I Niedziela Wielkiego Postu 6.03.2022

 1. Dziękuję, za ofiary w kopertach na ogrzewanie i na remonty w parafii. Bardzo dziękuję za solidarność z Ukrainą, i za ofiary do puszki.
 2. Dziękuję za pomoc w przecince skarpy Strażakom. Panu Stanisławowi za wyciszenie drzwi w holu pod kościołem. Paniom za dekoracje wielkopostne w kościele.
 3. Kazania Pasyjne wygłosi w tym roku ks. Marcin Klin, katecheta stały z Hyżnego.
 4. Dziś spotkanie scholki po Gorzkich Żalach.
 5. W tym tygodniu:
  – we wtorek po Mszy św. spotkanie grupy modlitewno –biblijnej w salce pod kościołem.
  – w środę cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca NMP na, którą zapraszam szczególnie klasę VIII i spotkanie formacyjne z indeksami.
  – codziennie nowenna za przyczyną św. Andrzeja Boboli za kapłanów i o pokój na świecie.
 6. W czwartek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30. W piątek parafialne nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16:30, dla młodzieży od klasy 7 o godz. 18:30. Gorzkie Żale w Niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30. 
 7. W sobotę katecheza przedmałżeńska dla młodzieży o godz. 18:30 w salce pod kościołem.
 8. Za tydzień składka do puszek na misje „Ad gentes” jak co roku o tej porze. Gorzkie Żale po mszy św. o 10:30. i adoracja krzyża na którą zapraszam dzieci składka z adoracji na kwiaty do Bożego Grobu.
 9. Można nabywać w ramach jałmużny wielkopostnej świece „Paschaliki”, które przeznaczymy na Caritas. Dla dzieci są skarbonki wielkopostne.
 10. Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię i za ofiarę na potrzeby kościoła 180 zł., a o nowy dyżur proszę: Mariusza Trzynę, Bogdana Pałysa, Dominikę Ślemp, Martę Trzyna, Annę Sobczyk, Kingę Ziaja.
 11. Rekolekcje wielkopostne od 16 – 20.03.2022 r. Spowiedź parafialna 19.03. w Uroczystość św. Józefa od 10:00 do 12:00.
 12. Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele i na stronie parafii.
 13. Dziś wyjazd do kina na film pt.”Cud z Guadalupe”, cena 28 zł.(15 zł. autobus i 13 bilet). Wyjazd o godz. 17:00 z parkingu przy kościele i z krzyżówki w Dylągówce. Zapisy o Pana Józefa Szmigla.

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski