XXVII Niedziela zwykła 2.10.2022

 1. Dziś, I niedziela miesiąca połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu. O 7:30 zmiana tajemnic różańcowych. Taca na WSD w Przemyślu. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15:30.
 2. Bardzo dziękuję, Parafiankom za przygotowanie dekoracji poświęconej objawieniom MB w Medjugorie
 3. Bardzo dziękuję, za ofiary na remont kościoła i wpłaty na konto.
 4. W tym tygodniu:
  – we wtorek(4) wsp. obow. św. Franciszka z Asyżu. Po nabożeństwie spotkanie grupy modlitewno-biblijnej w salce.
  – w środę(5) wsp. obow. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Nabożeństwo różańcowe połączone z nowenna do Niepokalanego Serca NMP. Zapraszam klasę VIII przed bierzmowaniem z indeksami.
  – w czwartek spotkanie lektorów po nabożeństwie w salce.
  – w piątek(7) wsp. obow. NMP Różańcowej. To równocześnie I piątek miesiąca. Rano odwiedzę chorych od 10:00. Popołudniu spowiedź od 16:00. Nabożeństwo piątkowe połączone z różańcem.
 5. Nabożeństwa codziennie po Mszy św. około 17:30. Lista prowadzących różaniec wywieszona w gablocie i na stronie parafii.
 6. Dziękuję grupie sprzątającej za przygotowanie kościoła na dzisiejszą liturgię oraz ofiarę na kwiaty 180 zł. O nowy dyżur proszę: Marię Wróbel, Martę Pociask, Edwarda Dziurę, Bożenę Pietras, Justynę Jeziorską, Annę Nicolas.
 7. W sobotę(8) na godz. 9:00, proszą o pomoc strażaków i chętnych parafian do przycięcia tui przy parkingu i wzdłuż drogi do kościoła.
 8. Za tydzień w niedzielę(9) odbędzie się ogólnopolskie liczenie wiernych w parafiach.
 9. 16 października Dzień Papieski w całej Polsce. Zbiórka do puszek dla Dzieło Nowego Tysiąclecia Jana Pawła II. Jak co roku w październiku.
 10. Na parkingu jest podstawiony kontener na makulaturę z przeznaczeniem na studnie w Afryce.
 11. W zakrystii są do nabycia Kalendarze Rolnika na rok 2023 w cenie 30 zł.
 12. Zachęcam do czytania tygodniku Niedziela.
 13. Intencje Mszalne i ogłoszenia jak zwykle…

  Wszystkim życzę dobrej Niedzieli i całego tygodnia
  Ks. Robert Świtalski

  Intencje modlitewne dla Róż Żywego Różańca na październik:
  Ogólna: Aby Kościół, wierny Ewangelii i odważny w jej głoszeniu, był miejscem solidarności, braterstwa i otwartości, doświadczając coraz bardziej synodalności.
  Diecezjalna: Za uczestników nabożeństw różańcowych, aby przez rozważanie tajemnic życia Pana Jezusa i Jego Matki postąpili na drodze dojrzałości chrześcijańskiej.