X Niedziela Zwykła 6.06.2021

 1. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła. Bardzo dziękuję za udział Orkiestry i Strażaków w Uroczystości Bożego Ciała, i zapraszam ich na Odpust Parafialny w sobotę(12) na 10:30.
 2. Dziś I niedziela czerwca, adoracja po każdej Mszy św. Taca na WSD w Przemyślu.
 3. Trwa oktawa Bożego Ciała, zapraszam dzieci z klasy III i IV oraz młodsze i chłopców na procesje eucharystyczne.
 4. W tym tygodniu:
  – we wtorek(8) wsp. obow. św. Jadwigi, królowej. Po Procesji spotkanie grupy modlitewno – biblijnej.
  – w środę cotygodniowa nowenna połączona z litanią do Serca Pana Jezusa i procesją eucharystyczną. Zapraszam tym razem młodzież z klasy VII z indeksami.
  – w czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała i błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków.
  – w piątek (11) Uroczystość Najświętszego Serca PJ. Msze św. o 7:30 i 18:00.
  O 19:00 czuwanie modlitewne o Matce Bożej – serdecznie zapraszam.
 5. W sobotę (12) Uroczystość odpustowa w naszej Parafii Niepokalanego Serca NMP. Głowna Msza św. o godz. 10:30, na którą zapraszam poczty sztandarowe naszej Straży i Szkoły im. PCK w Dylągówce, Orkiestrę, Parafian i wasze rodziny, które wywodzą się z Dylągówki. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatów. Proszę młodzież do niesienia feretronów. Druga Msza św. o godz. 18:00.
 6. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię. O nowy dyżur proszę: Małgorzatę Ziaja, Stanisławę Urbańską, Annę Dzięgło, Annę Paluch, Kazimierę Rożek, Małgorzatę Żak. Proszę w miarę możliwości wykosić trawę przed odpustem.
 7. Polecam przeczytać w tygodniu w „Niedziela” artykuły: obszerny artykuł 30 rocz. IV pielgrzymki Jana Pawła II w 1991 roku, „Gdy jedno z nas odejdzie do wieczności”. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
 8. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski