek 4.03.

17:00  1) w intencjach Bogu wiadomej;

             2) +Józef Gudyka – (greg. 4);

Piątek  5.03. 

17:00  1) za chorych i cierpiących w parafii o potrzebne pomoce Boże i op. M. B.;

            2) +Józef Gudyka – (greg. 5);

 Sobota 6.03. 

17:00  1) +Krystyna Sztycharz – int. od Roberta i Tomasza Baran z Legnicy; 

            2) +Józef Gudyka – (greg. 6);

 Niedziela 7.03. 

7:30   1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;   

           2) +Józef Gudyka – (greg. 7);

10:30  +Tadeusz Zawora – int. od Żony;

15:00  +Stanisława Gudyka  – 2. r. śm. –  int. od Córek;

Msze święte w całym tygodniu od 22.02. do 28.02.2021

Poniedziałek 22.02.

17:00 1) +Józef Gudyka  – int. od rodziny Hałdys(2); 

           2) +Józefa Kustra – int. od uczestników pogrzebu(3);

 Wtorek 23.02.

17:00  1) +Józef Gudyka – int. od Renaty i Andrzeja Nowak;

            2) +Józefa Kustra – int. od uczestników pogrzebu(4) ;

Środa 24.02. 

  17:00  1) +Zbigniew Nawrocki;

               2) +Józefa Kustra – int. od uczestników pogrzebu(5);

 Czwartek 25.02.

17:00  1) +Karol, +Franciszka, +Anna Kądziołka;

             2) +Józefa Kustra – int. od uczestników pogrzebu(6) ;

Piątek  26.02. 

17:00  1) +Tadeusz Gudyka – int. od Zakładu Pogrzebowego „Winiarski”;

           2)+Józefa Kustra – int. od uczestników pogrzebu(7) ;

 Sobota 27.02. 

17:00  1) +Eugenia Serafinko(15); 

            2) +Józefa Kustra – int. od uczestników pogrzebu(8);

 Niedziela 28.02. 

7:30   1) +Stanisław Paściak – 4. r. śm. – int. od Rodziny;   

           2) +Józefa Kustra – int. od uczestników pogrzebu(9);

10:30  +Teresa, +Julian Makara;

15:00  +Tadeusz Gudyka  – int. od Córki Zofii z Rodziną;

Msze święte w całym tygodniu od 15.02. do 21.02.2021

Poniedziałek 15.02.

17:00 1) +Krystyna Sztycharz  – int. od Sąsiadek: Teresy, Elżbiety, Urszuli; 

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 30);

 Wtorek 16.02.

17:00  1) +Maria i +Stanisław Zawora;

            2) +Mieczysław Rokita – 14. r. śm. int. od żony Heleny;

Środa 17.02. Popielec

  7:30   1) +Stanisław Piorun;

             2) +Marianna, +Jan, +Florian Wróbel;  

 17:00  1) +Maria i +Stefan Kuszek;

 Czwartek 18.02.

17:00  1) +Krystyna Sztycharz  – int. od rodziny Baran z Legnicy;

             2) +Józefa Kustra – int. od uczestników pogrzebu(1);

Piątek  19.02. 

17:00  1) +Izabela Bała  – int. od Anny Pelc(1);

           2) +Kamil, +Józef, +Józefa Piorun;

 Sobota 20.02. 

17:00  1) +Izabela Bała– int. od Anny Pelc(2); 

            2) +Józefa Kustra – int. od uczestników pogrzebu(2);

 Niedziela 21.02. 

7:30   1) +Izabela Bała – int. od Alicji i Adama Flis;   

           2) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą op. Bożą i zdrowie dla    Stanisławy Gudyka;

10:30  +Adam Wróbel – 9. r. śm. int. od Żony;

15:00  +Józef Gudyka  – int. od rodziny Hałdys(1);

Msze święte w całym tygodniu od 8.02. do 14.02.2021

Poniedziałek 8.02.

17:00 1) +Józefa Kustra  – int. od nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej im. PCK w  Dylągówce; 

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 23);

 Wtorek 9.02.

17:00  1) +Stanisław Wróbel – int. od rodziny Ślemp z Harty;

            2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 24);

Środa 10.02. 

 17:00  1) +Stefania Wróbel – int. od dzieci – w 3. r. śm. – o życie wieczne;

              2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 25);

 Czwartek 11.02.

15:00    za chorych i cierpiących w parafiiMsza z udzieleniem sakramentu chorych;

17:00  1) +Józefa Kustra  – int. od emerytowanych nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej im. PCK w  Dylągówce(1);

             2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 26) ;

Piątek  12.02. 

17:00  1) +Józefa Kustra  – int. od emerytowanych nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej im. PCK w  Dylągówce(2);

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 27);

 Sobota 13.02. 

17:00  1) +Jan Idziniak– int. od Córki z Rodziną(1); 

            2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 28);

 Niedziela 14.02. 

7:30   1) +Krystyna Sztycharz – int. od Rodziny Baranów z Siedlisk;   

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 29);

10:30  za Antoniego Kajetana w dniu przyjęcia chrzty i za jego rodziców i chrzestnych i całą Jego rodzinę;

15:00  +Jan Idziniak – int. od Córki z Rodziną(2);

Msze święte w całym tygodniu od 1.02. do 7.02.2021

Poniedziałek 1.02.

17:00 1) +Krzysztof Budyka – o życie wieczne; 

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 16);

 Wtorek 2.02.

7:30  1) +Eugenia Serafinko(14);

            2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 17);

17:00   +Stanisław Wróbel – int. od rodziny Janików;

Środa 3.02. 

 17:00  1) o łaskę rodzicielstwa;

              2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 18);

 Czwartek 4.02.

17:00  1) +Stanisław Wróbel – int. od rodziny Paściak z Harty;

             2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 19) ;

Piątek  5.02. 

17:00  1) za chorych i cierpiących w parafii;

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 20);

 Sobota 6.02. 

17:00  1) +Tadeusz Zawora– int. od Syna; 

            2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 21);

 Niedziela 7.02. 

7:30   1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;   

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 22);

10:30  za parafian pro populo;

15:00  +Józefa Kustra – int. od wychowanków Szkoł. Podst. w Dylągówce(2);

Msze święte w całym tygodniu od 25.01. do 31.01.2021

Poniedziałek 25.01.

17:00   1) +Elżbieta Dziura – int. od wnuczki Lidii; 

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 9);

 Wtorek 26.01.

17:00  1) +Jan Idziniak – o życie wieczne, int. od Żony(1);

            2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 10);

Środa 27.01. 

 17:00  1) +Edward Dzięgło – 7.r. śm.;

              2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 11);

 Czwartek 28.01.

17:00  1) +Jan Idziniako życie wieczne, int. od Żony(2);

             2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 12) ;

Piątek  29.01. 

17:00  1) +Jan Idziniak – o życie wieczne, int. od Syna Bartłomieja(1);

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 13);

 Sobota 30.01. 

17:00  1) +Jan Idziniako życie wieczne, int. od Syna Bartłomieja(2); 

            2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 14);

 Niedziela 31.01. 

7:30   1) +Marek Krzysik – prośba o życie wieczne, int. od Mamy i Brata Seweryna;   

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg.15);

10:30  +Antoni Urbański – 23. r. śm.;

15:00  +Jadwiga Nocula – 1. r. śm. int. od Dzieci;

Msze święte w całym tygodniu od 18.01. do 24.01.2021

Poniedziałek 18.01.

17:00   1) +Genowefa, +Katarzyna, +Stanisław

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 2);

 Wtorek 19.01.

17:00  1) +Izabela Bała – int. od rodziny Kapałów i Strzygiełków;

            2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 3);

Środa 20.01. 

 17:00  1) O zdrowie dla poczętego dziecka i prawidłowe wyniki badań;

              2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 4);

 Czwartek 21.01.

17:00  1) +Eugenia Serafinko (13);

             2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 5) ;

Piątek  22.01. 

17:00  1) +Kazimierz, +Marian, +Janina;

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 6);

 Sobota 23.01. 

17:00  1) +Kamil Baran – 8. r. śm.  int. od Rodziców

            2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 7);

 Niedziela 24.01. 

7:30   1) +Józef Dziura – 1. r. śm. int. od córki Lidii;   

           2) +Tadeusz Gudyka –  (greg. 8);

10:30  +Janina i +Mieczysław Trzyna;

15:00  +Jan, +Adela Inglot;

Msze święte w całym tygodniu od 11.01. do 17.01.2021

Poniedziałek 11.01.

7:00   1) +Katarzyna i +Jan Marcinek

           2) +Józef Piorun – int. od uczestników pogrzebu(12);

17:00   za parafian z od numerów 321 do końca;

 Wtorek 12.01.

17:00  1) +Krystyna Sztycharz – int. od rodziny Dziak z Mamą i Babcią;

            2) +Józef Piorun – int. od uczestników pogrzebu(13);

Środa 13.01. 

 17:00  1) +Krzysztof Dzięgło – 1. r. śm.  i +Józef Dzięgło – 13. r. śm.;

              2) +Józef Piorun – int. od uczestników pogrzebu(13);

 Czwartek 14.01.

17:00  1) +Stanisław Wróbel – int. od rodziny Bukałów(1);

             2) +Józefa Piorun – int. od uczestników pogrzebu(14);

Piątek  15.01. 

17:00  1) +Izabela Bała – int. od Beaty z mężem;

           2) +Józef Piorun – int. od uczestników pogrzebu(15);

 Sobota 16.01. 

17:00  1)+Stanisław Wróbel – int. od rodziny Bukałów(2)

            2) +Józef Piorun – int. od uczestników pogrzebu(16);

 Niedziela 17.01. 

7:30   1) +Ryszard Rak – 3. r.śm.;   

           2) +Tadeusz Gudyka –  Msze gregoriańskie(1) – int. od córek;

10:30  +Stanisław Wróbel – int. od Stefani Starzak;

15:00  +Izabela Bała – int. od prawnuków Dawida, Heleny z Łukaszem;

Msze święte w całym tygodniu od 4.01. do 10.01.2021

Poniedziałek 4.01.

7:00   1) +Eugenia Serafinko(11); 

           2) +Józef Piorun int. od uczestników pogrzebu(5);

 17:00   za parafian z od numerów 121 do 160;

 Wtorek 5.01.

7:00  1) +Józefa Kustra – int. od firmy pogrzebowej „Winiarski”;

          2) +Józef Piorun int. od uczestników pogrzebu(6);

 17:00   za parafian z od numerów 161 do 200;

 Środa 6.01. Uroczystość Objawienia Pańskiego

 7:30  1) +Józefa Kustra – int. od rodziny Gudyka;

           2) +Józef Piorun int. od uczestników pogrzebu(7);

 10:30   +Władysława Błońska – int. od siostry z Ameryki;

 15:00  +Stefania i +Wojciech Walas;

 Czwartek 7.01.

7:00  1) +Józefa Kustra – int. od od wychowanków Szk. Podst. w Dylągówce(1);

          2) +Józefa Piorun – int. od uczestników pogrzebu(8);

17:00  za parafian z od numerów 201 do 240;

Piątek  8.01. 

7:00  1) +Krystyna Sztycharz – int. od rodziny Mitręgów;

          2) +Józef Piorun – int. od uczestników pogrzebu(9);

17:00  za parafian z od numerów 241 do 280;

 Sobota 9.01. 

7:00  1) +Eugenia Serafinko(12)

          2) +Józef Piorun int. od uczestników pogrzebu(10);

17:00 za parafian z od numerów 281 do 320;

  Niedziela 10.01. 

7:30   1) +Krystyna Sztycharz – int. od rodziny Hadała z Rzeszowa;   

           2) +Józef Piorun int. od uczestników pogrzebu (11);

 10:30  +Maria, +Walenty Ciupak;

 15:00  O szczęśliwe rozwiązanie dla Eweliny;

Msze święte w całym tygodniu od 28.12. 2020 do 3.01.2021

Poniedziałek 28.12.

7:00 1) +Agnieszka Gołąb – int. od Barbary i Andrzeja Wała; 

           2) +Katarzyna  Baran (greg. 28);

17:00   za parafian z od numerów 1 do 40

 Wtorek 29.12.

7:00  1) +Eugenia Serafinko(10);

            2) +Katarzyna Baran – (greg. 29);

17:00   za parafian z od numerów 41 do 80

Środa 30.12.

 7:00  1) +Józefa Kustra int. od Sąsiadów(2);

             2) +Katarzyna Baran (greg. 30);

17:00 za parafian z od numerów 81 do 120

 Czwartek 31.12.

16:00  1) za parafian pro populo;

             2) +Józefa Piorun – int. od uczestników pogrzebu z dnia 3.06.20 (1);

Piątek  1.01. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

7:30  1) +Stanisław Wała;

            2) +Józefa Piorun – int. od uczestników pogrzebu (2);

10:30  za parafian pro populo;

15:00  za chorych i cierpiących w parafii;

 Sobota 2.01. 

17:00  1) +Władysław Marcinek; 

            2) +Józefa Piorun – int. od uczestników pogrzebu (3);

 Niedziela 3.01. 

7:30   1) Za Róże Różańcowe w parafii;   

           2) +Józefa Piorun – int. od uczestników pogrzebu (4);

10:30  +Franciszek Tadla – 10. r. śm. – int. od Żony i Rodziny;

15:00  +Agnieszka i +Antoni Paczkowscy;

Msze święte w całym tygodniu od 21.12. do 27.12.2020

Poniedziałek 21.12.

17:00 1) +Izabela Bała – int. od wnuczki Anny z rodziną; 

           2) +Katarzyna  Baran (greg. 21);    

 Wtorek 22.12.

7:00  1) +Izabela Bała – int. od wnuka Bartosza z rodziną;

            2) +Katarzyna Baran – (greg. 22);

Środa 23.12.

 17:00  1) +Stanisława, +Stanisław  – o życie wieczne;

             2) +Katarzyna Baran (greg. 23);

 Czwartek 24.12.

7:00  1) +Tadeusz Walas – w 25. r. śm. – int. od siostry;

             2) +Katarzyna Baran  (greg. 24);

24:00    za parafian pro populo;

Piątek  25.12. Uroczystość Bożego Narodzenia

7:30  1) +Ferdynand, +Maria Bała – int. od córki Anny;

            2) +Katarzyna Baran (greg. 25);

10:30  Dziękczynno – błagalna w 76. urodziny z prośb. o dalszą op. Bożą dla Joanny;

 Sobota 26.12. Święto Św. Szczepana

7:30  1) +Maria, +Stanisław Kawalec; 

           2) +Katarzyna Baran (greg. 26);

10:30  +Krystyna Sztycharz – int. od chrześnicy Anny z rodziną;

14:00   +Józefa Kustra – int. od Sąsiadów(1);

 Niedziela 27.12. Święto Świętej Rodziny

7:30   1) +Ewa, +Leopold Kawalec;   

           2) +Katarzyna Baran (greg. 27);

10:30  +Eugeniusz, +Wiesław Rożek;

15:00  za Michała z okazji przyjścia sakramentu chrztu i jego rodziców i chrzestnych;

Msze święte w całym tygodniu od 14.12. do 20.12.2020

Poniedziałek 14.12.

17:00 1) +Józefa Kustra – int. od Syna Tomasza z rodziną(2); 

           2) +Katarzyna  Baran (greg. 14);    

 Wtorek 15.12.

17:00  1) +Józefa Kustra – int. od Syna Tomasza z rodziną(3);

            2) +Katarzyna Baran – (greg. 15);

Środa 16.12.

 17:00  1) +Ludwik Trzyna – 5. r. śm.;

             2) +Katarzyna Baran (greg. 16);

 Czwartek 17.12.

17:00  1) +Izabela Bała – int. od córki Urszuli(3);

             2) +Katarzyna Baran  (greg. 17);

Piątek  18.12.

17:00  1) +Izabela Bała – int. od córki Urszuli(4);

            2) +Katarzyna Baran (greg. 18);

 Sobota 19.12.

17:00  1) +Kamil Baran – int. od rodziców;

           2) +Katarzyna Baran (greg. 19) ;

 Niedziela 20.12.

7:30   1) +Józefa Kustra – int. od Syna Tomasza z rodziną(4);  

           2) +Katarzyna Baran (greg. 20);

10:30  za parafian pro populo;

15:00  +Izabela Bała – int. od córki Urszuli(5);

Msze święte w całym tygodniu od 7.12. do 13.12.2020

Poniedziałek 7.12.

17:00 1) +Józefa Kustra – int. od Syna Tomasza z rodziną(1); 

           2) +Katarzyna  Baran (greg. 7);    

 Wtorek 8.12.

7:30    1) za parafian pro populo

17:00  1) +Ignacy Leniart – w 18. r. śm.;

            2) +Katarzyna Baran – (greg. 8);

Środa 9.12.

 17:00  1) +Artur Leniard – int. od Agnieszki;

             2) +Katarzyna Baran (greg. 9);

 Czwartek 10.12.

17:00  1) +Izabela Bała – int. od córki Urszuli(1);

             2) +Katarzyna Baran  (greg. 10);

Piątek  11.12.

17:00  1) +Edward Wróbel – 1. r. śm.;

            2) +Katarzyna Baran (greg. 11);

 Sobota 12.12.

17:00  1) +Izabela Bała – int. od córki Urszuli(2);

           2) +Katarzyna Baran (greg. 12) ;

 Niedziela 13.12.

7:30   1) +Andrzej Dziadura i ++zmarli rodzice z obydwóch stron;  

           2) +Katarzyna Baran (greg. 13);

10:30  za parafian pro populo;

15:00  +Genowefa, +Henryk Rybka;

Msze święte w całym tygodniu od 29.11. do 6.12.2020

Poniedziałek 30.11.

17:00 1) za parafian pro populo

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 30);    

 Wtorek 1.12.

17:00  1) +Józefa Kustra – int. od Swatowej Marii z Stobiernej;

            2) +Katarzyna Baran – Msze gregoriańskie – int. od męża i synów (greg. 1);

Środa 2.12.

 17:00  1) +Jan, +Józef Pałac;

             2) +Katarzyna Baran (greg. 2);

 Czwartek 3.12.

17:00  1) +Katarzyna Baran – int. od męża;

             2) +Katarzyna Baran  (greg. 3);

Piątek  4.12.

17:00  1) +Helena, +Marian Ślemp – int. od wnuczki Magdy;

            2) +Katarzyna Baran (greg. 4);

 Sobota 5.12.

17:00  1) Z Róży św. Faustyny o błog. Boże i op. Matki Bożej dla obecnych w róży i ich rodzin, i życie wieczne dla zmarłych sióstr;

           2) +Katarzyna Baran (greg. 5) ;

 Niedziela 6.12.

7:30   1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;  

           2) +Katarzyna Baran (greg. 6);

10:30  +Florian Solarz – w 7. r. śm.  – int. od rodziny;

15:00  +Krystyna Sztycharz – int. od Firmy Pogrzebowej „Winiarski”;

Msze święte w całym tygodniu od 22.11. do 29.11.2020

Poniedziałek 23.11.

17:00 1) za parafian pro populo

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 23);    

 Wtorek 24.11.

17:00  1) +Władysław Tadla;

            2) +Tadeusz Wróbel (greg. 24);

Środa 25.11.

 17:00  1) za wszystkich zmarłych z grupy Domowe Różańcowe Jerycho, za których była zanoszona modlitwa o życie wieczne;

             2) +Tadeusz Wróbel (greg. 25);

 Czwartek 26.11.

17:00  1) +Teresa Bialic – int. od Sąsiadów z Bazar, Synowej Małgorzaty;

             2) +Tadeusz Wróbel  (greg. 26);

Piątek  27.11.

17:00  1) +Krystyna Sztycharz – int. od Tadeusza – o życie wieczne;

            2) +Tadeusz Wróbel (greg. 27);

 Sobota 28.11.

17:00  1) +Teresa Bialic – int. od Sąsiadów z Bazar, Synowej Małgorzaty;

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 28) ;

 Niedziela  29.11.

7:30   1) +Józefa Kustra – int. od Syna Tadeusza z rodziną(2);  

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 29);

10:30  +Władysława, +Stanisław Kalandyk, +Józef Pałac;

15:00  W 50. r. ślubu Anny i Stanisława podziękowanie za przeżyte wspólnie lata, z prośb. o dalsze błog. Boże i op. M.B. Patronki Parafii dla Jubilatów i ich dzieci i wnuków ;

Msze święte w całym tygodniu od 16.11. do 22.11.2020

Poniedziałek 16.11.

17:00 1) +Adela, +Feliks i zmarli z rodziny Fladrów

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 16);    

 Wtorek 17.11.

17:00  1) +Eugenia Serafinko(9);

            2) +Tadeusz Wróbel (greg. 17);

Środa 18.11.

 17:00  1) o zdrowie i błog Boże dla Józefa;

             2) +Tadeusz Wróbel (greg. 18);

 Czwartek 19.11.

17:00  1) +Józefa Kustra – int. od Rodz. Półtorak;

             2) +Tadeusz Wróbel  (greg. 19);

Piątek  20.11.

17:00  1) +Józefa Kustra – int. od Syna Tadeusza z rodziną(1);

            2) +Tadeusz Wróbel (greg. 20);

 Sobota 21.11.

17:00  1) +Zdzisław Bysiek – 1 r. śm.;

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 21) ;

 Niedziela  22.11.

7:30   1) +Krystyna Sztycharz – int. od Bratowej Zofii;  

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 22);

10:30  W 35. r. ślubu Alicji i Adama dzięk. Msza św. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błog. Boże i op. M.B. patronki Parafii nad Rodziną;

15:00  +Józef Pałac – 6. r. śm. i +Stanisława i +Henryk – Zaprzylaska;

Msze święte w całym tygodniu od 9.11. do 15.11.2020

Poniedziałek 9.11.

17:00 1) +Joanna, +Andrzej, +Kazimierz Wróbel

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 9);    

 Wtorek 10.11.

17:00  1) +Władysław Kozioł – w 15. r. śm.;

            2) +Tadeusz Wróbel (greg. 10);

Środa 11.11.

 17:00  1) o łaski potrzebne dla Dzieci chore na Autyzm;

             2) +Tadeusz Wróbel (greg. 11);

 Czwartek 12.11.

17:00  1) +Antoni, +Eugeniusz, Marian;

             2) +Tadeusz Wróbel  (greg. 12);

Piątek  13.11.

17:00  1) +Edward Urbański – int. od Żony;

            2) +Tadeusz Wróbel (greg. 13);

 Sobota 14.11.

17:00  1) +Maria, i +Józef Urbańscy;

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 14) ;

 Niedziela  15.11.

7:30   1) +Antonina Karczmarz – 1. r. śm.;  

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 15);

10:30  Dziękczynna za opiekę Bożą w 66. r. ślubu Józefa i Stanisławy z prośbą o dalsze pomoce Boże za wstawiennictwem NMP.;

15:00  za Tymona w dniu przyjęcia chrztu i za Jego rodziców, rodzeństwo i krewnych ;

Msze święte w całym tygodniu od 2.11. do 8.11.2020

Poniedziałek 2.11.

7:30   1) za wszystkich wiernych zmarłych;

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 2);    

10:30  w intencjach Ojca św. Franciszka;

17:00  +Kamil Baran  – int. od Rodziców

 Wtorek 3.11.

17:00  1) +Anna, +Stanisław Baran;

            2) +Tadeusz Wróbel (greg. 3);

Środa 4.11.

 17:00  1) +Stanisław, +Andrzej Puć – w 19 r. śm.;

             2) +Tadeusz Wróbel (greg. 4);

 Czwartek 5.11.

17:00  1) Dziękczynna za zdrowie Heleny za wstawiennictwem Matki Bożej;

             2) +Tadeusz Wróbel  (greg. 5);

Piątek  6.11.

17:00  1) +Stanisław Wróbel o życie wieczne – int. od Adeli z Rodziną;

            2) +Tadeusz Wróbel (greg. 6);

 Sobota 7.11.

17:00  1) +Helena, +Julian Dykiel;

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 7) ;

 Niedziela  8.11.

7:30   1) za parafian pro populo;  

           2) +Tadeusz Wróbel (greg. 8);

10:30  +Wanda, +Stanisław Pietras;

15:00  +Stanisław, +Maria Urbańscy – w 11 r. śm.;

Msze święte w całym tygodniu od 26.10. do 1.11.2020

Poniedziałek 26.10.

17:00   1) +Maria Paczkowska – w 36. r. śm. i +Zofia, +Stanisław Kądziołka – w r. śm. o życie wieczne;

             2) +Krzysztof Dzięgło (greg. 26);       

 Wtorek 27.10.

17:00  1) W 50. r. ślubu Anny i Stanisława Pałac o potrzebne dla nich łaski i zdrowie Boż. Błogosławieństwo – int. od dzieci i wnuków;

            2) +Krzysztof Dzięgło (greg. 27);

Środa 28.10.

 17:00  1) W 40. r. ślubu Bożeny i Ryszarda dziękczynna z prośb. o dalsze Błog. Boż. i op. M.B nad Jubilatami i ich rodziną;

             2) +Krzysztof Dzięgło (greg. 28);

 Czwartek 29.10.

17:00  1) +Krystyna, +Tadeusz Mycek;

             2) +Krzysztof Dzięgło (greg. 29);

Piątek  30.10.

17:00  1) +Eugenia Serafinko;

            2) +Krzysztof Dzięgło (greg. 30);

 Sobota 31.10.

17:00  1) Dziękczynna za otrzymane łaski w rodzinie z prośb. o dalszą op. Bożą za wstawiennictwem M.B. patronki Parafii;

           2) +Jan Jamrozik w r. śm. – int. od córki;

 Niedziela  1.11.

7:30   1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;  

           2) +Tadeusz Wróbel Msze gregoriańskie – int. od Żony (greg. 1);

10:30  za parafian pro populo;

15:00  Nie będzie Mszy św.;

Msze święte w całym tygodniu od 19.10. do 25.10.2020

Poniedziałek 19.10.

17:00   1) +Leszek Siembieda – int. od Ojca chrzestnego;

             2) +Krzysztof Dzięgło (greg.19);       

 Wtorek 20.10.

17:00  1) +Leszek Siembieda – int. od kuzynki Marty;

            2) +Krzysztof Dzięgło (greg. 20);

Środa 21.10.

 17:00  1) Dziękczynna Matce Bożej za otrzymane łaski i za wspólnotę modlitewną Domowe Jerycho Różańcowe – int. od Dawida i jego rodziny;

             2) +Krzysztof Dzięgło (greg. 21);

 Czwartek 22.10.

17:00  1) +Czesław, i +Genowefa Stanowscy;

             2) +Krzysztof Dzięgło (greg. 22);

Piątek  23.10.

17:00  1) +Edward Wróbel – int. od wnuczki Oli;

            2) +Krzysztof Dzięgło (greg. 23);

 Sobota 24.10.

17:00  1) Z Róży Stanisławy Paściak o błog. Boże dla żywych i ich rodzin i pokój wieczny dla zmarłych z Róży;

           2) +Krzysztof Dzięgło (greg. 24);

 Niedziela  25.10.

7:30   1)  W 51. r. ślubu Janiny i Włodzimierza o dalsze błog. Boże i op. Matki Bożej naszej patronki dla małżonków i ich rodziny;  

           2) +Krzysztof Dzięgło (greg. 25);

10:30  +Józef Stachura  – w 1. r. śm. o pokój wieczny;

15:00  +Adam Trzyna – int. od Swatów z Świlczy;

Msze święte w całym tygodniu od 12.10. do 18.10.2020

Poniedziałek 12.10.

17:00   1) +Maria, +Józef, +Józef Stec;

          2) +Krzysztof Dzięgło (greg.12);       

 Wtorek 13.10.

17:00  1) +Jan i +Maria Urbańscy – prośba o życie wieczne;

         2) +Krzysztof Dzięgło (greg.13);

Środa 14.10.

 17:00  1) o szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki i Anais – o zdrowie dla mam i dzieci;

             2) +Krzysztof Dzięgło (greg.14);

 Czwartek 15.10.

17:00  1) Z Róży Władysławy Tadla – o błog. Boże dla wszystkich członków Róży i ich rodzin, a dla zmarłych o życie wieczne;

         2) +Krzysztof Dzięgło (greg.15);

Piątek 16.10.

17:00   1) +Robert Zabawski;

          2) +Krzysztof Dzięgło (greg.16);

 Sobota 17.10.

17:00  1) +Jan Wróbel, +Jan Kawalec;

           2) +Krzysztof Dzięgło (greg.17);

 Niedziela 18.10.

7:30   1)  Z Róży Stanisława Inglot o błog. Boże dla żywych i ich rodzin i pokój wieczny dla zmarłych z Róży;  

            2) +Krzysztof Dzięgło (greg.18);

10:30  Z Róży Marty Gudyka o błog. Boże dla żywych i ich rodzin i pokój wieczny dla zmarłych z Róży;

15:00  za Paulinę w dniu przyjęcia chrztu i za Jej rodziców, rodzeństwo i krewnych;

Msze święte w całym tygodniu od 5.10. do 11.10.2020

Poniedziałek 5.10.

17:00   1) +Bolesław, +Kazimiera Gudyka w rocz. śm. – int. od rodziny;

          2) +Krzysztof Dzięgło (greg.5);       

 Wtorek 6.10.

17:00  1) +Dariusz Siłka – w 6. r. śm.;

         2) +Krzysztof Dzięgło (greg.6);

Środa 7.10.

 17:00  1) za parafian pro populo (4.10);

             2) +Krzysztof Dzięgło (greg.7);

 Czwartek 8.10.

17:00  1) Dziękczynno – błagalna w intencji Józefa z okazji 60. urodzin;

         2) +Krzysztof Dzięgło (greg.8);

Piątek 9.10.

17:00   1) +Anna, +Michał Nawojscy;

          2) +Krzysztof Dzięgło (greg.9);

 Sobota 10.10.

17:00  1) +Barbara, +Bolesław Flis;

           2) +Krzysztof Dzięgło (greg.10);

 Niedziela 11.10.

7:30   1) O życie wieczne dla zmarłych z Róży Leszka Ślempa i opiekę Matki Bożej dla obecnych członków;  

            2) +Krzysztof Dzięgło (greg.11);

10:30  za parafian pro populo;

15:00  w 40. r. ślubu Zofii i Mariana dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze pomoce Boże dla Jubilatów i rodziny ;

Msze święte w całym tygodniu od 28.09. do 4.10.2020

Poniedziałek 28.09.

7:00   1) +Eugenia Serafinko (6);

          2) +Józef Piorun – int. od uczestników pogrzebu      

 Wtorek 29.09.

7:00  1) +Eugenia Serafinko (7);

         2) +Józef Piorun – int. od uczestników pogrzebu;

Środa 30.09.

 18:00  1) +Waleria – 11 r. śm. +Władysław;

             2) +Józef Piorun– int. od uczestników pogrzebu;

 Czwartek 1.10.

17:00  1) +Zofia Pleśniak – w 7. r. śm.;

         2) +Krzysztof Dzięgło (greg.1) – int. od rodziny;

Piątek 2.10.

17:00   1) za chorych z I piątku października;

          2) +Krzysztof Dzięgło (greg.2);

 Sobota 3.10.

17:00  1) O szczęśliwą operację dla Edwarda i powrót do zdrowia za przyczyną M. B. patronki parafii;

           2) +Krzysztof Dzięgło (greg.3);

 Niedziela 4.10.

7:30   1) za Róże Różańcowe w Dylągówce i ich rodziny;  

            2) +Krzysztof Dzięgło (greg.4);

10:30  +Stanisław Tadla – w 3. r. śm.;

15:00  za Emilię Marię w dniu przyjęcia chrztu i za Jej rodziców, rodzeństwo i krewnych;

Msze święte w całym tygodniu od 21 do 27.09.2020

Poniedziałek 21.09.

7:00   1) Za Katarzynę i Jana o przebaczenie i jedność w małżeństwie(8);

          2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;      

 Wtorek 22.09.

7:00  1) Za Katarzynę i Jana o przebaczenie i jedność w małżeństwie(9);

         2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

Środa 23.09.:

 18:00  1) +Wiesław Dudziński z Uchnina – int. od Cioci Janiny Jamrozik z Dylągówki;

             2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

 Czwartek 24.09.:

7:00  1) O jedność i zgodę w dwóch  małżeństwach polecanych w modlitwie;

         2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

 

Piątek 25.09.

7:00   1) o powrót do zdrowia dla Roberta, Sławomira, Doroty i Czesława;

          2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

 

Sobota 26.09.

18:00  1) O zdrowie dla Krzysztofa, który uległ wypadkowi;

           2) +Józef Piorun – int. od uczestników pogrzebu;

 Niedziela 27.09.

7:30   1) za parafian pro populo;  

            2) +Jan Bialic – w 14. r. śm.;

10:30  Za Maksymiliana w dniu przyjęcia chrztu i za Jego rodziców, rodzeństwo i krewnych;

15:00  +Alfred Pałac – w 25. r. śm.;

Msze święte w całym tygodniu od 14 do 20.09.2020

Poniedziałek 14.09.:

7:00   1) Za Katarzynę i Jana o przebaczenie i jedność w małżeństwie(5);

          2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;      

 

 Wtorek 15.09.:

7:00  1) Za Katarzynę i Jana o przebaczenie i jedność w małżeństwie(6);

         2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

 

Środa 16.09.:

 18:00  1) +Benedykt Kustra – w 6. rocz. śm.;

             2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

 Czwartek 17.09.:

7:00  1) W intencjach Bogu wiadomych;

         2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

Piątek 18.09.:

7:00   1) Katarzynę i Jana o przebaczenie i jedność w małżeństwie(7)

          2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

 Sobota 19.09.:

18:00  1) +Adam Trzyna;

           2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu ;

 Niedziela 20.09.:

7:30   1) +Michalina, +Józef, +Zygmunt Hałdys – int. od córki;  

            2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

10:30  za parafian pro populo;

15:00  O zdrowie i błog. Boże dla rodzin IV ołtarza Bożego Ciała;

Msze święte w całym tygodniu od 7.08. do 13.09.2020

Poniedziałek 7.09.:

7:00   1) W intencjach Bogu wiadomych

           2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;      

 Wtorek 8.09.:

7:00  1) Za Katarzynę i Jana o przebaczenie i jedność w małżeństwie(1);

         2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

 Środa 9.09.:

 18:00  1) Za Katarzynę i Jana o przebaczenie i jedność w małżeństwie(2);

             2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

 Czwartek 10.09.:

7:00  1) Za Katarzynę i Jana o przebaczenie i jedność w małżeństwie(3);

         2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

 

Piątek 11.09.:

7:00   1) Katarzynę i Jana o przebaczenie i jedność w małżeństwie(4)

          2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

 

Sobota 12.09.:

18:00  1) Dzięk. w 21. rocz. ślubu Magdaleny i Bogdana z prośb. o błog. Boże i op. Matki Bożej dla małżonków i rodziny;

           2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu ;

 Niedziela 6.09.:

7:30   1) Dzięk. W 51. rocz. ślubu Krystyny i Stefana z prośb. o dalszą op. Bożą i wstawiennictwo M.B. dla małżonków i ich rodziny;  

            2) +Katarzyna Baran – int. od uczestników pogrzebu;

10:30  za parafian pro populo; 

15:00  W 25. rocz. ślubu Lucyny i Zygmunta dziękczynna Msza św. za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla Jubilatów i ich rodziny;

 

Total Page Visits: 5688 - Today Page Visits: 1