III Niedziela Wielkiego Postu 20.03.2022

1.Dziękuję, za ofiary w kopertach na ogrzewanie i na remont kościoła. Dziękuję za ofiary do puszki Misje „Ad Gentes”.
2.Dziękuje wszystkim tym, którzy złożyli ofiary na kanapki i Paniom z zrobienie kanapek w ilości 1250 sztuk. Dziękuję Strażakom za pomoc przy wycince skarpy.
3. Dziś zakończenie rekolekcji, taca na potrzeby parafii. Po Gorzkich Żalach adoracja Krzyża dla młodzieży. O 16:00 Misterium Męki Pańskiej wykonaniu Zespołu Teatralnego z Grzegorzówki – Wólki. Ofiary „do kapelusza” dla Uchodźców.
4.
W tym tygodniu wspominamy:
– we wtorek spotkanie grupy modlitewno –biblijnej w salce pod kościołem.
– w środę cotygodniowa nowenna do Niepokalanego Serca NMP na, którą zapraszam szczególnie klasę VII i spotkanie formacyjne z indeksami.
w czwartek Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16:30. W piątek parafialne nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 16:30, dzieci gwoździe na nabożeństwo.
Po Mszy św. spotkanie dla rodziców z klasy IV. Droga Krzyżowa dla młodzieży w piątek o 18:30.  Gorzkie Żale w Niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30.
w Piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego(25), Msza św. o 10:30 i 17:00.
Dzień Duchowej Adopcji dziecka nienarodzonego. Możliwość  przystąpienia do duchowej adopcji dziecka poczętego na Mszy św. wieczornej. Po Mszy św., w jedności z Następcą Świętego Piotra, odmówimy modlitwy do Boga:  Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu MaryiPrzed Jezusem Eucharystycznym odmówmy także część różańca świętego w intencji pokoju na Ukrainie, polecając ofiary tragicznej wojny i ich rodziny.
– w sobotę katecheza przedmałżeńska dla młodzieży o godz. 18:30 w salce pod kościołem.
5. Za tydzień po Gorzkich Żalach adoracja krzyża dla kobiet, składka na kwiaty do Bożego grobu.
6.Dziękuję grupie sprzątającej i ubierającej kościół na dzisiejszą liturgię i za ofiarę na potrzeby kościoła 230 zł., a o nowy dyżur proszę: Helenę Stachurę, Elżbietę Pleśniak, Krystynę Majchrowską, Krystynę Kurzydło, Ryszarda Cieślaka, Małgorzatę Mróz.
7. Intencje Mszalne i ogłoszenia są wywieszone w gablocie przy kościele i na stronie parafii.
8. Bardzo dziękuję ks. Tomaszowi Brodowiczowi za wygłoszone wielkopostne rekolekcje.

Zapowiedź II
1) Damian Jarosław Sobczyk, zam. Dylągówka, stanu wolnego i Gabriela Joanna Gajewska, zam. Rzeszów, stanu wolnego.

Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
Ks. Robert Świtalski