XXX Niedziela zwykła 24.10.2021

 1. Dziś ogólno polska niedziela misyjna. Taca z przeznaczeniem na misje Katolickie Kościoła. W gablocie są propozycję jak w inny sposób wspomóc Misje Kościoła.
 2. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto. Dziękuję za ofiary na potrzeby parafii.
 3. W tym tygodniu:
  we wtorek spotkanie grupy modlitewno- biblijnej o godz. 18:30 na plebanii zapraszam chętnych.
  – w środę cotygodniowa nowenna do Niepolanego Serca NMP, połączona z nabożeństwem różańcowym.
  – w czwartek (28) Święto śww. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Dzień imienin ks. kan. Tadeusza pierwszego proboszcza, który mieszka u nas w parafii. Ofiarujmy mu swoją modlitwę. Spotkanie dla rodziców uczniów klasy III.
 4. Nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30. Lista grup prowadząca różaniec umieszczona w gablocie i na stronie parafii w ogłoszeniach z dnia 3.10. br. Szukamy chętnych do XI Róży Różańcowej, mamy 1 chętną osobę, a potrzeba 19 chętnych osób. Proszę  w tej sprawie kontaktować się z Panią  Elżbietą Paściak przewodniczącą Róż w parafii.
 5. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 240 zł. O nowy dyżur proszę: Marię Dobosz, Natalię Dobosz, Marię Hałdys, Wiesławę Inglot, Annę Inglot, Marię Wróbel, Różę Wróbel, Krystynę Jasińską.
 6. Od jutra za tydzień, 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św.
  O 10:30 Msza za wszystkich zmarłych parafian. Po zakończeniu procesja na cmentarz parafialny. Nie będzie Mszy św. o 15:00.  Nawiedzenie grobów naszych bliskich zmarłych rozłóżmy na najbliższe wolne dni listopada. 
 7. Wystawione są kartki na wypominki, można na nich wpisać datę, kiedy mają być wypomniani nasi zmarli przed ołtarzem w parafii, wówczas można przyjść na wypominki i przyjąć za zmarłych Komunię św. Wypominki można złożyć na tacę lub do skrzynki w kościele.
 8. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
Ks. Robert Świtalski