III Niedziela zwykła 24.01.2021

1. Dziękuję, za zrozumienie i ofiary w kopertach na ogrzewanie kościoła zebrana kwota wyniosła 1410 zł i ofiary na remont kościoła 200 zł. Bóg zapłać. 
2. Dziś po każdej Mszy św. zbiórka do puszek „Dzień solidarni z Chorwacją” – z racji niedawnego trzęsienia ziemi.
3. W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek(25) Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan,
– we wtorek(26) wsp. obw. Św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów,
– w środę nowenna do Niepokalanego Serca NMP – po Mszy św,
– w czwartek(28) wsp. obw. Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera,
– w piątek godzinna adoracja od 16 do Mszy św. wieczornej – zapraszam.
4. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię i za świeże kwiaty przy ołtarzu, a o nowy dyżur proszę: Marię Wróbel, Martę Pociask, Józefę Dziura, Bożenę Pietras, Annę Nicolas, Annę Bartoń.
5. Wydrukowałem promocyjne widokówki z treściami o naszej parafii. W celu powolnego zbierania funduszy na remont kościoła. Chce pozyskać fundusze na termomodernizację świątyni na którą składa się: (ocieplenie ścian zewnętrznych, izolacja stropu, wymiana okien, drzwi zewnętrznych), ale wymagany jest wkład własny  parafii, dlatego proszę w miarę swoich możliwości o wpłaty miesięczne na podane konto na widokówce,  wysokości 50 złoty od rodziny przez cały rok, z dopiskiem – ofiara na remont Kościoła. Można tą darowiznę w nowym roku odliczyć od podatku. Oczywiście jeśli ktoś nie ma możliwości internetowych można składać w kopertach podpisanych. Bóg zapłać za dotychczasowe zrozumienie i składki na różne cele w parafii. Widokówki można przekazać innym krewnym z poza parafii w celu promocji Dylągówki.
6. Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele i na stronie parafii.