II Niedziela zwykła 17.01.2021

 1. Dziękuję za zrozumienie i ofiary w kopertach na ogrzewanie kościoła kwota zebrana wyniosła 1200 zł.
 2. Zakończyło się w ubiegłym tygodniu błogosławieństwo kolędowe w parafii, takim wymiernym efektem będzie cotygodniowa adoracja N.S. w każdy piątek od godz. 16:00 do 17:00 zakończona wspólną Koronką do Miłosierdzia Bożego i błogosławieństwem. Zapraszam serdecznie na indywidualną rozmowę z Jezusem. Bardzo dziękuję za obecność na spotkaniach kolędowych i ofiary które przeznaczę na remont plebanii. Jeśli tylko, będzie jakieś poluzowanie epidemiologiczne wznowie spotkania duszpasterskie.
 3. W tym tygodniu wspominamy:
  – we wtorek(19) wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa, patrona diecezji przemyskiej. Naszą modlitwę ofiarujmy w intencjach diecezji.
  – w środę nowenna do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św.
  – w czwartek(21) wsp. św. Agnieszki dziewicy i męczennicy.
  – w piątek adoracja – godzina przed Mszą św. wieczorną – zapraszam.
 4. W sobotę Msza św. z niedzieli.
 5. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w czasie jego trwania będzie uczestniczył w jakimś nabożeństwie z modlitwą o jedność i weźmie udział w zakończeniu Tygodnia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 6. Za tydzień ogólno polska zbiórka do puszek pod hasłem: „Dzień solidarności z Chorwacją” – z racji niedawnego trzęsienia ziemi. W kościele Niedziela Słowa Bożego.
 7. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię, i za ofiarę na potrzeby kościoła 40 zł, a o nowy dyżur proszę: Edytę Kawiak, Kazimierę Paściak, Ewę Paściak, Czesławę Ślemp, Alicję Fic, Marię Piorun.
 8. Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele i na stronie parafii

Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
Ks. Robert Świtalski