XXIX Niedziela zwykła 17.10.2021

 1. Dziś, Niedziela Misyjna, rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Modlimy się za misję na wszystkich kontynentach oraz za misjonarzy, szczególnie za tych, którzy pochodzą z naszej archidiecezji. Za tydzień taca na Misje kościoła Katolickiego.
 2. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto. Dziękuję za ofiary do puszki na „Fundację Nowego Tysiąclecia” z ubiegłej niedzieli papieskiej.
 3. W tym tygodniu:
  – w poniedziałek(18) Święto św. Łukasza, Ewangelisty. Modlimy się w intencji służby zdrowia.
  – w środę(20) wsp. obow. św. Jana Kantego, prezbitera. Cotygodniowa nowenna do Niepolanego Serca NMP, połączona z nabożeństwem różańcowym, na który serdecznie zapraszam kl. VI z rodzicami. Przynosimy deklaracje i indeksy.
  – w piątek(22) wsp. obow. św. Jana Pawła II, papieża.
 4. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Lista grup prowadząca różaniec umieszczona w gablocie i na stronie parafii w ogłoszeniach z dnia 3.10. br. 
 5. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 240 zł. O nowy dyżur proszę: Józefa Walas, Małgorzatę Przybyło, Annę Pałac, Janusza Walas, Krystynę Trzyna, Ewę Janowską, Elżbietę Baran, Barbarę Ślemp.
 6. Ochotnicza Straż Pożarna w Harcie, Klub Honorowych Dawców Krwi
  „Nadzieja” przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Harcie oraz Fundacja Dunajec z Nowego Targu zapraszają do udziału w kolejnej, trzeciej zbiórce darów dla Polaków i ich rodzin na Kresach. W sklepach Delikatesy Centrum i Premium w Błażowej i Groszek w Dylągówce będą znajdowały się koszyki, w których będzie można zostawić dary dla rodaków na Białorusi. Zbiórka produktów z długim terminem ważności do 2.11. br. Z wyrazami szacunku Jacek Stochaml.
 7. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolnika w cenie 25 zł. 
 8. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski